Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM już sobie wyobrażam jak dojdziesz do siebie tych panów pod domem z transparentami MARZENKA MARZENKA! 😁 😁
SAME BUHAJE NA WSI 😎


Taaaaa muszę powiedzieć ojcu żeby podjazd powiększył bo jak się zaczną zjeżdżać swoimi traktorami i kombajnami hahahah 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Nova fryzurka extra! Mam nadzieje, ze chlopiec, z ktorym sie umowilas Ci jej nie spieprzy 🙂
Aga a Ty tez foto dawaj!!!


Nooo też mam taką nadzieję 🤪
Ale jeśli coś będzie nie tak to mam nad nim przewagę wagową 😜 nie będzie miał ze mną szans 😁

No właśnie Agaaaa dawaj fotę !!!!!!!!!!!!!!!

No i Aśka też się ociąga z nowym wizerunkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Dzisiaj byłam z mamą na zakupach w centrum handlowym i mam maksa. Nie dość, że ogromna się czuję, to zmęczenie daje się we znaki, nogi odpadają i chęć do zakupów zniknęła, bo nie mam ochoty oglądać się w lustrze w takim stanie 😮
Ale za to Tośka skorzystała, bo śliczny kombinezon na zimę zakupiony i czapusia piękna różowa... Polecam C&A jest na wszystko -25% do niedzieli....
Aniqua miałam pytać, jak literki, doszły? bo też chcę zamówić i waham się jak wyglądają... a kupujecie dziewczynki pościel do wózka? czy tylko śpiworki?
Aaaaaa... nie pochwaliłam się.... mam już wózeczek w domku 😁 taki jak chciałam X-lander kolor Amethyst... walczę z kotami, żeby nie wskakiwały do niego... 🙃 oby Tośka nie była uczulona na sierść kocią, bo załamka będzie...


hej, a literki jeszcze nie doszły 😠 😠 😠 po niedzieli mam zaplanowane takiego maila tej babce wysmarowac, zeby jej w piety poszło. bo to juz bedzie miesiac odkad zamowilam i cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogole czuje, ze dzis bedzie ta noc!!!!!normalnie chodzi za mna od rana przeczucie, ze dzisiaj w nocy sie zacznie. A wczorajszej nocy mialam taka jazde, obudzil mnie zajebisty bol brzucha i krzyza, pogonilo na kibelek, autentycznie myslalm ze to juz. I tak spanikowalam, zaczelam sie modlic, ze jednak nie chce rodzic wogole jak to ma tak bolec...modlitwy zostaly wysluchane i przeszlo 🙂 ale cos czuje ze mnie to i tak nie ominie hahah...
a dzisiaj od rana boli mnie dekielek 😞 myslicie ze moge wziac apap jeden? nigdy nic nie bralam przeciwbolowego w ciazy. to juz chyba malej teraz nie zaszkodzi, co? bo juz wyrobic nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wymyśliłam prezent na 30 urodziny mojego. http://www.combatsurvive.pl/
Firma oferuje uprowadzenie osoby wraz z nagraniem i dostarczenie porwanego w dane miejsce.
Myślałam o przyjęciu niespodziance. looknijcie i powiedzcie czy to nie przegięcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
a tak wogole czuje, ze dzis bedzie ta noc!!!!!normalnie chodzi za mna od rana przeczucie, ze dzisiaj w nocy sie zacznie. A wczorajszej nocy mialam taka jazde, obudzil mnie zajebisty bol brzucha i krzyza, pogonilo na kibelek, autentycznie myslalm ze to juz. I tak spanikowalam, zaczelam sie modlic, ze jednak nie chce rodzic wogole jak to ma tak bolec...modlitwy zostaly wysluchane i przeszlo 🙂 ale cos czuje ze mnie to i tak nie ominie hahah...
a dzisiaj od rana boli mnie dekielek 😞 myslicie ze moge wziac apap jeden? nigdy nic nie bralam przeciwbolowego w ciazy. to juz chyba malej teraz nie zaszkodzi, co? bo juz wyrobic nie moge

Oczywiscie,z e mozesz, nawet dwa, bo to nie szkodzi dziecku 🙂
Ja w pierwszej ciazy to pod koniec mialam chyba z tydxien takie przeczucie, ze to juz, a nie moalam racji, bo jak mi to przeczucie minelo to maly sie urodzil trzy dni po terminie, jak sie tego najmniej spodziewalam 😉 Wiec nie stresuj sie, co ma byc to bedzie.
Ale w razie cos to czekamy na dobre wiesci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Dziewczyny wymyśliłam prezent na 30 urodziny mojego. http://www.combatsurvive.pl/
Firma oferuje uprowadzenie osoby wraz z nagraniem i dostarczenie porwanego w dane miejsce.
Myślałam o przyjęciu niespodziance. looknijcie i powiedzcie czy to nie przegięcie

hmm jak dla mnie troche przesadzone... to pewnie jeszcze zalezy od charakteru Twojego. Wiem ze moj byl walczyl przy czyms takim wiec moglo by sie skonczyc zlamaniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniqa paracetamol jest zupełnie bezpieczny w ciąży wiec tabletki na nim oparte można wziąć takie jak apap właśnie 🙂 jak by co to wiesz POWODZENIA 🙂 i pamietaj nie ociągaj się z info dla forumowieczek 😜

Katja pomysł super tylko kiedy on ma urodziny ??? bo teraz to mógłby zawalu dostać żona na wylocie a jego jeszcze porwali ........ na pewno nie zapomni 🤪

Nova tez własnie buszowałam za fryzurkami 🙂 i coś podobnego nawet sobie wymyśliłam tylko chce sie tak obciąc by móc związać włosy ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Kurna wiem że mu się bedzie podobało bo on kocha adrenalinę, na rocznice ślubu skakał ze spadochronem chciał ze mną ale ja na szczęście zaszłam w ciąże i to mnie uratowało. Tylko się boję żeby mu się coś z nerwów nie stało.

Adrenalina na 100% bedzie...
Mi sie marzy skok na bangi z balonu nad jakas rzeka albo lasem, ale jesli mi by ktos zafundowal porwanie to bym chyba pozabijala. Glownie dlatego ze o tym bym nie wiedziala i nie bylby to moj wybor.
Jesli Twojemu sie to spodoba to jasne, ale jesli masz obawy to bym chyba nie ryzykowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...