Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Ja to teraz coraz częściej mysle o porodzie jak to będzie i w ogole, boję sie ze nie bede wiedziała co robić i w ogole 😞


Mimi dasz rade- normalnie automatycznie włacza sie instynkt macierzynski 🙂
Ja przy pierwszym porodzie, poczułam w nocy jakby mi cos wystrzeliło w pochwie "takie wrazenie jak szampan strzela", poszłam do ubikacji i cos mi wyleciało troszke rózowe- to był czop...i zaraz juz miałam skurcze co 10-5 minut...z którymi w szpitalu chopdziłam 8 godzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
pewnie ma racje, poprostu uciska na zołądek i ma on za mało miejsca już, ale nie martw się kochana już nam bliżej jak dalej do końca 🙂 A koncert super 🤪 Ehh ale bym sobie poszła tak poskakła, czasy studenckie mi sie przypomnialy ehhh..


własnie nasza młodosć:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
bardzo bolą takie skurcze czy da się wytrzymać??


Mimi powiem Ci tak: moja siostra nie czuła wogóle skurczy, lekkie kucia, ja czułam je jakbym miała dostac najwieksze rozwolnienie na świecie, takie rżniecia w miejscu gdzie jest ból na miesiaczkę, ale sa podobno jeszcze bóle z krzyza - one to podobno masakra.
Moja rada nie słuchaj na temat innych porodów, a jak słuchasz to nie przezywaj i do siebie nie bierz, kazdy jest inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Nie bede przeżywała, co ma byc to będzie, postaram się wsłuchiwac w swoje ciało i w swój instynkt 🙂 ale tak to jest ze zawsze człowiek ma obawy jak cos przeżywa pierwszy raz i nie wie jak to wygląda..


kochana zobaczysz daszrade i bedziesz wiedziala wszystko 🙂 🙂

ja np wiem, ze jak bede miała jakies obawy z karmieniem to nie mam siedziec cicho tylko mówic połoznym aby mi pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂Wpadłam powiedzec Wam tylko Dobranoc i uciekam spac...Wracam padnięta do domu ,malujemy ,szykujemy to mieszkanko które wynajęłam,całe szczęście,że pomaga mi siostra i męża brat,jutro pomalujemy jeszcze drzwi od pokoi ,posprzątamy i będę mogła wjeżdżac z meblami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już też go widzę,coś mi sie chyba na chwilkę zawiesiło ☺️
Oj Mimi mówię CI miałam bardzo pracowity dzień,napracowałam się troszkę ale opłacało się ,niedługo się wprowadzimy 🙂
Ok uciekam,jeszcze jakaś szybka kąpiel i spac..jutro nowy pracowity dzień 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...