Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
a w nocy? nieświadomie wstrzymuje sie np. tak czy nie? no bo spisz..


nie wstrzymuje się w nocy wg mnie. bo przecież jak zachce Ci się w nocy siusiu to się budzisz...
czasami sie wstawac nie chce.. ale jak sie zbiera to dopiero jak boli wstajesz tak czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pieknie nadrobilyscie ta ranna cisze!! 😉 cos czuje ze wypackam caly moj limit internetu w 1 dzien 😉 ja juz po drugiej kroplowce, kolejna o 6, super sie mozna wyspac tu 😉 zaraz kapanie i spac.
Tu na puchniecie i nadcisnienie zalecaja pic duzo wody.
Wiecie ze moj julek juz ma skiazeczke zdrowia tu zalozona?? I czeka juz karta przebiegu porodu i zgloszenie urodzenia dziecka na biurku??? Haha, ale mi to uzmyslowilo ze to juz niedlugo w sumie!!!! 🙂
a i jeszcze jeden warunek doszedl do porodu w wodzie - musi byc skonczone 37tyg.
W ogole tutaj porod w wodzie mozliwy jest od poczatku do konca, a nie tylko pierwsza faza. Niezle. Tylko ze od wczoraj np ta sale okupuje dziewczyna ktora zglosila sie do porodu, a dzis ma dopiero 1cm rozwarcia, ale boi sie isc do domu ze jej ta sale ktos zajmie, haha, podobno jestmocno zakrecona na tym punkcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
a w nocy? nieświadomie wstrzymuje sie np. tak czy nie? no bo spisz..


nie wstrzymuje się w nocy wg mnie. bo przecież jak zachce Ci się w nocy siusiu to się budzisz...
czasami sie wstawac nie chce.. ale jak sie zbiera to dopiero jak boli wstajesz tak czy nie?


no czasami się nie chce wstawać, ale to raczej jest świadome 😉 bo nieświadomie to byś nie wiedziała, że chce Ci się siusiu i że przetrzymujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, tak sobie czasem myślę, że nie wyobrażam sobie już żeby nie było tego forum i Was 😁 w ogóle to jest pierwszy raz kiedy udzielam się na jakimś forum i jestem bardzo mile zaskoczona 🙂 cieszę się, że zajrzałam tu w kwietniu... i że miałam okazję Was poznać 😘 na razie tylko wirtualnie, ale kto wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
kurde, tak sobie czasem myślę, że nie wyobrażam sobie już żeby nie było tego forum i Was 😁 w ogóle to jest pierwszy raz kiedy udzielam się na jakimś forum i jestem bardzo mile zaskoczona 🙂 cieszę się, że zajrzałam tu w kwietniu... i że miałam okazję Was poznać 😘 na razie tylko wirtualnie, ale kto wie 😉


Ja tez sobie nie wyobrazam, tym bardziej na tej emigracji 😜
dlatego wysylam wirtualnego buziaka Kasiuni1603 , ktora podeslala mi linka do forum 😘 Szkoda, ze sama tak znika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
kurde, tak sobie czasem myślę, że nie wyobrażam sobie już żeby nie było tego forum i Was 😁 w ogóle to jest pierwszy raz kiedy udzielam się na jakimś forum i jestem bardzo mile zaskoczona 🙂 cieszę się, że zajrzałam tu w kwietniu... i że miałam okazję Was poznać 😘 na razie tylko wirtualnie, ale kto wie 😉


Ja tez sobie nie wyobrazam, tym bardziej na tej emigracji 😜
dlatego wysylam wirtualnego buziaka Kasiuni1603 , ktora podeslala mi linka do forum 😘 Szkoda, ze sama tak znika 😞


a jak Ci podesłała? znałyście się wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagaa no w sumie to ja podobnie... nawet do głowy by mi nie przyszło, że mnie to tak wciągnie 🤪 ja w sumie jak u siostry byłam to w necie coś o ciąży grzebałam i tak natknęłam się na grudnióweczki... zaczęłam podczytywać i po powrocie do domku nieśmiało postanowiłam dołączyć 😎 no i szybko i jakoś raźniej z Wami zleciały te miesiące... dzięki brzuchy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
kurde, tak sobie czasem myślę, że nie wyobrażam sobie już żeby nie było tego forum i Was 😁 w ogóle to jest pierwszy raz kiedy udzielam się na jakimś forum i jestem bardzo mile zaskoczona 🙂 cieszę się, że zajrzałam tu w kwietniu... i że miałam okazję Was poznać 😘 na razie tylko wirtualnie, ale kto wie 😉


Ja tez sobie nie wyobrazam, tym bardziej na tej emigracji 😜
dlatego wysylam wirtualnego buziaka Kasiuni1603 , ktora podeslala mi linka do forum 😘 Szkoda, ze sama tak znika 😞


a jak Ci podesłała? znałyście się wcześniej?


Znalysmy sie ale tylko przez internet 🙂 tak z rok. I wlasciwie z innego forum 😜 A doipero tego lata sie spotkalysmy na szybkich zakupach w Bydgoszczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka konczity 😎

Nocka, że tak powiem z dupy bo właśnie tą częścią swojego ciała Kajetan dzisiaj mnie kilkakrotnie budził 😠 Wpychając mi ją pod żebra łaaaaaaaaaaaaaaaaa ból niesamowity, że się teraz dotknąć nie mogę 🤢
Olka jeszcze śpi ja już po sporym śniadaniu i chyba za odrestaurowanie samej siebie się wezmę 😜

Aaa tak czytałam co wczoraj napisałyście i widzę, że rozczuliły się nam brzuszki pod koniec ciąży 😎
Chociaż ja też nie wyobrażam sobie żeby z Wami nie pisać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...