Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem kochane ponownie 😉Ale widzę, że na razie tu pustki są 😞 No to Karola rzeczywiście ciekawy spacer, że tak powiem z niespodziankami 😁
Monia ja tez przed chwila opyliłam miseczkę klusek z truskawkami 🤪 🤪
Atuś nie szaleje, przepięłłam kilka rządków i żebro mnie rozbolało z prawej strony, więc dałam sobie spokój 😉 Dzidziuś rośnie i już coraz trudniej jest się zgiąć w pół:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Hej Karolka 🙂 aha i pewnie taniec udany:P :P


poprasowałam dwie linki ściagnietych rzeczy i jeszcze jutro sciagne dwie i do poniedziałku [kolejnego prania ]mam spokój 🙂ostatnio stwierdzilam, ze jeden dzień tylko na pranie bede przeznaczac bo za duzo piore...a tak w sobote wypiore a w poniedziałek moge prasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
A mnie z prawej strony rozbolało zebro wiec dałam sobie spokój chociaż plewnienie sprawiało mi wiele przyjemnośći 🙂


ja tez uwielbiam w ziemi grzebac...jednak nie daje juz rady 😞 ostatnio wykopywałam cebulki narcyzów i tulipanów na siedząco bo juz nie miałam siły na schylanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
No i bardzo dobry pomysł 😉A jak twoje samopoczucie??Zgaga nadal dokucza??Czy już mniej


Własnie ograniczyłam słodycze do minimum, oraz kolacje jem przed 18/19-tą 🙂i mam spokój 🙂 🙂Wczoraj miałam po czeresniach, ale to moja wina, bo napchałam sie na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane brzuszki 🙂Ja oczywiście,ze śniadankiem wpadłam,wyspana i zrelaksowana przed kolejnym pełnym biegania dniem 🙂
Matko zauważyłam,że coś uzależniłam się od pączków,kiedyś tak nie miałam,skończę śniadanko i będę musiała leciec do sklepu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...