Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agami napisał(a):
wlasnie Marzenka pozdrow laski 🙂)) hmmm ciekawe ile Guga bedzie czekac? bo na ma tez termin na 6 grudnia.... i moj lekarz powiedzial ze za tydzien mozna juz spokojnie malego wyciagnac bo bezpieczny.... a tu widze ze czekaja... musze sie dzis zapytac na wizycie....bo ja mialam dluuugo cykle wiec ten moj 38 tydzien jest grubo przesadzony... i nie chcialabym by malemu cos grozilo...

No ona miała CC ustalone na 2.12. ale z tego co pisała to czekają do następnego tygodnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rita napisał(a):
Ciekawe jak tam Ania? nic się nie odzywa 🤨


No właśnie... A tym bardziej, że miała dostęp do neta bo jeszcze ze szpitala pisała wieczorem, że na następny dzień rano ma CC 🤨

No i Holi nasza kuchareczka też mogłaby dać znać w końcu o sobie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Ja dopiero śniadanko konsumuję 😜 i jeszcze w szlafroczku ganiam ☺️

ja tez w wyrku ale musze sie ubrac i leciec po kwiatka.... dzis ostatnie zajecia w szkole rodzenia to wypadalo by cos dac;p a pozniej kapiel i 13;30 maz przybedzie na bialym rumaku i pomkniemy wsina dal do lekarza;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Ja dopiero śniadanko konsumuję 😜 i jeszcze w szlafroczku ganiam ☺️

ja tez w wyrku ale musze sie ubrac i leciec po kwiatka.... dzis ostatnie zajecia w szkole rodzenia to wypadalo by cos dac;p a pozniej kapiel i 13;30 maz przybedzie na bialym rumaku i pomkniemy wsina dal do lekarza;D

jooo... my też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Ja dopiero śniadanko konsumuję 😜 i jeszcze w szlafroczku ganiam ☺️

ja tez w wyrku ale musze sie ubrac i leciec po kwiatka.... dzis ostatnie zajecia w szkole rodzenia to wypadalo by cos dac;p a pozniej kapiel i 13;30 maz przybedzie na bialym rumaku i pomkniemy wsina dal do lekarza;D

jooo... my też 🙂

hehe ja juz sie nie wypowiadam kto ma wizyte bo ostatnio kiepsko u mnie z koncentracja ;D hehehehe i myle fakty;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):

hehe ja juz sie nie wypowiadam kto ma wizyte bo ostatnio kiepsko u mnie z koncentracja ;D hehehehe i myle fakty;p

nie pękaj maleńka... nie Ty jedna 😜 ja we wtorek na szkołę rodzenia poszłam... a zajęcia w środy mam ☺️

a ja mam w domu plyte elektryczna.. i wczoaj wstawilam ziemniaki i zapomnialam wlaczyc kuchenke... po 15 minutach poszlam zobaczyc czy sie gotuja a tam woda zimna;D dobrze ze zauwazylam przed przyjazdem tesciow bo to by smiech byl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):

hehe ja juz sie nie wypowiadam kto ma wizyte bo ostatnio kiepsko u mnie z koncentracja ;D hehehehe i myle fakty;p

nie pękaj maleńka... nie Ty jedna 😜 ja we wtorek na szkołę rodzenia poszłam... a zajęcia w środy mam ☺️

a ja mam w domu plyte elektryczna.. i wczoaj wstawilam ziemniaki i zapomnialam wlaczyc kuchenke... po 15 minutach poszlam zobaczyc czy sie gotuja a tam woda zimna;D dobrze ze zauwazylam przed przyjazdem tesciow bo to by smiech byl...

ma się ten łeb... co nie??? ale jesteśmy usprawiedliwione 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):

hehe ja juz sie nie wypowiadam kto ma wizyte bo ostatnio kiepsko u mnie z koncentracja ;D hehehehe i myle fakty;p

nie pękaj maleńka... nie Ty jedna 😜 ja we wtorek na szkołę rodzenia poszłam... a zajęcia w środy mam ☺️

a ja mam w domu plyte elektryczna.. i wczoaj wstawilam ziemniaki i zapomnialam wlaczyc kuchenke... po 15 minutach poszlam zobaczyc czy sie gotuja a tam woda zimna;D dobrze ze zauwazylam przed przyjazdem tesciow bo to by smiech byl...

ma się ten łeb... co nie??? ale jesteśmy usprawiedliwione 😉

Jesteś w ciąży? Lepiej nie trać z oczu swojej torebki albo telefonu komórkowego. Brytyjscy naukowcy dowiedli, że ciężarne kobiety częściej gubią przedmioty osobiste, bo… zapominają, gdzie je zostawiły.

Takie wnioski badacze wysnuli na podstawie wyników testów, którym poddali zarówno kobiety ciężarne, jak i te nie będące w ciąży, i które sprawdzały nie tylko pamięć i zdolność koncentracji, ale również poziom hormonów we krwi.

Okazało się, że nieco gorzej w testach wypadły kobiety w drugim i trzecim trymestrze ciąży, ich tzw. pamięć przestrzenna uległa wyraźnemu osłabieniu.

Do czego potrzebna nam pamięć przestrzenna? Używamy jej, gdy staramy się zapamiętać położenie różnych przedmiotów, próbujemy je zlokalizować albo poruszamy się znaną drogą, rozpoznając określone miejsca.

Naukowcy wiążą problemy z pamięcią z wpływem hormonów ciążowych na mózg, nie są jednak pewni, jak dokładnie przebiega ten proces.

Wyniki badań zostały przedstawione na zjeździe endokrynologów w Manchester.


Więc jak najbardziej wszystkie jesteśmy usprawiedliwione 🤪
Bo ja notorycznie przypalam ryż dla mojej suni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Oglądajcie jutro dzień dobry tvn, fajny artykuł może być 😉
Największe ciążowe paranoje kobiet 😉

A nova.fm informuje:
Guga -> Lekarze podnoszą jej ciśnienie i z nerwem chodzi...ale cierpliwie czeka na max rozwinięcie płucek u małej 🙂
Ulka -> ma całodniowe badanie moczu i jak będzie ok to wyjdzie w piątek 🙂

😮 🤢 😮
No i program prosto z TLC ma na żywo bo przyjęli tam laskę z krwotokiem i okazało się, że jest w 34 tc, a ona nie wiedziała nic o ciąży 😮 To jej drugie dziecko i myślała tylko , że przytyła trochę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):

Jesteś w ciąży? Lepiej nie trać z oczu swojej torebki albo telefonu komórkowego. Brytyjscy naukowcy dowiedli, że ciężarne kobiety częściej gubią przedmioty osobiste, bo… zapominają, gdzie je zostawiły.

Takie wnioski badacze wysnuli na podstawie wyników testów, którym poddali zarówno kobiety ciężarne, jak i te nie będące w ciąży, i które sprawdzały nie tylko pamięć i zdolność koncentracji, ale również poziom hormonów we krwi.

Okazało się, że nieco gorzej w testach wypadły kobiety w drugim i trzecim trymestrze ciąży, ich tzw. pamięć przestrzenna uległa wyraźnemu osłabieniu.

Do czego potrzebna nam pamięć przestrzenna? Używamy jej, gdy staramy się zapamiętać położenie różnych przedmiotów, próbujemy je zlokalizować albo poruszamy się znaną drogą, rozpoznając określone miejsca.

Naukowcy wiążą problemy z pamięcią z wpływem hormonów ciążowych na mózg, nie są jednak pewni, jak dokładnie przebiega ten proces.

Wyniki badań zostały przedstawione na zjeździe endokrynologów w Manchester.


Więc jak najbardziej wszystkie jesteśmy usprawiedliwione 🤪
Bo ja notorycznie przypalam ryż dla mojej suni 😜

to nas uspokoiłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wogóle to dzien dobry 🙂 😜

BRAWO laski ciężko wczoraj sie napracowały 🙂 🤪

laska w drugiej ciąży i nie wiedziała ........że w ciąży jest ..........................no comment 🤢

mój największy strzał w ciąży to jak pojechałam z męzem po farbe do pokoju synusia 20km od domu i w sklepie przy kasie mąż pyta gdzie jego karta do płacenia bo gotówki nie miał..... a ja zadowolona ano rzeczywiście pożyczyłam i jest u mnie w portfelu mówi to daj ja szukam w torebce a portfel z jego kartą i z moją w kuchni na stole .................. musieliśmy podziękować za farbe i wracaliśmy w ciszy do domu........ tak rozłożyłam specjalny wyjazd po farbę na łopatki 😉 ale szybko wybaczył -tylko stwierdził że dziecko mi mózg wyżera 🤨 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...