Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
a ja sobie słodką chwilę zapodałam i śmigam się robić na bóstwo na wieczorną wizytę u doktorowej mojej 😉 jutro zdam relację więc sajonara dziewojki 🙂

Ooooooooo... też sobie kisielek zrobię 😜 i drzemkę do tego 😜 a później sklep jakiś zaliczę 😉
Asia udanej wizyty 🙂
NovaM za mnie też jeden kawałeczek torta wsuń 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia to czekamy na relację 🙂 Ja mam wizytę jutro na 12, zobaczymy czy coś się ruszyło 😉 Całe szczęście ta jutrzejsza na NFZ, jestem zdziwiona że chce mnie tak często widzieć bo byłam tydzień temu ale się cieszę bo będę miałą rękę na pulsie. A do gabinetu mam 10 min pieszo i KTG na miejscu. A prywatnie mam iść w przyszły wtorek ale chyba odwołam tą wizytę bo szkoda mi tych 120 zł teraz na końcówce - zwłaszcza że mam darmową alternatywę. Co do kosztów to prywatne wizyty kosztowały mnie łącznie 1000zł 😮 Ale nie płaciłam za badania bo robiłam wszystkie u tego lekarza na NFZ. Myślę że poczucie że się jest pod dobrą opieką jest warte tych pieniędzy ale szkoda że ten lekarz na NFZ tak mnie zlewał na początku bo bym pewnie z prywatnego zrezygnowała.
Rita współczuję Ci bardzo rewolucji, trzymaj się i pij dużo 😘
Rubi a Ty się odezwij!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
a ja sobie słodką chwilę zapodałam i śmigam się robić na bóstwo na wieczorną wizytę u doktorowej mojej 😉 jutro zdam relację więc sajonara dziewojki 🙂

Ooooooooo... też sobie kisielek zrobię 😜 i drzemkę do tego 😜 a później sklep jakiś zaliczę 😉
Asia udanej wizyty 🙂
NovaM za mnie też jeden kawałeczek torta wsuń 😉

haha, ja słodką chwilę po spacerze sobie zapodałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh wykombinowałam jedzenie. Zmieliłam mięso z rosołu, pomidory, cukinie, cebulę i czosnek wszystko podsmażyłam plus przyprawy dodałam bułki tartej i usmażyłam placki. A do tego zrobiłam sos majonezowo jogurtowy. Wyszło pycha takie coś z niczego. Kurna zapomniałam wam powiedziec co mi się porobiło zaczęła mi skóra schodzić na palach u dłoni i paznokcie mi popękały i też po kawałku zeszły. Do tego strasznie nogi mi napuchły w kostkach, boję się że to coś nie zidentyfikowanego i nie wiem co robić bo nie chcę wyjść na panikarę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wylizalam dzis kuchnie 😜 Za kazdym razem jak cos sprzatam gruntownie, to mowie sobie, ze to pewnie ostatni raz, a potem sie okazuje, ze mam jeszcze sily i moge dalej dzialac 😁

Jak tak o tych kombinezonach piszecie to az sie doczekac spacerow z wozeczkiem nie moge 🤪

A co do becikowego, jesli jest tak jak pisze Marika to jestem za. Od pocztaku bylam przeciwna, aby bylo ono dla wszystkich - populistyczne posuniecie i tyle. Urodzen od tego chyba tez nie przybywa, bo kto madry da sie nabrac, ze 1000zl cokolwiek zmieni, odrobine tylko pomoze.

Rita obys jak najszybciej doszla do siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Kurna zapomniałam wam powiedziec co mi się porobiło zaczęła mi skóra schodzić na palach u dłoni i paznokcie mi popękały i też po kawałku zeszły. Do tego strasznie nogi mi napuchły w kostkach, boję się że to coś nie zidentyfikowanego i nie wiem co robić bo nie chcę wyjść na panikarę

mnie nogi nie napuchly, ale za to jakies 2 miesiace temu pekly mi oba paznokcie na duzych palchach u stop, w polowie, po prostu pekly i odpadly... 😮 poza tym nic sie nie dzialo. nie wiem, moze jakies niedobory mamy.... dzidzius z nas ciagnie co najlepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam jakieś lekkie zawroty głowy i nie wiem co to może być....... żadnych bóli ani głowy ani brzucha zero jakichkolwiek dolegliwości.....ale tak mi sie lekko wiruje i sama nie wiem co to może być????
chyba zadzwonię do lekarza ale nie wiem czy znowu ja nie panikuje ...... na Tv wogóle nie moge patrzeć ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
a ja mam jakieś lekkie zawroty głowy i nie wiem co to może być....... żadnych bóli ani głowy ani brzucha zero jakichkolwiek dolegliwości.....ale tak mi sie lekko wiruje i sama nie wiem co to może być????
chyba zadzwonię do lekarza ale nie wiem czy znowu ja nie panikuje ...... na Tv wogóle nie moge patrzeć ???


Marika jak sie martwisz i nie masz sie najlepiej, to dzwon do lekarza. Po co masz sie zamartwiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
a ja mam jakieś lekkie zawroty głowy i nie wiem co to może być....... żadnych bóli ani głowy ani brzucha zero jakichkolwiek dolegliwości.....ale tak mi sie lekko wiruje i sama nie wiem co to może być????
chyba zadzwonię do lekarza ale nie wiem czy znowu ja nie panikuje ...... na Tv wogóle nie moge patrzeć ???

a mierzylas sobie cisnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
marika321 napisał(a):
a ja mam jakieś lekkie zawroty głowy i nie wiem co to może być....... żadnych bóli ani głowy ani brzucha zero jakichkolwiek dolegliwości.....ale tak mi sie lekko wiruje i sama nie wiem co to może być????
chyba zadzwonię do lekarza ale nie wiem czy znowu ja nie panikuje ...... na Tv wogóle nie moge patrzeć ???

a mierzylas sobie cisnienie?


mierzyłam 109/69 dzwonilam do lekarza ale jak nic mi nie jest ani bol głowy , ani żadnych opuchnięć to troszke odpocząć ,poleżeć jak cos to dzwonić
ale przewietrzylam mieszkanie polezalam i jestem dobrej mysli ... moze do was pozniej jeszcze zajrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
marika321 napisał(a):
a ja mam jakieś lekkie zawroty głowy i nie wiem co to może być....... żadnych bóli ani głowy ani brzucha zero jakichkolwiek dolegliwości.....ale tak mi sie lekko wiruje i sama nie wiem co to może być????
chyba zadzwonię do lekarza ale nie wiem czy znowu ja nie panikuje ...... na Tv wogóle nie moge patrzeć ???

a mierzylas sobie cisnienie?


mierzyłam 109/69 dzwonilam do lekarza ale jak nic mi nie jest ani bol głowy , ani żadnych opuchnięć to troszke odpocząć ,poleżeć jak cos to dzwonić
ale przewietrzylam mieszkanie polezalam i jestem dobrej mysli ... moze do was pozniej jeszcze zajrze


to odpoczywaj kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...