Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wanilia spokojnie spacery z psem i przytulanki z mezem starcza.
Nie ma co szalec. Jak juz dziecko na potencjalne wyjcie jest gotowe to takie aktywnosci starcza. Jesli nie chce wyjsc to widocznie potrzebuje jeszcze czasu, zeby w brzuszku posiedziec.


No dokładnie to samo napisałam kilka postów temu 🙂
Chleb kupiony, juz dzis nigdzie nie wychodzę
Korbę odrobaczyłam w weekend a wykapie jak sie rana zagoi
No właśnie guga wyłaź z szałasu 😉


Guga dzisiaj fotografiła brzuchola 🙂
Jestem wy*** - tzn bardzo zmeczona.... ☺️ bite2 godziny.. pozowania...nie widze co pisze bo jeszcze mam lampe błyskową przed oczami 🤢 😮
a...no i jeszcze od rana badanie krwi i moczu - wyniki po ostatnim antybiotyku wróciły do normy -uffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
kurna odebrałam wyniki wymazu i jakiś paciorkowiec nieliczny się przyplątał i candida albicans liczna. Dostałam augumentin i jakieś dopochowe. Kurna już mi szkoda tej maleńkiej że ciągle coś łapię


Katja tez mialam candida albicans tez mialam na poczatku ciazy. Leczylam jak Ty dopochwowo chyba przez jakies dwa tygodnie z przerwa na 6 dni i potem jedna dawka drugiego leku. ale spoko pozbylam sie.
A ja jutro ide na wymaz, wiec sie okaze co u mnie trwaie piszczy.
Nova no faktycznie bardzo trojkowo dzis u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Guga, a ja dzisiaj byłam pytać o sesję właśnie bo chcę z Olą i brzuchem zrobić sobie takie czarno-białe foto do sypialni 🙂
Ile płaciłaś za tą przyjemność możesz napisać???
Mi tu powiedziała jedna laska, że tak średnio za obrobione już zdjęcie to 30 zł...+ na płytce oczywiście...ale to i tak trochę sporo jak to ma być np. 10 szt... 🤨
No i się zastanawiam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Ale naprodukowałyście... 😜
Gratuluję udanych wizyt dziewuszki 🙂
Słoneczko super, że chociaż kilka dni w domciu 🙂
Dorianna sprawdziłam i ten Hascovir i Heviran mają taki sam skład. A w ogóle jak się czujesz???

Racja ten sam sklad, no to ten internista jest naprawde debilem i nie powienien leczyc 😜
Ogolnie to juz czuje sie dobrze, nie goraczkuje, tylko troche mi dokucza to swedzenie, ale nie boli.
A ty jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
kurna odebrałam wyniki wymazu i jakiś paciorkowiec nieliczny się przyplątał i candida albicans liczna. Dostałam augumentin i jakieś dopochowe. Kurna już mi szkoda tej maleńkiej że ciągle coś łapię

Na candidie dostaniesz leki do pochwowe prawdopodobnie, a na paciorkowca to dopiero przy porodzie dadza ci antybiotyk i wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hehe Guga, a ja dzisiaj byłam pytać o sesję właśnie bo chcę z Olą i brzuchem zrobić sobie takie czarno-białe foto do sypialni 🙂
Ile płaciłaś za tą przyjemność możesz napisać???
Mi tu powiedziała jedna laska, że tak średnio za obrobione już zdjęcie to 30 zł...+ na płytce oczywiście...ale to i tak trochę sporo jak to ma być np. 10 szt... 🤨
No i się zastanawiam 🤔


Byliśmy u tego samego co robił nam ślubne zdjecia i dostalismy zniżke...27zl za zdjecie a tak to 35zl...mamy jakis 12 ujeć ale to jest pamiatka do konca zycia - filmów nienawidze krecic wiec choc fota bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Dorianna właśnie dostałam dopochowe i augmentin co 12h


tez brałam augmentin co 8 godz przez 10 dni....chyba najlepszy bo o szerokim spektrum działania...no nareszcie mocz czysty a nie 500 Leukocytów jak ostatnio 2 razy pod rząd 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
katja26 napisał(a):
kurna odebrałam wyniki wymazu i jakiś paciorkowiec nieliczny się przyplątał i candida albicans liczna. Dostałam augumentin i jakieś dopochowe. Kurna już mi szkoda tej maleńkiej że ciągle coś łapię

Na candidie dostaniesz leki do pochwowe prawdopodobnie, a na paciorkowca to dopiero przy porodzie dadza ci antybiotyk i wszystko bedzie dobrze 🙂

katja ja tez mam tego paciorkowca, i leki dostaje tak jak ty, od razu. zreszta juz drugi raz w ciagu tej ciazy. moja lekarka chce to wyleczyc do porodu a przy porodzie tylko poziom bialka CRP beda sprawdzac mi i dziecku.
dorianna sa rozne teorie wlasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
Hehe Guga, a ja dzisiaj byłam pytać o sesję właśnie bo chcę z Olą i brzuchem zrobić sobie takie czarno-białe foto do sypialni 🙂
Ile płaciłaś za tą przyjemność możesz napisać???
Mi tu powiedziała jedna laska, że tak średnio za obrobione już zdjęcie to 30 zł...+ na płytce oczywiście...ale to i tak trochę sporo jak to ma być np. 10 szt... 🤨
No i się zastanawiam 🤔


Byliśmy u tego samego co robił nam ślubne zdjecia i dostalismy zniżke...27zl za zdjecie a tak to 35zl...mamy jakis 12 ujeć ale to jest pamiatka do konca zycia - filmów nienawidze krecic wiec choc fota bedzie 🙂


Hmm...no to nie tak dużo sobie u mnie życzą 🙂
A co do filmików to ja też nie lubię...dlatego tylko filmiki z rozciąganiem małego nagrywam 😜
A fotki to tak jak piszesz - na całe życie...a do tego jeszcze Olę chcę uchwycić jeszcze jak jest taka "dzieciowata" 😉 Tym bardziej, że tuli mi się co chwilę do brzucha 🙂 Bezcenne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
A mój gin mi kazał dopiero po 35 tc na paciorkowca wyniki zrobić 🤨

A Wy dawno miałyście???


ja jeszcze nie miałam, wizytę mam teraz 14 listopada więc pewnie teraz mi każe zrobić


ja też mam 14 go 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...