Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
happysad napisał(a):
no i ch... bombki strzelił...skurcze sie skonczyły chyba,a wlasciwie ten ból łapie tak co 30 minut...i dalej mokro ale to nie to raczej. Dziewczyny ja tu widze ze Wy latacie na to KTG regularnie a ja nie mialam jeszcze ani jednego (oprócz tego na ostrym dyzurze w 34 t.c.). Czy ja się powinnam o to upomniec? Lekarz mi nie zalecił ...


Ja też tylko jedno do tej pory miałam i to przez jakieś 15-20 minut tylko 🤨
Następne mi powiedział, że jak do terminu nie urodzę to mam w dzień terminu przyjść to mi zrobią 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
gratuluję udanych wizyt na ktg 🙂
a ja oczywiście strzeliłam sobie drzemkę jak tylko poczuję poduszkę popołudniu po tych strasznych nocach od razu gnije 😎

pammat jak ja zazdroszczę tych babeczek 😮Ja juz na diecie haha

nie martw się my zaraz też będziemy na diecie głodującej tak jak ty 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
nadia85 napisał(a):
A mi czop wypadł 😮 najpierw rano trochę plamiłam, a teraz to już na bank wiem, że to on... wczoraj miałam wieczorem skurcze, regularnie, zaczęłam się szykować i przeszły... ale teraz ten czop...umyłam głowę... może dziś to ten dzień? ... co myślicie?

a jak plamiłas? bo u mnie rano była czysta krew a wieczorem urodziłam


Takie brązowawe było.. a potem po kilku godzinach znowu to samo i galareta... hmmm... może coś z tego będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
wanilia napisał(a):
nadia85 napisał(a):
A mi czop wypadł 😮 najpierw rano trochę plamiłam, a teraz to już na bank wiem, że to on... wczoraj miałam wieczorem skurcze, regularnie, zaczęłam się szykować i przeszły... ale teraz ten czop...umyłam głowę... może dziś to ten dzień? ... co myślicie?

a jak plamiłas? bo u mnie rano była czysta krew a wieczorem urodziłam


Takie brązowawe było.. a potem po kilku godzinach znowu to samo i galareta... hmmm... może coś z tego będzie?



Bedzie,bedzie...jak juz czopek poleciał i się swiat otworzył to lada moment hyc i juz będzie na świecie! Trzymam kciuki! A ostatnio jak trzymam to wyskakują jedno po drugim 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejjjjj ale mnie swędzi skóra na brzuchu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Masakra jakaś tak koło pępka najbardziej 🤢
Już nie wiem jak mam się drapać bo czuję, że skóra już mega cienka jest i boli jak dotykam nawet 😞 😞 😞

Też tak macie 😞 ??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Jejjjjj ale mnie swędzi skóra na brzuchu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Masakra jakaś tak koło pępka najbardziej 🤢
Już nie wiem jak mam się drapać bo czuję, że skóra już mega cienka jest i boli jak dotykam nawet 😞 😞 😞

Też tak macie 😞 ??????????


mnie w ogole ostatnio swedzi skóra na calym ciele i mam mega wysuszoną...ale jesli chodzi o brzuchol to ja na przykład nie czuje skóry wokół pępka, jak sie tam dotykam to jakby nie moje ciało było...dziwne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mnie tez swedzi , a jak sie podrapie to mnie pozniej piecze i o

z tym ktg to chyba głownie jest tak ze jak komus minie 40 tydz to kaza przychodzic, a wczesniej to zalezy od lekarza chyba, mi moj kazał przyjsc do szpitala w ktorym pracuje na ktg tak raz na tydzien i w razie co na badanie dowcipne poniewaz nie chce mnie juz widziec w gabinecie, bo twierdzi ze juz nie ma po co i trza rodzic
jak ostatnio bylam to nie dosc ze pielegniarki na izbie sie pytaly po co przyszlam i czy mam jakies dolegliwosci czy cos słabo ruchy czuje itd ze na ktg przyszlam w 38 tyg to musialam dzwonic do mojego na komorke zeby zszedł bo patrza sie na mnie jak na ufo,
a kolezanki pytaly sie po co ide na ktg tylko kase na benzyne strace
🙃


co lekarz to inna filozofia...moj zdzierca monetowy, wszystkie wizyty w gabinecie robi bo 150 zł wziac to fajna sprawa...co 3 tygodnie wizyta, a nawet USG nie ma. Ufam mu dlatego do niego chodze,wiem ze jest dobrym specjalista, ale tego zdzierstwa nie moge pojac...Bardzo jestem ciekawa co wymysli jak sie juz przeterminuje...mam nadzieje ze bedzie mnie w szpitalu przyjmowal bo w gabinecie to ja juz sie nie pojawie....koniec, nie ma siana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie często swędzi wewnętrzna część łokcia albo nadgarstki.brzuch też ale dziwne ze ręce 😮 wiecie co?? Julki pokój dzisiaj już prawie pomalowany!!!! jutro trzeba posprzątać folie i wietrzenie.także w ndz może już będę mogła ją przeprowadzić 🤪 chyba ze wcześniej urodze i stanie wszystko w miejscu...ale lepiej nie dziś,bo mój się nie nadaje.... teściowa załapała bakcyla na urządzanie i chce kupić meble do Julki pokoju!! 🤪 🤪 jadę jutro obejrzeć co tam upatrzyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Jejjjjj ale mnie swędzi skóra na brzuchu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Masakra jakaś tak koło pępka najbardziej 🤢
Już nie wiem jak mam się drapać bo czuję, że skóra już mega cienka jest i boli jak dotykam nawet 😞 😞 😞

Też tak macie 😞 ??????????

mnie tez swedzi brzuchol i taki wysuszony biedny jest, musze mu aplikowac krem 3 razy dziennie i jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Jejjjjj ale mnie swędzi skóra na brzuchu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Masakra jakaś tak koło pępka najbardziej 🤢
Już nie wiem jak mam się drapać bo czuję, że skóra już mega cienka jest i boli jak dotykam nawet 😞 😞 😞

Też tak macie 😞 ??????????


właśnie tez tak mam a najgorsze jest to że mam takie plamki czerwone i obawiam sie że to jakieś rozstępy chcą sie do mnie przy kolegować a tak sie cieszyłam ze nic nie mam............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
no to kochane kogo mamy w kolejce po Doriannie ????

może Meliske przepuśćmy bo się tam bidulka chyba jeszcze meczy ........ zero wieści.....????


Nio zero wieści jak na razie... 🤨
Mam nadzieję, że to tylko dlatego, że małą jej jest tak śliczna, że się nie może od niej oderwać 🙂
...a nie przez jakieś ... ajjj wolę nawet nie pisać ... tfuu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...