Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny 15.11- przyszla na swiat giorgia2900 ma sie coraz lepiej jest na neatologi musi troszke dojsc do siebie, niemoge doniej chodzic bo mam graczke od przedwczoraj jakas infekcjia... wkurzam sie na druga dobe widzialam ja 3 razy jest cudowna , dzisiaj moj ja karmil mlekiem zastepczym ja moje mleko sciagam i wylwam bo biore antybiotyki i przeiw zapalne.

pozatm mam porownanie porod nat. i cc ole w 100 naturalny nawet jesli byl dlugi

pozdrawiam i buziaki dla tych co trzymali kciukasy za nas jeszcze trzymajcie za giorgie 🙂

Witaj Ania-, bardzo sie cieszymy ze sie odezwalas i ze z malenka wszystko odzie w dobra strone! 🙂
Buziaki dla WAS :**

Holi
- no w koncu tez sie odzywasz!!! 🙂 dobrze ze wszystko dobrze 🙂 🙂 coroaz wiecej cesarek nam sie tu zbiera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gratulacje Aniu dla Ciebie.. i co mała była operowana?? bo pisałas na priv wtedy.... trzymamy oczywiscie kciuki za małą nadal... nom a cesarek coraz wiecej... ciekaweo jak guga.... bo radio nova.fm umilkło
coq sorka... ja nie umiem czytac chyba ze zrozumieniem.. s;prawdzam wlasnie zadania kuzynce z gimnazjum z matematyki i sie wsciekam ze nie czyta ze zrozumieniem a sama takie gafy wale... no ale dzis nie za dobrze sie czuje 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny 15.11- przyszla na swiat giorgia2900 ma sie coraz lepiej jest na neatologi musi troszke dojsc do siebie, niemoge doniej chodzic bo mam graczke od przedwczoraj jakas infekcjia... wkurzam sie na druga dobe widzialam ja 3 razy jest cudowna , dzisiaj moj ja karmil mlekiem zastepczym ja moje mleko sciagam i wylwam bo biore antybiotyki i przeiw zapalne.

pozatm mam porownanie porod nat. i cc ole w 100 naturalny nawet jesli byl dlugi

pozdrawiam i buziaki dla tych co trzymali kciukasy za nas jeszcze trzymajcie za giorgie 🙂


GRATULACJE 🙂 Najwazniejsze teraz zebys szybko wyzdrowiala 🙂 Super ze z malej sie coraz bardziej poprawia 🙂 trzymam kciuki za szybki powrot do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELOŁŁŁŁŁ 🙃
Najpierw podpisuję listę i zaraz sprawdzę co tam się u Was działo 😎
Widzę jakieś 15 stron do nadrobienia więc dajecie radę 😉

A ja dzisiaj aktywny dzień miałam...ale z wydarzeń najważniejszych to odebrałam wyniki i okazuje się, że nawet PACIORKOWIEC nie chce się mojego tyłka trzymać hahahaha 😁 ...a co dopiero facet 😜 😜 😜

Za to Nova.fm informuje:
Ulka nadal w szpitalu ale nudzi się w szpitalu okrutnie...wyników jeszcze żadnych nie ma ale na usg małą widziała i waży jakieś 2500g 🙂 No i ponudzi się biedna przez weekend z nadzieją na konkretnych lekarzy na poniedziałkowym obchodzie 🙂
Czego z całego serca jej życzę 😘

Guga od dzisiaj na wolności 🤪
Ale przykuta do łóżka jeszcze większymi pasami niż wcześniej...do tego stopnia, że w Szczecinie zostać musiała u kogoś więc i neta nie ma 🥴
Czekać tak będzie do wtorku i wtedy się okaże czy cesarka we wtorek na dzień dobry czy w środę 😉 No ale już wie przynajmniej, że max w środę Emma będzie już na świecie 🤪
Oczywiście pozdrowienia macie i buziaki 😘 😘 😘

Nooo, a teraz biorę się za nadrabianie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...nadrobiłam...a Was wszystkie wcięło gdzieś czy cooo 😮 ?????

Holi no w końcuuu...i na szczęście jeszcze w dwupaku 😉

Ania- super, że się odezwałaś 🙂 No i również kciuki trzymam za maleńką 🙂 ...no ale za Ciebie też trzeba z tego co widzę żebyś do siebie szybciorem doszła 😘

Basia & Chloe super, że się poznałyście 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Spoko Agami 🙂 w koncu zyczylas mi zebym sie nie pociela 😉 wiec nie zlego.
Z nasza koncentracja chyba lepiej juz nie bedzie... 🤨

no moze i nie bedzie ale wściekam sie na dziecko ze nie umie czytac ze zrozumieniem a sama jak sierota czytam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry, dobry... 🙂
No to do wieczora z Wami posiedzę... małżon na noc do pracy idzie, więc nikt mnie przeganiać nie będzie 😜
Widzę, że same dobre wieści...
Ania no super, że córeczka już na świecie 🙂 teraz trzymam za Was kciuki, żebyście w końcu mogły się sobą nacieszyć i szybkiego powrotu do zdrowia... i do domku Wam życzę 😘
Holi nasza uciekinierka się odnalazła... uspokojona 🙂 i my też
Chloe super, że po wizycie zadowolona 🙂
Ula niech odpoczywa a Guga niech się cieszy ostatnim "wolnym" weekendem z małżonkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Fajne kozaczki, 🙂 ale na ktora zime beda dobre? 🤔


zobaczymy, nie potrafiłam się oprzeć 😁 musiałam kupić 🙂 wzięłam najmniejsze jakie były i mam nadzieję, że w tą zimę uda mu się założyć je, żeby za bardzo mu stópka nie latała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny dziękuję że się o mnie martwiłyście!!!! Tak cesarkę wolę od razu jeśli potem miała bym komplikację cóż po cesarce namęczę się trochę bo ból jest ale wiecie już tyle przeciwskazań jest do porodu naturalnego że muszę iść na tą cesarkę!!!
ANIA gratulacje fajnie że z mała wszystko ok!!!
BEATKA super że już kamienia urodziłaś ale powiedz mi bolało cię bardzo jak go wysikałaś??? duży był bo ja miałam w ciąży jak ziarnko grube ryżu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Fajne kozaczki, 🙂 ale na ktora zime beda dobre? 🤔


zobaczymy, nie potrafiłam się oprzeć 😁 musiałam kupić 🙂 wzięłam najmniejsze jakie były i mam nadzieję, że w tą zimę uda mu się założyć je, żeby za bardzo mu stópka nie latała 😜


Spoko Aga jako mamusia czekajaca na swoje pierwsze malenstwo jestes w pelni usprawiedliwiona!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...