Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ooo ja dziewczyny jak to dobrze, że w porę mi się zaczęły oczy otwierać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boli jak cholera ale przecierpię to 😮
Siedzicie ???
Kawałek wywodu znienawidzonego ojca mojego jakże kochanego dziecka:

...spierdol*łaś i znowu jesteś sama z 2 dzieci i każde z innym
hmm dobrze o tobie świadczy
idealna matka...
widać kto się rodziców trzyma i jest cykorem ,
boisz się osobnego życia więc masz jak masz,
powodzenia...
zabolało?
prawda boli jak zawsze,
znowu będziesz beczeć udajesz twardą...
życie bym sobie z tobą zjebał...
skończyłaś się...
syna jeszcze nie mam więc mam czas na to żeby się nim interesować...
ja już mam swoje szczęście i to się liczy...
powodzenia


Nie mam kołatania serca i ręce mi się nie trzęsą...łzy nie cisną się na oczy więc uważam, że na dobrej drodze jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kur*a!!!!! Ma ten facet klase!!!!! Wie jak zadbac o komfort kobiety ciezarnej.

Nova gratulacje, ze z tym typem juz nie jestes. Pokazuje swoja prawdziwa twarz...
Nie nie szkoda slow.
I sie mu nie daj!!! Nie daj sobie nic wmowic.
O nim kazde jego slowo zle o nim swiadczy, bardzo zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i jeszcze dodam, że pisał to ten sam,który jeszcze 3 czy 4 dni temu chciał mnie do UK ściągnąć z dziećmi i buty za 70 funtów chciał kupić bo mu się podobały i mnie w nich widział...nie wspomnę już o tym, że oczywiście kocha i martwi się jak to będzie jak z urlopu będzie musiał wracać i nas z małym tu zostawić...echhh qrwa co to za człowiek jest to ja nie mam pytań...tak psychicznie skrzywionego osobnika jeszcze w swoim pogmatwanym życiu nie spotkałam 😮
Chyba musiałam nieźle narozrabiać w poprzednim życiu, że mi się taka kara trafiła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
A to jakaś specjalna okazja była zy ten typek musi czasem coś takiego wyrzygać z siebie żeby się lepiej poczuć?

Zaczął od tego, że napisał żebym sobie kuriera załatwiła żeby łóżeczko mieć już u siebie i że mi kasę na kuriera wyśle...i wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że ja go tam cholera jasna nie wysyłałam i nawet mu stronę i nr tel znalazłam w tamtym tyg. żeby to załatwił , a że on się z matką pokłócił to na mnie to wszystko zrzucił...napisałam, że nie ma mowy żebym cokolwiek po nim odkręcała i koniec !!! no i się wylało z niego...cały ten jad 😠
No i na końcu napisałam że od grudnia do 5go każdego miesiąca widzę na koncie alimenty i wózek + łóżeczko ma być u mnie najpóźniej do 4 grudnia 🙂
No to stwierdził, że jak się urodzi to mi kasę prześle bo jeszcze nie ma obowiązku alimentacyjnego skoro małego jeszcze nie ma...ale to już mogłyście przeczytać 😜

Heh i co??????
Nasuwają się Wam jeszcze jakieś przyjazne myśli w stosunku do niego hehehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam mam w głębokim poważaniu jego i jego matki łóżeczko bo jestem z tych przewidujących osób i już załatwiłam sobie na wszelki wypadek kołyskę...no i rzeczywiście co do alimentów to jak najszybciej...no i po takich wywodach jego mam podstawę do ograniczenia praw i żeby mały miał moje nazwisko...grubo nad tym myślę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Ech no nie radzi sobie pan w zyciu i musi na kims sie wyzyc, zeby sie lepiej poczuc. Pamietaj Nova, z eto slabi ludzie tak reaguja, wszelkiego rodzaju agresja.
No i niech tyle go bedzie w twoim zyciu...alimenty!


Moje negatywne przekonanie co do jego osoby rośnie jak procentowy suwaczek na moim profilu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ja tam mam w głębokim poważaniu jego i jego matki łóżeczko bo jestem z tych przewidujących osób i już załatwiłam sobie na wszelki wypadek kołyskę...no i rzeczywiście co do alimentów to jak najszybciej...no i po takich wywodach jego mam podstawę do ograniczenia praw i żeby mały miał moje nazwisko...grubo nad tym myślę 🤨

To jak możesz sobie pozwolić na olanie jego łóżeczka to tym lepiej, niech stoi i graci u jego mamy.Co do spraw formalnych to przemyśl sobie wszystko na spokojnie, masz jeszcze chwilę na podjęcie decyzji. Ale pewnie byłoby prościej gdyby KAjtek miał Twoje nazwisko...
Ja chyba pomału zaciągam kołdrę pod nos i się zwijam...Trzymaj się nova i nie próbuj przez dziada nocy przeryczeć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia ja już o tym myślę od dawna...bo nie wierzyłam, że coś się może tak diametralnie zmienić...a takiego wycierania butów o moją osobę to było więcej i wszystko mam zapisane...A co do ograniczenia yo nie wyobrażam sobie żeby on miał pełne prawo do decydowania o małym skoro takie rzeczy wypisuje i na stałe chce w UK zostać 😮
A nazwisko...wolę moje ze względu chociażby na Olę 🙂 No i niestety przecież przyjedzie dopiero w styczniu, a dziecko trzeba zarejestrować w urzędzie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ech no nie radzi sobie pan w zyciu i musi na kims sie wyzyc, zeby sie lepiej poczuc. Pamietaj Nova, z eto slabi ludzie tak reaguja, wszelkiego rodzaju agresja.
No i niech tyle go bedzie w twoim zyciu...alimenty!


Moje negatywne przekonanie co do jego osoby rośnie jak procentowy suwaczek na moim profilu 🤪


To zblizasz sie do bezpiecznego 100% i tak trzymac.
No i musisz wszystko sobie przemyslec tak, zeby bylo dobrze dla Ciebie i dla Kajtka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM on jest chyba jakis schizofreniczny, bo normalni ludzie nie sa az tak zmienni 😮
Albo cpa za duzo i mu sie w dynce pomieszalo...
Twoje szczescie, ze sie go pozbylas, bo wiecej bys plakala bedac z nim niz teraz 🥴
Jestem z toba calym sercem i nie lam sie dziewczyno, bo wszystko sie ulozy, widac jeszcze twoj ksiaze cie nie znalazl 😉
Buziaczki dla waszej malej trojeczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...