Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
A u Mady wszystko niby dobrze, ale na szpitalnym jedzeniu dostała anemii i jeszcze chcą ją podkurować 🙂


bidulka, nie zazdroszcze lezenia w szpitalu...i powiem wam, ze teraz wpierniczam wszystko aby tylko we wtorek na usg mała przekroczyła 2500g i oby u mnie anemii nie wykrylii- to grozi szpital do końca........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
A u Mady wszystko niby dobrze, ale na szpitalnym jedzeniu dostała anemii i jeszcze chcą ją podkurować 🙂


bidulka, nie zazdroszcze lezenia w szpitalu...i powiem wam, ze teraz wpierniczam wszystko aby tylko we wtorek na usg mała przekroczyła 2500g i oby u mnie anemii nie wykrylii- to grozi szpital do końca........


będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
witajcie chwile mnie nie było byłam kolacje jesc teraz podjadam sobie batobiki milkiwaybo babcia dostała ale co tam mi pare dała ja to bym musiała zjesc z pół tony zeby sie zaspokoic,,, 🥴 🥴


ja miałam smaka na milky way'e przed ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
witajcie chwile mnie nie było byłam kolacje jesc teraz podjadam sobie batobiki milkiwaybo babcia dostała ale co tam mi pare dała ja to bym musiała zjesc z pół tony zeby sie zaspokoic,,, 🥴 🥴


a u mnie po całym dniu ssanie żołądka się włączyło i pije kawę i jem morele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a mój T robi kolacyjkę...jajeczka w majonezie ze szczypiorkiem, paróweczki w cieście francuskim ...i ma byd dodatek jakis fajny film 🙂
ciekawe 😉


to chyba rekompensata za to, że cię zezłościł wczoraj :laugh: albo sie wkupia żeby jechać na Woodstock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Kar_ola napisał:
a mój T robi kolacyjkę...jajeczka w majonezie ze szczypiorkiem, paróweczki w cieście francuskim ...i ma byd dodatek jakis fajny film 🙂
ciekawe 😉


to chyba rekompensata za to, że cię zezłościł wczoraj :laugh: albo sie wkupia żeby jechać na Woodstock



ale miałabym ubaw, gdyby to o woodstok chodziło:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ata38 napisał:

a u mnie po całym dniu ssanie żołądka się włączyło i pije kawę i jem morele 🙂[/quote

o tej godzinie kawę 😮 to o której zamierzasz iść spać?!


nie zamierzam, bo muszę na męża czekać, a jemy trochę jeszcze zejdzie, zresztą, na mnie kawa nie działa, piję dla smaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...