Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Martuś a Ty tez bedziesz mieć cersarke czy jeszcze nie wiesz??


Teoretycznie tak, ale praktycznie to nie wiadomo. Ja mam dosc malo wod plodowych niby 11 avi ale coraz mniej. Przez to mam mniejszy brzuszek i bardzo odczuwam ruchy a mala juz obrocona glowkowo.
Przy malowodziu zazwyczaj rodzi sie szybciej. Nie wiadomo jak bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Ja jakos jestem spokojna, nie mysle narazie. Wiem, ze mój gin chce mnie polozyc na 2tyg przed porodem juz w szpitalu...


Karolka i dobrze- narazie nie mysl. ALe uwazam, ze to dobrze, jezeli bys juz lezala wczesniej=beda mieli wszystko na oku 🙂
Ja powolutku zmykam cos zjesc do lodowki:p hihihii wiec bede sie zegnac zyczac slodkich snow;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocny Marek się kłania 😉

po wizycie u gina (córa zdrowa - potwierdzona i płeć i kondycja dzidziusia przez udg, z mamą będzie ok jak urodzi)pojechaliśmy do centrum handlowego i trochę połaziliśmy po sklepach.
Byłam na lodach w McDonald's 😁 😁 😁 😁:P :P :P :P

potem w domu wypakowałam wszystkie książki na regał, który mąż wczoraj skończył więc padam na twarz a na podłodze jeszcze pełno szpargałów z którymi nie wiem co zrobić... Ech... najgorsze te końcówki sprzątania - zawsze zostaje mi masa dupereli, które nie wiem gdzie mam upchnąć i się wkurzam że ze mnie taki chomik...

zmykam do spania
jutro podczytam co u Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Tojuś for you 😘 😘 😘
Super, ze wszystko ok, widac ciaza obciaza Twój organizm, jak urodzisz to wszystko wróci do normy.
Ja wczoraj siedziałam do 1.30 z mezem, jakis feministyczny polski film ogladałam o lesbijkach i kosciele- ale powiem Wam, że podobał mi się 🙂

U Nas dziś słońce i bezchmurne niebo. Wczoraj narzekałam a dzis mam swoją oazę 🙂Musimy wykorzystac ten dzień na maxa.


Asiu kochana, Dla Was, w Najpiekniejszym Dniu każdej Kobiety:

W tej uroczystej chwili,
gdy słowo tak oznacza
zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere:
szczęścia, zdrowia, radości.
Niech uśmiech waszych dzieci
pochodnią wesela świeci.
Dobroć, mądrość
niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia
nigdy nie brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Atus a u Was jakie plany na weekend??


Jutro wybieramy się do Tarnowa, na zwiedzanie, ale sama nie wiem, czy jest tam co zwiedzać, bo nie byłam 😉
A dzisiaj po sprzątaniu i obiadku, to może do Baranowa Sandomierskiego pojedziemy, jak tylko się pogoda nie zmieni (jest tam zamek nazywany małym wawelem) albo do skansenu do Kolbuszowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Atus a u Was jakie plany na weekend??


Jutro wybieramy się do Tarnowa, na zwiedzanie, ale sama nie wiem, czy jest tam co zwiedzać, bo nie byłam 😉
A dzisiaj po sprzątaniu i obiadku, to może do Baranowa Sandomierskiego pojedziemy, jak tylko się pogoda nie zmieni (jest tam zamek nazywany małym wawelem) albo do skansenu do Kolbuszowej 🙂


Super plany.
Jednak jak jest auto to zaraz sie inaczej zyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...