Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
A wszyscy świetnie się bawili 🙂 [img size=180]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dzie___babci_050.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



ha ha ha :laugh: :laugh: :laugh:
ale mnie rozbawiłaś tym zdjęciem Ata 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak się czujesz, lepiej trochę chociaż Moniu?

Atuś we dwie to nie tak źle, ale jest Monia jeszcze 🙂 🙂

Zazdroszczę Wam Waszej 'obrotności', tyle zdążyłyście zrobić... ja tylko koc wyprałam... Ładnie mi wysechł na słoneczku, nawet ciepło było dzisiaj i bardzo ładnie, a tak straszyli burzami. Ani jedna kropla nie spadła u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Oj jak widze to nic mi nie pomaga 😞 została mi ostatnia dawka leku,a dalej kaszle i to mocno 😞 a czytałam ,że mocny uporczywy kaszel może wywolac skurcze 😞
Piję jeszcze wode z miodem i cytryna,jem cebulę i czosnek i nic,lipa 😞 w poniedziałek gonie do lekarza








A ja polecam syrop z cebuli:0 doskonały na kaszel, a napewno nie zaszkodzi ani Tobie ani Maleństwu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia85 napisał:
ja jak w lutym byłam chora i tez kaszel miałam to jadłam cholsy i takie do ssania ziołowe herbatusin są przeciw kaszlowi same ziółka 😉 i przeszło


Ale Herbitusin nie wolno zażywać w czasie ciąży, pytałam kiedyś w aptece, nawet na opakowaniu pisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...