Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
u mnie dzis powtorka jak co tydzien regularnie w czwartki - skurcze co 5-10 minut ktore sie koncza niczym... 😉
o 14 jedziemy do tego szpitala, bo maly ma malo wod i tetno nizsze niz zwykle. No i zobaczymy czy mnie zostawia czy puszcza... znow ten szpital 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Dzień dobry poraz drugi gdzie wy wszystkie się podziewacie.. 🤨
novaM ja ci zaraz dam że ja głupoty wypisuje nie muszę wcale pisać 😎


Pam wrrr & grrrr pokaż pazurki 😎

Ja Ci tylko ciśnienie chcę podnieść żeby Konsti już wypłynęła z Ciebie bo Kajtek pewnie tylko na nią czeka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
laski co racja to racja grunt to na porodówce mieć chociaż ludzka fryzurę 😜 😜 😜.....


Buahaha, ja miałam zupełnie ludzką przed porodem, zdążyłam umyć, ułożyć włosy, wykapać się i poprawić maszynką co trzeba. A jak wyglądałam wieczorem to sobie same zobaczcie, przełamałam się i wrzuciłam foto. Postaram się zgrac zdjęcia bardziej aktualne to wrzucę wieczorem Weronisię która kończy tydzien dziś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nova ja jestem, mąż z psem na spacerze, mała śpi a ja rządzę z lapkiem 😜
Jutro przyjeżdża moja mama bo w przyszłym tyg M musi do pracy wracać a gin powiedział wczoraj że jeszcze tydzień sie będę męczyć....Nie moge nosic małej bo mi sie wszystko naciąga i booooli 😮 A tak sie zaperałam że nie będę potrzebowac pomocy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
wanilia napisał(a):
Laski nie bac sie porodu, naprawdę da się przeżyć - ja dzwierki wydawałam z siebie tylo przy parciu, ale nie z bólu tylko z wysiłu raczej. A jak mi lekarz poweidział ze sie zaczyna to byłam PRZESZCZĘŚLIWA 🙂 ale teraz jestem barfdziej- e juz po. bylam dzis u lekarza, obejrzał podwozie i powiedział ze się goi i krwiaki się zmniejszają ale jescze z tydzien będzie napier...ać. Mogę brać ketonal ale mam opory bo to silne draństwo. Ale podobno do mleka sladowe ilości przechodzą...

wanilia to zdecyduj sie, albo nam sciemniasz ze nie boli, albo piszesz o braniu ketonalu tydzien po!! 😜

haha, napisałam że da sie przeżyć a nie ze nie boli 😜 i gorsze są skurcze niz bóle parte. A mnie dopadły komplikacje przez żylaki które sie pouszkadzały 🤢 Gdyby nie to byłaby gitara już bym śmigała jak nowonarodzona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh a ja z tej forumowej ciszy wzięłam się za pomaganie mamie przy pierogach 😉

Ojjj będzie obżarstwo dzisiaj na maxa 🤪 🤪 🤪

Poprosiłam dzisiaj ładnie z rana żeby przed świętami jeszcze pierogi zrobiła żebym mogła się najeść no i proszę 🤪
Mówisz i masz 🤪

Wanilia ja przez hemoroidy przez dwa tyg. byłam unieruchomiona więc wiem o czym piszesz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
Dzień dobry poraz drugi gdzie wy wszystkie się podziewacie.. 🤨
novaM ja ci zaraz dam że ja głupoty wypisuje nie muszę wcale pisać 😎


Pam wrrr & grrrr pokaż pazurki 😎

Ja Ci tylko ciśnienie chcę podnieść żeby Konsti już wypłynęła z Ciebie bo Kajtek pewnie tylko na nią czeka 🤪

spadaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
Dzień dobry poraz drugi gdzie wy wszystkie się podziewacie.. 🤨
novaM ja ci zaraz dam że ja głupoty wypisuje nie muszę wcale pisać 😎


Pam wrrr & grrrr pokaż pazurki 😎

Ja Ci tylko ciśnienie chcę podnieść żeby Konsti już wypłynęła z Ciebie bo Kajtek pewnie tylko na nią czeka 🤪

spadaj 😜


Grrrr maleńka 😎 😎 😎


😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
to ile juz w sumie grudniowek urodzilo? chyba juz malo nas zostalo, co nie? 🙂 ja na szarym koncu tabelki hehe


Słoneczko zapraszam do podejrzenia tabelki w osobnym wątku "tabela grudniówek" 🙂
Tam na pierwszej stronie spisik jest skrócony mamusiek i maluszków 🙂

Zaraz Holi wpiszę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie chce wam robić smaka ale właśnie wyjęłam z pieca i robią się następne ale ciemne 😎 możecie mi życzyć smacznego 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/sdc16188.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2536/sdc16188.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...