Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
basienka brzuszek obniza sie przed porodem... moj skubaniec siedzi jeszcze wysoko wiec brzuch mam wysoko... ale pod koniec ciazy brzuchol opada;p
marika smoczki powiadasz... ja mam kilka... tzn 2 dostalam od kolezanki bo ona kupila swojemu babelkowi wcisnela w szuflade i znalesc nie mogla a jak juz znalazla to stwierdzila ze za duzy jest no i nowe nieuzywane mi oddala.... a ja sama kupilam jeden z tomme tippee...a drugi z nuka..:P i nie wiem ktory jest lepszy.... ten tommetippee jak na niego patrze to ma swietny kształt i jest taki malenki w porownaniu do calej reszty mimo ze kazdy z nich jest 1-3 lub 1-6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słyszałyście że jak się ma psa w domu to trzeba wziąć szmatkę do szpitala na której leży dziecko i jak przyjeżdżasz do domu najpierw wchodzisz z dzieckiem i wkładasz psu to do kojca a później wchodzi pies żeby nie był zazdrosny i żeby wiedział że dziecko nie przyszło do niego tylko on do dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
słyszałyście że jak się ma psa w domu to trzeba wziąć szmatkę do szpitala na której leży dziecko i jak przyjeżdżasz do domu najpierw wchodzisz z dzieckiem i wkładasz psu to do kojca a później wchodzi pies żeby nie był zazdrosny i żeby wiedział że dziecko nie przyszło do niego tylko on do dziecka?

Nigdy o czyms takim nie slyszalam 🙂 ale bardzo ciekawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 3 smoczki-każdy inny ale teraz Wam nie powiem jakie bo zostały w PL
aleee mi ten Adam przed chwilą ciśnienie podniósł wrrrr -mieliśmy 1 grudnia jechać juz do PL na dłużej i miał sam wrócić do Bremen co najmniej pod koniec stycznia a był teraz na chwile w domu i mi melduje ze cos koło 5 stycznia będzie musiał wrócic bo dużo pracy bedzie -chyba oszalał że sama z 2 tygodniowym brzdącem bede i może jeszcze z jego mamą?? pfi urlop i tak ma bezpłatny a w dodatku jego tata sobie przywiózł pracownika dodatkowego który bedzie mu pomagał jak Adama nie bedzie, męcze sie z obcym facetem w salonie tylko po to żeby Adam po porodzie był ze mna 2 tyg tylko?????? ale mam wkurw!!!!!! będzie wojna ojjjjjjj będzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
dziewczyny własnie czytam o smoczkach napiszcie jakie macie lub kupujecie bo co artykuł to inne wizje i inne racje 🙂

my dostalismy 2 z NUK na szkole rodzenia i narazie mamy tyle te 2, wiecej dokupimy jak bedzie potrzeba.

pammat - ja slyszalam tylko zeby wziac jakas pieluszke tetrowa od dziecka ze szpitala i jeszcze przed przyjsciem dawac psu ja do powachania zeby sie przyzwyczail.
jak pies nie ma zwichrowanej psychiki to nie powinno byc problemu. wiem tez ze nie wolno pod zadnym pozorem dawac psu odciagnietego mleka ktore pozostaje niedopite, ale w sumie sam pomysl wydaje mi sie obrzydliwy i chyba bym na to nie wpadla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
pammat napisał(a):
słyszałyście że jak się ma psa w domu to trzeba wziąć szmatkę do szpitala na której leży dziecko i jak przyjeżdżasz do domu najpierw wchodzisz z dzieckiem i wkładasz psu to do kojca a później wchodzi pies żeby nie był zazdrosny i żeby wiedział że dziecko nie przyszło do niego tylko on do dziecka?

Nigdy o czyms takim nie slyszalam 🙂 ale bardzo ciekawe 🙂

ja tez nie slyszalam .. ale wiem jedno.. psy sa cholernie zazdrosne o niemowlaki.. moj pies ma 17 lat i kazdorazowe pojawienie sie malego dziecka powodowalo ze przychodzil i pakowal sie na kolana najczesciej wtedy gdy ktos z domownikow trzymal dziecko...kolezanka ma psa w domu niedawno urodzila to pies przez 2 tygodnie nie chcial jesc, pic, na spacer dal sie wyprowadzac tylko jej mezowi a ona nawet poglaskac go nie mogla bo uciekal i mowila ze mial takie smutne oczy.....po 2 tygodniach ona wymiekla ... usiadla na podlodze po turecku z dzieckiem na rekach... pies dziecko obwachal kilka razy po czym polozyl sie obok niej i glaskala jedna reka jego druga trzymala dziecko.. zrobila tak kilka razy... i teraz pies juz nic nie mowi.... wrecz pzeciwnie.. ostatnio w nocy malo sie nie zabila idac do lozeczka bo na dywaniku kolo lozeczka lezal pies i spal i sie smiali ze pilnowa.... ale to chyba wszystko od temperamentu psa zalezy....
kuzynka znowu od samego poczatku nie unikala psa i mala lezala wszedzie.... i pies podchodzil do dziecka... i pozniej jak mala zaczela raczkowac to ten pies mial przechlapane bo wlazila na niego ciagnela za uszy łapy a pies nic.. dumnie lezal i nawet nie pisnal mimo ze widac bylo ze go boli....taki byl za dzieckiem... a z drugiej strony sa przypadki ze sie slyszy ze pies chcial zrobi krzywde... wiec to nie ma chyba reguly... ale najlepiej moze niech sie chloe wypowie.... co?;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamietam jak moja siostra urodziła to zanim pierwszy raz nas z małą odwiedziła to też mama przynosiła coś z zapachem dziecka żeby pies sie oswajał i pamiętam tez ze nie wolno psa wyganiac z pokoju w pierwszych dniach bo moze znienawidzieć dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe ja to się zastanawiam co z tym mlekiem będzie bo pierwszy właścicel mojej Korby miał krowy i karmil ją mlekiem i chlebem i jej zamiłowanie do mleka zostało, wystarczy przy niej odkręcić butelkę z mlekiem i wyczuje z każdego kąta mieszkania 🙂 No i dostaje mleko do karmy dość często, oczywiście krowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam malutki ręcznik i wezmę go do szpitala i wsadzę mu do tego legowiska bo on za mną jest taki głupi że jak jestem ja w domu to cały czas ze mną siedzi i gdzie ruszę dupsko to on wszędzie za mną 🙂 tylko w nocy ze mną siku nie wstaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ja kupiłam malutki ręcznik i wezmę go do szpitala i wsadzę mu do tego legowiska bo on za mną jest taki głupi że jak jestem ja w domu to cały czas ze mną siedzi i gdzie ruszę dupsko to on wszędzie za mną 🙂 tylko w nocy ze mną siku nie wstaje 😁


znaczy że bardzo Cię kocha Twój Stefcio 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane ale jaja z tymi psiakami macie!! ja na szczęście tego problemu nie mam!!! moja mama ma psa!!! ja przed chwilką właśnie miałam koleżankę posiedziałyśmy pogadałyśmy!!!! Wyprasowałam sobie już wypraną pościel do łóżeczka dla maluszka!!! Dwa ręczniki do kąpieli!!! Zaraz idę smażyć racuszki dietetyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...