Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry.
Rafałek cudo chyba nigdy nie widziałam takiego blondaska. U mnie było dziś lekko stresująco. Pojechałam na zakupy do Lidla i dostałam skurczy. Stoję przy tej kasie i wiję się oczywiście nikt nie przepuści bo po co. Ale miałam to w pupie siadłam na wózku tyłkiem i jakoś dotrwałam. Skurcze miałam non stop do tego ból promieniował aż od pleców. Autentycznie myślałam że się zaczęło. Ale uff po ponad godzinie przeszło wszystko, na 17h mam wizytę więc zobaczymy co to się podziało.
Najlepsze było moje myślenie: leżę i kwiczę i tak analizuję: mąż w pracy, rodzice w pracy, ja mam samochód, do szpitala mam 20 km. A co jak nie przejdzie pakuję koszulę do reklamówki i jadę sama rodzić. A torbę mi przywiozą hehehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Marika wyspac sie trzeba, to podstawa w moim zyciu. 😁
Mialam zaczac ogarniac dom, ale wpadl do domu malzon, wkurzyl mnie - moglby bardziej konkretyzowac swoje pytania, bo ja duchem swietym nie kestem - wylecialam z nim do miasta i jestem. Posprzatam zrobie herbate i bede zajadac czekoladki i miec wszystko w d*pie!

p.s. D*pa jest na forum dozwolona? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
aaagaaa widzę że z Ciebie też już uszło trochę powera..
novaM stało się coś czy tak poprostu nastrój siadł?


Ano stało...całe moje staranie, zaciskanie zębów i zmuszanie siebie samej do pozytywnego postrzegania ojca Kajetana poszło się je**ć 😠
A załatwił to jednym telefonem...no qrwa powinien magikiem zostać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
wanilia napisał(a):
aaagaaa widzę że z Ciebie też już uszło trochę powera..
novaM stało się coś czy tak poprostu nastrój siadł?


Ano stało...całe moje staranie, zaciskanie zębów i zmuszanie siebie samej do pozytywnego postrzegania ojca Kajetana poszło się je**ć 😠
A załatwił to jednym telefonem...no qrwa powinien magikiem zostać 😠

A po co się zmuszasz żeby go pozytywnie postrzegać? przecież co chwilę Ci jakieś numery soli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
novaM napisał(a):
wanilia napisał(a):
aaagaaa widzę że z Ciebie też już uszło trochę powera..
novaM stało się coś czy tak poprostu nastrój siadł?


Ano stało...całe moje staranie, zaciskanie zębów i zmuszanie siebie samej do pozytywnego postrzegania ojca Kajetana poszło się je**ć 😠
A załatwił to jednym telefonem...no qrwa powinien magikiem zostać 😠

A po co się zmuszasz żeby go pozytywnie postrzegać? przecież co chwilę Ci jakieś numery soli...

No tak...tyle, że chciałam chociaż do jego styczniowej wizyty wytrzymać w zgodzie jako takiej 🤔 No ale jak widać się nie da więc znowu " zbroję" założyłam i mur wokół siebie postawiłam i niech się dzieje co chce...kij z tym, że jest mi źle i ciężko i czuję się na maxa samotnie...nic się nie dzieje bez przyczyny...popłaczę sobie wieczorami ale dam radę ... bo przecież wyjścia nie mam...musi być dobrze przecież 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorry Admin to było silniejsze ode mnie.nawet nie myślałam specjalnie jak to pisałam.dobrze ze wczoraj zaraz po burzy sie nie rozpisałam bo dopiero by było...
poszłam na spacer i lepiej mi teraz 🙂 przewietrzyłam się i Julka przeszczęśliwa bo towarzystwo młode dla niej było więc dwa naleśniory zjadła i bawi sie na podłodze 🙂 obiad w proszku ale to nic.dam radę. najgorsze jest to że kręgosłup mnie boli...dźwignęłam kosz z praniem i łup! mam nadzieję ze jak go troszkę oszczędzę teraz to przejdzie szybko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
novaM nie wiem co ten palant (dozwolone?) znów wymyślił ale gdybym go spotkała to osobiście bym mu takiego kopa zasadziła że by spędził resztę swojego smutnego życia na Księżycu. No bo ile można biedną Novą wyprowadzać z równowagi?

Heh zero odzewu "z góry" to chyba dozwolone 😉

A co do niego to pewnie nie raz mnie z równowagi jeszcze wyprowadzi ale tym razem zabolało cholernie, a później to po prostu nerw będzie i nie przyjmę tak tego do siebie...tzn. mam nadzieję 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do NEWS by Nova.fm to:
Ulka w szpitalu...została przywitana w tym cudnym kurorcie jedynie ziemniaczkami i burakami hahaha bo na mięsko przydziału już nie miała - za późno "na zbiórkę" przyszła 😜
A tak na poważnie to jest w szpitalu ale na poranny obchód się nie załapała i jak na razie leży w niewiedzy do jutra 🤔 Na dzień dobry musiała podpisać zgodę na CC w razie "W" no i wymaz jej przy okazji zrobili na kolegę paciorkowca 😉
Będzie pisać jakby coś się działo albo jak będzie coś więcej wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście że następnym razem też weźmiesz do siebie...bo Ty taka naiwna dobra dusza jesteś a jak ktoś ma serce miękkie to dupę musi mieć twardą. A Ty bidna jedno i drugie miękkie i słabość do gnoja masz. Więc pewnie jeszcze nieraz płakać przez niego będziesz 🤨
JA uciekam po bilety na kabaret na piątek i do piekarni, będę za pół godzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry...
wstalam dopiero z drzemki, rano bylo u lekarza i oto relacja:
Po pierwsze najważniejsze z Mala wszysko w porządku, nie wazyl jej dzisiaj,ale sprawdzil ze wod plodowych jest wystarczajaca ilosc, przeplywy ok, z oddechem rownież.
Po drugie: chyba niedlugo sie zacznie!!!!! 😁 😁 😁 😁 bo:
- rozwarcie na ok. 2 cm
- szyjka miekka, wygladzona, przygotowana 😉
- glówka w kanale rodnym
powiedzial ze jest bardzo duza szansa na poród przed terminem.Brak tylko skurczy. Fiu, a juz sie balam ze nic sie nie bedzie dzialo, a tu taka niespodzianka 🙂

a jesli chodzi o ten wymaz na paciorkowca, to mowie mu, ze co z tym, bo mi nie pobieral, a on oczywiście wielkie zdziwienie, oczy jak 5zł "Nie pobierałem?Niemozliwe.." No żesz...i jak tutaj ufac takiemu pajacowi, juz ktorys raz wywinal nr, ze sama musze sie dowiadywac jakie badania porobic. Przeciez za to mu do cholery place za wizyte 120zł,zeby o takich pdstawach pamietal chociaz. Gnojek jeden..juz wiem napewno ze jezeli kiedylwiek bede drugi raz w ciazy napewno nie bedzie moim lek prowadzacym.
pobral mi wymaz i zanioslam do laboratorium, wynik ma byc w piatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Oczywiście że następnym razem też weźmiesz do siebie...bo Ty taka naiwna dobra dusza jesteś a jak ktoś ma serce miękkie to dupę musi mieć twardą. A Ty bidna jedno i drugie miękkie i słabość do gnoja masz. Więc pewnie jeszcze nieraz płakać przez niego będziesz 🤨
JA uciekam po bilety na kabaret na piątek i do piekarni, będę za pół godzinki

No serce blisko du*y mam to fakt 🤢
No ale z czasem się na ludzi i na to co mówią uodparniam...przeszłam to z ojcem Oli...trochę to zajęło ale teraz mogę z nim pogadać na każdy temat więc CCC heh w tym przypadku znaczy czas czyni cuda 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
dobry...
wstalam dopiero z drzemki, rano bylo u lekarza i oto relacja:
Po pierwsze najważniejsze z Mala wszysko w porządku, nie wazyl jej dzisiaj,ale sprawdzil ze wod plodowych jest wystarczajaca ilosc, przeplywy ok, z oddechem rownież.
Po drugie: chyba niedlugo sie zacznie!!!!! 😁 😁 😁 😁 bo:
- rozwarcie na ok. 2 cm
- szyjka miekka, wygladzona, przygotowana 😉
- glówka w kanale rodnym
powiedzial ze jest bardzo duza szansa na poród przed terminem.Brak tylko skurczy. Fiu, a juz sie balam ze nic sie nie bedzie dzialo, a tu taka niespodzianka 🙂

a jesli chodzi o ten wymaz na paciorkowca, to mowie mu, ze co z tym, bo mi nie pobieral, a on oczywiście wielkie zdziwienie, oczy jak 5zł "Nie pobierałem?Niemozliwe.." No żesz...i jak tutaj ufac takiemu pajacowi, juz ktorys raz wywinal nr, ze sama musze sie dowiadywac jakie badania porobic. Przeciez za to mu do cholery place za wizyte 120zł,zeby o takich pdstawach pamietal chociaz. Gnojek jeden..juz wiem napewno ze jezeli kiedylwiek bede drugi raz w ciazy napewno nie bedzie moim lek prowadzacym.
pobral mi wymaz i zanioslam do laboratorium, wynik ma byc w piatek


Uuuu Aniqa no wieści mega pozytywne 🤪 🤪 🤪
A może jeszcze Gugę "przeskoczysz" i pierwsza niunię mieć będziesz 😉
Cieszę się razem z Tobą 🙂

A co do lekarza to rzeczywiście dał ciała 😠 O czym on myślał w ogóle 😮 😮 😮
Też już bym takiemu "podziękowała" za współpracę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny...

U mnie była dziś mama i ufarbowała mi odrosty 🙂, nawet sobie paznokcie u rak pomalowalam pierwszy raz od 8 miesiecy 🙂 - na czerwono... a co 🙂

Nova... nie wiem jakie masz problemy ze swoim facetem ... ale trzymaj sie! trzeba byc silną...trzeba mieć siły za dwoje - pamietej 🙂
Ps. jutro mam wyniki z paciorkowca 🙂
Szkoda,że wczesniej sie bardziej nie udzialalam... pewnie byla bym bardziej z Wami zżyta 🙂

Mąż wypozyczył mi ostatnią część MIllenium Larsona - ponad 700 stron przede mną - polecam każdej do przeczytania. Naprawdę można się zatracić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...