Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie bardziej dziś pogoda dała czadu...nie było czym oddychać...a mdlałam świadomie...więc do doprowadziłam do upadku...ale wiem, ze tak nie jest zawsze nieraz od razu mozna paść...ja zdazyłam wejsc do baru, a pózniej za drugim razem z banku juz dzwoniłam po siostre i meza...



Oj wiem pogoda tez robi swoje 😞
Ale dobrze że juz lepiej u ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wam powiem, ze jak niekiedy na brzuszku jestem, a u nas nikogo nie ma, to czerwcóweczki podczytuje, bo one to juz sie rozpakowują...i od kilku dni w nocy to tylko śnia mi sie ich loginy i która jakie dziecko urodziła...ale tak fajnie jest czytac, ze tula juz swoje pociechy przy sercu...
maja tez niektóre problemy z karmieniem, niektóre miały nieplanowane cc, a inne miały miec cc a musiały troszke przez skurcze przejsc by na koniec mieć cc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
a ja z Hubertem przytyłam 25 kg 🤪 no i teraz wyjściowa miałam dużą więc musze uważac ale jem i jem cały czas ☺️


Monia ale odmawiac tez sobie nie mozna.Ja czekam teraz tak do 25 czerwca i jade na badania do Bydgoszczy na cukrzyce ciazową. Mam obawy, ze poleze tam troszke jak wyniki wyjda za wyskie dlatego juz teraz odstawiam pomału slodkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No racja , czerwcówki już rodzą. My też za niedługo bedziemy , co mnie coraz bardziej przeraża 😞 .
I powiem Wam , że cos mam złe przeczucia. Nie chodzi o strach przed bólem , ale nawet nie wiem jak to określic , cos w srodku sie strasznie denerwuje "czymś". Mysle pozytywnie,ale przy poprzednich porodach tego "uczucia " niepokoju nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

ja już na dzisiaj pasuję z robotą, mam jeszcze trochę do zrobienia jutro, ale najgrubsza robota za mną 😁 😁 🙃

Karola Twoje ciśnienie jest w porządku - ja mam średnio 90/40 i żyję, więc się nie martw 😉 w ciąży niższe ciśnienie to normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Hej kobietki!!!!jestem już byłam dziś na zakupach z meżem i sobie sukienke na wesele kupiłam czerwona w rozmiarze XXL 😁 🤪


Ja tez w ostatnio naszukałam sie sukienek, i tez przymierzałam w tym rozmiarze:laugh: . Znalazłam taka uniwersalna z koła szytą , zawiązywana pod szyją. Przyda się i po porodzie/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...