Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Brzuchy moze jakas mobilizacja?!
Zostalo 19 stron do wyprodukowania i mamy wymeczone 3 tysiaki 😁


Nooo pisałam dzisiaj już o tym ale jakoś słabo idzie 🤢
Ja jak nigdy dzisiaj nadrabiam heheh chociaż napisałam rano, że będę dzisiaj tylko kropki stawiać bo nie mam nastroju, a tu proszę...nova się rozbujała 🤪 🤪 🤪
Aż się Marika ze mnie śmiała, że słowa nie dotrzymuję z tymi kropkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Brzuchy moze jakas mobilizacja?!
Zostalo 19 stron do wyprodukowania i mamy wymeczone 3 tysiaki 😁


Nooo pisałam dzisiaj już o tym ale jakoś słabo idzie 🤢
Ja jak nigdy dzisiaj nadrabiam heheh chociaż napisałam rano, że będę dzisiaj tylko kropki stawiać bo nie mam nastroju, a tu proszę...nova się rozbujała 🤪 🤪 🤪
Aż się Marika ze mnie śmiała, że słowa nie dotrzymuję z tymi kropkami 😜


Premia ci nalezy za wysilek 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.

Hahaha dobre 😁
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

😁 😁 😁

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To też jest mega 🤪 🤪 🤪
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
To też jest mega 🤪 🤪 🤪
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach 🤔


Hahahahaha 😁 to cos dla naszej Gosi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam dziś siły nadrabiać co popisałyście. Jutro się zmobilizuje. Jestem po wizycie i wszystko pięknie. Lekarz powiedział że te bóle dzisiejsze to skurcze przepowiadające, do 7 grudnia biorę fenoterol a potem wyciskamy małą 🙂Mała waży 2634. Dziewczyny, które jutro wybierają się na świadomą mamę mam nadzieję że się bez problemu odnajdziemy. Z tym że ja nie wiem kogo szukać po czym poznać itd. Na dziś mam dość, kupę stresu przez te bóle a na dodatek mąż jest chory i jest strasznie nie dobry. Już ostatkiem sił walczę żeby go nie piznąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Nie mam dziś siły nadrabiać co popisałyście. Jutro się zmobilizuje. Jestem po wizycie i wszystko pięknie. Lekarz powiedział że te bóle dzisiejsze to skurcze przepowiadające, do 7 grudnia biorę fenoterol a potem wyciskamy małą 🙂Mała waży 2634. Dziewczyny, które jutro wybierają się na świadomą mamę mam nadzieję że się bez problemu odnajdziemy. Z tym że ja nie wiem kogo szukać po czym poznać itd. Na dziś mam dość, kupę stresu przez te bóle a na dodatek mąż jest chory i jest strasznie nie dobry. Już ostatkiem sił walczę żeby go nie piznąć


Uuu Katja to super wiadomości no i klocuszek ładny w Tobie siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katja mimo wykonczenia i braku sil, gratuluje udanej wizyty !!! 🙂

Dziewczynki, a ja mam jeszcze takowe pytanie: Jak zawija sie dzieciatko w rozek? Pytam bo nie wiem czy w szpitalu tu maja zwyczaj zawijac w takie cudo, bo na liscie mam spiworek do zabrania. Ale mimo wszystko chce wziac rozek i Malutka w nim ukladac. Moze glupie to moje pytanie, ale o raczki mi sierozchodzi, jakos specjalnie je ukladac na cialku czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewien facet został członkiem bardzo ekskluzywnego klubu nudystów. Podczas
pierwszej wizyty na plaży postanowił się trochę rozejrzeć. Rozebrał się i
poszedł na spacer. Po drodze zauważył rewelacyjną kobietę i momentalnie
mu stanął. Kobieta to zauważyła podeszła i pyta:
- Wzywał mnie pan?
Facet na to:
- Nie, o co chodzi???
Kobieta uśmiechnęła się i mówi:
- Pewnie jest pan tu nowy. Tu jest taka zasada że jak komuś stanie to
znaczy że mnie wzywał
Nie bawiąc się w dalsze wyjaśnienia kobieta zrobiła gościowi loda.
Facet uchachany idzie dalej myśli sobie, że warto by było saunę też
zwiedzić. Tak więc wszedł do sauny usiadł sobie i pierdnął. Po chwili
pojawił się wielki zarośnięty koleś i pyta:
- Wzywał mnie pan?
Facet na to:
- Nie, o co chodzi???
Zarośnięty koleś uśmiechnął się i mówi:
- Pewnie jest pan tu nowy. Tu jest taka zasada że jak ktoś pierdnie to
znaczy że mnie wzywał.
Następnie nie bawiąc się w dalsze wyjaśnienia koleś wyruchał nowego
członka klubu nudystów.
Obolały facet idzie do biura klubu gdzie wita go uśmiechnięta, naga
recepcjonistka:
- Czym mogę służyć?
Facet na to:
- Tu moja karta członkowska i klucz do szafki na ubrania. Możecie
zatrzymać 500$ wpisowego
Recepcjonistka na to:
- Ale jest pan tu dopiero od kilku godzin nawet nie poznał pan naszych
wszystkich atrakcji!!!
- Słuchaj paniusiu mam 58 lat. Staje mi raz na miesiąc, ale pierdzę
przynajmniej trzydzieści razy dziennie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu szaleństwo się zrobiło 😉 może wyjdzie na Twoje Nova 😉

ja po obiadku wyprasowalam rzeszte ciuszków malenstwa (bo sma nie moge sie jeszcze zdecydowac czy na stówe bedzie Michał....czy moze Miłosz......) i w koncu poukladalam wsyztsko w szafkach 🙂 musialam sie zmobilizowac bo nie dlugo przyjdzie paczka po siostrzeńcu 🙂 to bede musiala od nowa wszystko zaczac pranie prasowanie 🙂 ale jak widze te wszystkie ciuszki to chyba 1000 mniej wydany 🙂


katja 😜ubawilam sie na maksa a piz....nij mu jak Cie wkurza 🙂Ty tez nie masz lekko 🙂

coq cóż za urzekający avatar 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Katja mimo wykonczenia i braku sil, gratuluje udanej wizyty !!! 🙂

Dziewczynki, a ja mam jeszcze takowe pytanie: Jak zawija sie dzieciatko w rozek? Pytam bo nie wiem czy w szpitalu tu maja zwyczaj zawijac w takie cudo, bo na liscie mam spiworek do zabrania. Ale mimo wszystko chce wziac rozek i Malutka w nim ukladac. Moze glupie to moje pytanie, ale o raczki mi sierozchodzi, jakos specjalnie je ukladac na cialku czy jak?


Ja na początku rączki przy ciele Oli układałam żeby się nie drapała 🙂
A później trochę to pozwalałam żeby je wyciągnęła i miała koło buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...