Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Jutro albo dzis pewno beda wiesci od Meliski. Widze,ze u nas parami dzieci wychodza 😉
Ja mysle, ze nastepna bedzie Pammat albo Aga albo Marzena.


Heheh Beatko teraz to grubsza impreza się zapowiada 🤪 🤪 🤪
Jest jeszcze Nadia i Happysad...no i pewnie o kimś jeszcze zapomniałam...jak tak to przepraszam 😘
W każdym bądź razie dużo nas teraz się szykuje terminowo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
nie wiem czy Nova wyrobi na zakrętach z uzupełnianiem tabelki 🙂


Ojjj nie przestawaj we mnie wierzyć noooo 😉
Dam radę...nawet z małym na rękach hihih 🤪


ogromnie dziękuje za uwzględnienie moich rad co do tabelki wygląda super 🙂 😘 😘 😘

no wg tabelki to czas na Meliske i Nadie 🙂 ale 10 sie Novej tez marzył to więc dziewczyny kto pierwszy ten lepszy 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...OBY NOC BYŁA SPOKOJNA JAK TA OSTATNIA 🙂DZIEŃ LATAŁAM JAK SZALONA,POZAŁATWIAĆ BRAKUJĄCE SPRAWY...A TERAZ SAMOPOCZUCIE DO D..... I ZNOWU SIKAM JAK OSZALAŁA....CO 30 MINUT.I BÓLE I ZNOWU SKURCZE DOPADAJA CO JAKIEŚ KILKA GODZIN....I NIEDOBRZE MI COŚ NA WIECZÓR.CHOLERA JASNA ,ŻEBYM TYLKO JUTRO NIE WYLĄDOWAŁA WIECIE GDZIE!!!!JUTRO MAM IMPREZĘ ŚWIĄTECZNĄ Z PRACY I SPECJALNIE CZERWONE SZPILKI KUPIŁAM I SPODENKI I.....MUSZĘ IŚĆ CHOĆ NA CHWILE WIEC MAM NADZIEJE ŻE "KAROLEK" POCZEKA JESZCZE I NIE ZROBI NAM PSIKUSA-ALE BY BYŁY JAJA JAKBYM ZACZEŁA MIEĆ JAKIEŚ "OBJAWY PORODOWE" NA IMPREZIE.... :p MÓJ MANAGER SAM SIĘ ŚMIAŁ ZE BYŁOBY TO "PAMIĘTNE "PARTY 🙂 DOBRANOC DZIEWCZYNKI.SPOKOJNEJ NOCKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
oj, jak tu pusto... a u mnie leje deszcz, bębni w szyby... nie lubię takiej pogody nawet jak siedzę w domu.



A u mnie Kajtek bębni gdzie popadnie 🤢

Będę tęsknić za brzuszkiem oczywiście ale na pewno nie za tym bolesnym już pod koniec przeciąganiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...