Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a ja tak bym chciała na bezludną wyspę na dwa dni od męza i syna:P wysiadam normalnie, dzis nawet głupie mysli jakies mam i chwile zwatpienia, jak sobie poradze z 2 dzieci...ale mnie bierze co?? ciekawe czemu...pewno znów hormony...ale ja juz nie daje rady...
jednak po 2 godzinnym snie przechodzi wszystko...poprostu nie daje rady momentami...dzis nawet chciałabym byc zamiast w domu w pracy bo mniej bym miała biegania


Karolciu, na moje oko, za dużo na siebie obowiązków bierzesz... odpuść sobie niektóre rzeczy... nic się nie stanie jak nie zrobisz zakupów czy nie posprzątasz...
Wykorzystuj trochę bardziej Toma do domowych obowiązków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ,hej pszczółki moje kochane 😘

Wpadłam na chwilkę zobaczyc co u Was słychac,mam tyle stron do nadrobienia,masakra normalnie,dlatego odpuszczam sobie bo tak nie podołam :P
Wczoraj piłam paskudną glukozę dodałam cytrynę ale tak było to diabelnie słodkie ble ble bllleee 🤢
Na ostatniej wizycie czyli 26 maja lekarz powiedział ,że wszystko jest ok ,ciąża przebiega prawidłowo i aby tak dalej ,kolejna wizyta 23 czerwca 🙂
Mój synio przez ostatnie dni chodził do przedszkola 🙃 aby przyzwyczajac sie do nowego środowiska ,przedszkole to działa jeszcze w lipcu i w miare możliwości będę go tam wozic,strasznie mu sie tam podoba 🙂
Wczoraj tez miałam doła,wyłam cały wieczór...chciałam wynając stancje aby nie mieszkac z teściową póki nie skończymy remontu domu ale spóźniliśmy się ,ktoś nas ubiegł i chyba będę skazana na teściową,mąż obiecał,że coś wymyśli
Kolejna smutna wieśc to taka ,że mój mąż dzisiaj wyjeżdża na kolejny miesiąc 😞
A co tam u Was? Pozdrawiam Was serdecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Dziewczynki.
Atus zakupy sie udały. Kupiłam kurtke przeciwdeszczowa dla młodego, super bluze z czachami:P, dla siebie spodnie,i bluzeczkę.
-powiem ze normalnie po tym samotynym porannym spacerze sie odstresowałam i odchamiłam...zakonczyłam go kawka u mojej mamusi 🙂
-tesć dzis zrobił bardzo wiele i już w poniedziałek skończą/bo dzis wieczór i jutro cały dzień na weselu beda/

Ja zaraz biore sie za mycie głowy, fryzurkę i na 17-tą do kościółka mykamy na ślub kuzynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a fatalnie sie czuje, dzis rano w domu zemdlam, wyszłam z psem ale spowrotem mi było cięzko wejsc na góre, weszłam do domu nawet psa nie odpiełam ze smyczy tylko poleciałam na przedpokoju, Nikogo nie było w domu, seba nie mógł sie dodzwonic do mnie, troche sie zdenerwował i dzwonił do tescia zeby przyszedł do domu i zobaczył co ze mną a ja lezałam sobie na przedpokoju. taka moja dzisiejsza historia życia hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zerknije=cie co kupiłam, to miał byc prezent dla siostry ale troszke mi sie szkoda zrobiło i moze sobie ja ten zestawik zostawie, czy lepiej kupic sama waniennke do kąpieli??? juz sama nie wiem. Pomocy!!!! 🙂 🙂 🙂


www.allegro.pl/item645609134_zestaw_pielegnacyjny_suzie_duzo_kolorow_nowe_fv.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
No to ładnie...
strasz mnie bardziej...






etam Ata nie ma sie czym przejmowac to tylko zwykłe omdlenie, bo bardzo duszno było rano, nie miałłam czym oddychac 🙂 🙂
dla mnie omdlenie to juz standart. pamietasz jak Ci opowiedałam jak mdlałam czesto ok.2 lat temu. mysle ze mi to wraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
No to ładnie...
strasz mnie bardziej...






etam Ata nie ma sie czym przejmowac to tylko zwykłe omdlenie, bo bardzo duszno było rano, nie miałłam czym oddychac 🙂 🙂
dla mnie omdlenie to juz standart. pamietasz jak Ci opowiedałam jak mdlałam czesto ok.2 lat temu. mysle ze mi to wraca.


Łatwo Ci powiedzieć, martwię się i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...