Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola to niedobrze,że tak kiepsko sie czujesz 😞 Ja fizycznie ok ,psychicznie to przemęczona jestem,nie wiem jak ułożą się moje losy tzn nasze całej rodziny 😞 w tym okresie przygotowuje sie juz "gniazda" a ja nie wiem gdzie to "gniazdo" będę miała,masakra jakaś,musze wyluzowac troche ale jak ,kiedy znowu sama zostałam 😞..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Karola to niedobrze,że tak kiepsko sie czujesz 😞 Ja fizycznie ok ,psychicznie to przemęczona jestem,nie wiem jak ułożą się moje losy tzn nasze całej rodziny 😞 w tym okresie przygotowuje sie juz "gniazda" a ja nie wiem gdzie to "gniazdo" będę miała,masakra jakaś,musze wyluzowac troche ale jak ,kiedy znowu sama zostałam 😞..


troche cię rozumiem...mnie psychicznie wykonczyly ostatnie dni...maz chory, mały lata i wszystko chce...ale teraz już Tom wrócił do sil to zajmuje sie Batim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Tak to już bywa, kiedy hormony nami rządzą...

Moniu, o co chodzi z tym gniazdem...??


Jak to w skrócie wyjaśnic..hmmm.... czeka nas przeprowadzka jednym słowem,problem powstał gdzie..do wrzesnia z remontem naszego domu raczej nie zdążymy 😞 a stąd gdzie teraz mieszkam juz się wymeldowaliśmy aby przyjeli dziecko do szkoły w innej gminie,aby nie mieszkac z teściową(zwariowałabym chyba)chcieliśmy wyjając stancje ale ktoś juz nas ubiegł i wygląda na to,że będę musiała mieszkac u teściowej,ale ja tego nie przeżyje,nie potrafię juz z kimś dzielic kilka metrów mieszkania 😞 i wogóle mamy całkiem inne charaktery więc na dłuższą mete się nie dogadamy 😞
Tak jakos przedstawia się ten mój problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem ,raczej nie 😞 w mieście to szybciej znajdziesz stancje niż na wsi 😞 Kurcze jeszcze net mi szwankuje 😠
Najgorsze jest to,że strasznie nastawiłam się na ta stancje,niepotrzebnie ludzie z którymi rozmawiałam dawali mi nadzeje,że będę tam mieszkac 😞 kazali czekac dwa dni na odpowiedz bo mieli sie zdecydowac czy tamtym wynajmą czy nam,no ale fakt ,że tamci chcieli na czas nieokreślony ,chcieli tam mieszkac latami a my tylko na czas remontu,może dlatego wynajeli tamtym...życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekaja mnie ciężkie dni a szczególnie wieczory 😞 mały juz jęczy i marudzi,że taty nie ma,spac nie chce,aż mi go szkoda...znowu musi troche minąc aby sie przyzwyczaił ,masakra

NO dam rade,muszę,jak zawsze 🙂

Sprawdzałam totolotka ,wygrałam 16 zł :P hhehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...