Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
Toja wspaniale, ze wszystko dobrze jest. Gratuluje córeczki 🙂
Monia oj Ty obzartuszku, wyszły Ci nocne czeresnie. Ja zasnełam szybciutko, ale póki Tom wrócił to było raczej czuwanie. Tak do 4-tej, a poetm to juz wyspana byłam, Natalka zaczela sie krecic i dopiero o 6-tej usnełam...

Ata pierogi lepisz, to ulep i dla mnie:P
Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Karola 🙂

dzisiaj niedziela, Zielone Świątki a mnie wzięło na porządki 🤪
Posprzątałam łazienkę i umyłam podłogi... Już nie mogłam patrzeć na to wszystko, a przez ostatnie dni to byłam tak do niczego że kompletnie nic nie robiłam oprócz gotowania... Miałam plany na sprzątanie wczoraj - ale usg, potem 4 godziny na izbie przyjęć... Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!Ja dopiero dzis wchodze na forum, bo z meżem wczoraj dopiero przyjechaliśmy do moich rodziców, mamy tyle roboty z malowaniem, dopiero 1 pokój i przed pokój pomalowaliśmy jeszcze została nam kuchnia i duży pokój, uff, masakra poprostu 🤨 codziennie przychodziliśmy zmęczeni do internatu ręce i nogi bolały nas przez kilka dni 🤢 A po niedzieli powtórka wracamy spowrotem do Łasku i zabieramy się od nowa za malowanie, najsmutniejsze jest to tylko dla mnie-może jestem przewrażliwonia- ze nikt ani od Tomka rodziny ani z mojej strony nie zaoferował nam pomocy 😞 😞 trochę mi przykro... 😞 ale cóż musimy radzic sobie sami... 😞 Kochane zmykam i zyczę wam owocnej niedzieli:P Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi pomalutku dacie rade 🙂Nieraz tak jest ze liczysz na pomoc to jej nie ma. Kochana a ty sie oszczedzaj.

Moja sałateczka juz dochodzi w lodówce na kolacyjke...Toja chyba od ciebie werwy do sprzatania dostałam, bo zaczełam kuchnie sprzatac...hehe...wirtualnie sił dostałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy na spacerku 🙂 nad jeziorkiem a za chwilę jedziemy na Mszę. Po powrocie wrzucę zdjęcie na nk 🙂

Moniu, fajnie że synek idzie do przedszkola jeszcze przed wrześniem, to naprawdę dobry pomysł - lepiej się zaadaptuje 🙂

Karola ja robię brokuły takie sparzone przez parę minut w osolonej wodzie, a potem na koniec duszenia mięsa z resztą warzyw dorzucam je na patelnię. Są takie półtwarde, takie lubię najbardziej, marchew też jest taka półtwarda.
A słonecznik najpierw prażę na suchej patelni i dopiero dorzucam do reszty. Bardzo szybko się takie coś robi i możesz przecież użyć tego co lubisz. Słonecznik dodaje fajnego smaku 🙂

Mimi, no ja właśnie czytam i oczom nie wierzę, że Ty też z pędzlem ganiasz. Ja bym poprosiła o pomoc najzwyczajniej na świecie 🙂 nie czekałabym aż ktoś się domyśli... Tak czy siak uważaj na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Bąble 🙂

Asiu, jakoś leci, a u Ciebie jak? Stres jest???
Ja schudłam 4 kg w ciągu tygodnia przed ślubem, potem suknia na mnie wisiała, no ale Ty nie możesz sobie na takie coś pozwolić, więc relaksuj się i daj innym zrobić to co Ty mogłabyś... 😉 trzymaj się 🙂

Karola, fajnie że już teraz się za to bierzecie, my nie mamy za wielkich możliwości - mieszkanie dostaniemy wtedy kiedy urodzi się dzidzia...
Miłego dnia dziewuszki, u nas słoneczko - idę rozwiesić pranie na dworze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc toju ja sie nie stresuje ja tak bardziej tyje ost,zauwazyłam po płaszczyku z 2 tyg temu przesuwałam guziczki zeby go poluznic i teraz znowu musze przesunąć bo mnie upina :P ale to dobrze ja moge tyc dzidzuś niech sobie rośnie zdrowo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...