Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
U mnie wieje okropnie i zimno jest jak diabli...słyszałam, że od wtorku mają być upały, po 28 stopni... 🙂 🙂 🙂


dobrze by było, to moze w weekend nad morze byśmy pojechali powdychać jodu 🙂


pozazdrościć...
my wybieramy się w niedziele do Tarnowa połazić po mieście, mam nadzieję, że pogoda nam dopisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!My już po zakupach, kupilam sobie taki plaszczyk kremowy na chłodniejsze wieczory/dni i tunike taką luźną, a mąż krawat 🙂 🙂 Ogólnie jestem zadowolona 🙂 🙂 Dzisiaj jedziemy do domu, a po weekendzie bedziemy sie za meblami powoli rozglądać 🙂 W niedziele mamy komunie oby w końcu było ciepło..
Atuś Ty kochana troche sobie odpocznij, a co nalezy Ci się 🙂 🙂Karola udanego robienia ciasteczka z truskawkami:P Toju powodzenia u ginki 🙂 Marta pomyslnego kończenia dyplomu 🙂
Ja uciekam się zdrzemnąć, bo przed nami 4h jazdy samochodem 🤪 Buziaki kochane i miłego dnia wam wszystkim zycze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Ja dzien pelen wrazen. Pojechalam z mezem na zakupy do auchana i tyle co weszlismy do sklepu to zaczal ,mnie tak miejscowo bolec brzuszek po prawej stronie. Z minuty , na minute bylo coraz gorzej...stwierdzilismy, ze jedziemy do szpitala. W samochodzie to juz byla masakra. Jak zaparkowalismy to powoli juz przestawalo. Badania mialam przez 4 godziny- to ginekologiczne, to echo, to ktg, to usg...ale byl bardzo mily lekarz. Tak naprawde przyczyny sie nie dowiedziałam, bo wszystko bylo w porzadku(no oprocz tego, co juz wiem od dawna). Pan doktor dopatrzyl sie tylko nadrzerki, ktora przy dotknieciu wziernikiem krwawila i wzial wymaz na cytologie.Teraz juz dobrze- jestem juz w domciu i odpoczywam 🙂
Wam widze, ze milo dzien mija. Pozdrawiam
PS.Tojus uwazaj na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś dobrze, ze w domku jesteś 🙂Kochana bedzie dobrze 🙂
Mnie pod prysznicem skurcz złapał, i dobrze, że wiedzialam, że Tomek mam mi szlafrok przyniesc bo bym chyba tam zemdlała. Już od 19-tej w łózku leże...bo skurcze mam nóg co chwila.

Milego wieczorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus nawet nie wiesz jak brakuje mi słonecznych dni...dzis całe popołudnie w domu przesiedzielismy, no poprasowałam nie narzekam, ale spacer nad jeziorem lub po lesie by sie przydal, a tu nawet nie mozna wyjechac bo wciąż pada...

z tych nudów kolacje robiłam juz po 18-tej, ale taka wystawna ze maz stwierdził, ze jakbym w ciazy nie była to chyba bym chciala mu radosną nowinę ogłosić:P:P...nieraz tak mnie nachodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
ojej znam ten bol:/ wspomnial mi ten lekarz ten aby brac magznez bo herbata i kawa bardzo go wyplukuje z organizmu. powiedizal tez aby pic najlepiej herbatki owocowe.


Wiesz co Martus, całkiem zapomnialam o tym musze zmniejszyc picie kawek, bo ostatnio to 2 pije i duzo herbaty zwykłej...

tak samo ze zgaga zaczełam walczyc- kolacja najpózniej o 18-19-tej i nocki mam bez niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Martus nawet nie wiesz jak brakuje mi słonecznych dni...dzis całe popołudnie w domu przesiedzielismy, no poprasowałam nie narzekam, ale spacer nad jeziorem lub po lesie by sie przydal, a tu nawet nie mozna wyjechac bo wciąż pada...

z tych nudów kolacje robiłam juz po 18-tej, ale taka wystawna ze maz stwierdził, ze jakbym w ciazy nie była to chyba bym chciala mu radosną nowinę ogłosić:P:P...nieraz tak mnie nachodzi 🙂


Jejcia super 🙂)) Ma rodzinka sie przy Tobie dobrze:P Ja antytalent kulinarny- maz mnie w tym wyrecza:P hehehe ale niestety bez pieknej "oprawy".

U nas tez beznadziejna ta pogoda- nie am sensu wychodzic:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
MiP napisał:
ojej znam ten bol:/ wspomnial mi ten lekarz ten aby brac magznez bo herbata i kawa bardzo go wyplukuje z organizmu. powiedizal tez aby pic najlepiej herbatki owocowe.


Wiesz co Martus, całkiem zapomnialam o tym musze zmniejszyc picie kawek, bo ostatnio to 2 pije i duzo herbaty zwykłej...

tak samo ze zgaga zaczełam walczyc- kolacja najpózniej o 18-19-tej i nocki mam bez niej 🙂


Wiesz ja wlasnie o tej herbacie zwyklej zapomnialam, a pilam ja non stop. Mozliwe, ze wlasnie dlatego te skurcze nas dopadaja. Kawe pilam jedna,ale tez dostalam zakaz:P I mam pamietac , ze tylko owocowe moge pic:P Wiec na dobry p[oczatek kupilam sobie herbatke miodowo-imbirowa 🤪 pychotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Kochana no rarytasów niewiedomo jakich to nie robiłam, ale sałatka sledziowa, bigosik, jajka w majonezie, no i ser krojony z korniszonami:P:Ptakie smaki kobietki w ciazy 🙂


ojeeeeeeee ja nigdy takiej ladnej kolacyjki nie podalam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Martus wszystko przed Tobą 🙂 🙂Mój Tom uwielbia takie niespodzianki 🙂a ja uwielbiam tak robić, jak jestem wypoczęta i mam czas 🙂

Polecami Ci herbatki z sokiem owocowym BIO-ACTIVE najlepiej wieloowocowe...Pyszne są 🙂


Chetnie sprobuje 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...