Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuszki kochane!!!My w końcu z mężem pomalowaliśmy całe mieszkanie i podomywalismy z farby drzwi, kontakty iparapety, na jutro zostawilismy sobie parkiet do mycia, bo dzis jakiś taki ciezki dzien 😲 spac nam sie chce szczegolnie mi, to chyba przez ten straszny deszcz, odkąd tu jestem nie ma dnia żeby nie padało, no ale cóż, przynajmniej mi nie jest szkoda, ze jest pogoda a my malujemy i siedzimy w domu 🙂
Asiu bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie na zapas,w dniu mojego, w sierpniu,rano kiedy sie obudzilam było 11 stopni 😲 byłam tak zła, ale jak wróciłam od fryzjera i kosmetyczki rozpogodziło się i było piekne słoneczko 🙂 Więc główka do góry kochana 🙂 🙂
Toju to dobrze, ze nie męczyli Cię tą gastroskopią 🙂
Ata pamiętamy o Twojej kruszynce.
Karola to fajnie ze już konczycie remoncik 🙂 Ide zrobic sobie na kolacje kluski z truskawkami mniaaaaammmmm 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Atuś, wierzę Ci że Ci trudno gdy wspominasz Marysię i wolałabyś mieć ją przy sobie, a nie aniołka w niebie... Nie odpychaj od siebie żalu... Dobrze robisz że spotykasz się ze znajomymi i idziesz do przodu, ale pozwól sobie na żałobę. To naturalne... Jestem blisko myślami kochana i pamiętam w modlitwie 😘 😘 😘


😉Dzięki Kochaana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
strasznie męcząco, ledwo żyję... ☺️
Miałam dziś 4 dzieci na głowie przez 7 godzin... 🤪 🤪 🤪


o matko 🤪 🤪 🤪


No koleżanka ma remont w domu i biedna nie miała się gdzie podziać, wiec ją przygarnęłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
strasznie męcząco, ledwo żyję... ☺️
Miałam dziś 4 dzieci na głowie przez 7 godzin... 🤪 🤪 🤪


o matko 🤪 🤪 🤪


No koleżanka ma remont w domu i biedna nie miała się gdzie podziać, wiec ją przygarnęłam 🙂


no tez bym tak postapiła 🙂
ale wierze że zmeczona jesteś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...