Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Słoneczka wrześniowe 🙂

Ale pospałam... Poprzedniej nocy zasnęłam dopiero ok. 3.30, więc dziś musiałam odespać...

Dzisiaj wreszcie przywiozą mi łóżeczko i komodę dla Kubali, więc jak tylko M. wróci z pracy zagonię go do skręcania :P (tylko komody, bo łóżeczko złoży jak już mały się urodzi). A jutro od rana zacznę pranie ciuszków małego i układanie w szufladach. Już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
kurna nie moge zwalczyc u Bartka owsików 😞 dostałam tabletki i zadziałały a teraz znów wodze ze na dupce jezdzi...dzis dałam mu kolejna dawke i odstawiłam wszystkie słodycze....bo te babki przesadzają.... 😠


Karola z doświadczenia mogę Ci polecić kiszoną kapustę i ogórki tak z naturalnych rzeczy, oczywiście częste mycie rąk i zero słodyczy 😞 co chyba będzie dla Bartulka najtrudniejsze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się ostatnio w nocy wydawało, że mam skurcze ale wiecie jak to w nocy człowiek śpi i nie jest pewien czy mu się śni czy naprawdę coś czuje ale po dzisiejszej to mam już pewność.
Tak mnie ścisnęło, że aż się obudziłam, myślałam, że mi Mała z brzucha wypchnie 🥴
Co prawda nie bolało ale dziwne uczucie.
Na szczęście to pojedyncze skurcze więc nie panikuje, pewnie jak to już gdzieś czytałam macica ćwiczy przed porodem 🙂
ale na wszelki wypadek powiem lekarzowi, za tydzień mam wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Hej Karola, uciekłam na chwilę poczytać co się na świecie dzieje 😉 Dzięki za nr.

Jak samopoczucie dzisiaj?


a nie narzekam, czuje się wyspana, Mała wierci się w brzuszku. Tylko, że znowu będzie gorąco ale i tak cały dzień w domu siedzę więc dam radę.

Najgorsze jest to, że trochę dziwnie mi z takim brzuniem i zanim podniosę się z łóżka albo jak chcę się przekręcić na drugi bok to się nastękam i namęczę. I w dodatku trochę to bolesne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
w ost,trymestrze to juz co bądz sie bedzie dziać a my na baczność bedziemy stac 🙂


pewnie tak, ale ja jestem w miarę spokojna bo wiem, że dzieciątko ma już duże szanse na przeżycie więc to daje mi spokój.
Ale pewnie jak przyjdzie co do czego to zacznę panikować i wariować ze strachu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:


a nie narzekam, czuje się wyspana, Mała wierci się w brzuszku. Tylko, że znowu będzie gorąco ale i tak cały dzień w domu siedzę więc dam radę.

Najgorsze jest to, że trochę dziwnie mi z takim brzuniem i zanim podniosę się z łóżka albo jak chcę się przekręcić na drugi bok to się nastękam i namęczę. I w dodatku trochę to bolesne


U mnie ostatnio jest dokładnie tak samo. A co noc wstaję 2 razy i najgorzej jest się podnieść. Zaczęłam spać ze złożonym kocykiem, takim cienkim polarkowym i podkładam go sobie złożonego w kostkę pod brzuch. Jak chcę się podnieść lub przekręcić, to podtrzumuję brzuch tym kocykiem i jest mi lżej... Ale żmiesznie to wygląda, jak wyciąganie wieloryba z wody i tak też się czuję :laugh: Dobrze, że mój M. nie widzi tych moich wygibasków, bo twardo śpi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski.
Dziekuje za rady 🙂Kiszona kapuste wykorzystam, bo nie wiedziałam.Najgorzej jest mi odmawiać mu wafelków...ale trzeba.

Ja nocke miałam przespana, ale spac poszłam wkurzona na T jak niewiem...jak byk 😠
normalnie facet 31 lat, a nieraz jak dziecko 😠 za kare jade dzis na działke...obiad sobie zrobiłam, a on niech sie martwi o swój obiad 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
:laugh: :laugh: :laugh: tak z boku na nas popatrzeć jak próbujemy się podnieść to musi być komiczne 🤪
Na mnie Arek mówi dżdżownica bo jak chce mnie w nocy przytulić to ja po kolei przesuwam najpierw tyłek później resztę aż dotrę do niego :laugh:


Skąd ja to znam :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...