Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
kurczę, chyba przesadziłam dzisiaj z praniem wózka i tymi półkami, brzuch mi się stawia, trochę nawet boleśnie i do tego ciągnie w dół 😞 😞 😞 idę się położyć...


Toja marsz do łóżka lezeć z nogami do góry!!!
odpoczywaj i nie szarzuj tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór mamusie 🙂

Moni 😘

Atuś jestem dobrej myśli, że lekarzom szybko uda się znaleźć i zniszczyć wroga 😉

Toja nie przemęczaj się, chyba naprawdę chcesz zostać wrześniową mamusią 😉

Kar_ola przespanej i spokojnej nocki 🙂

Mi też już 2 razy śnił się poród i za każdym razem odbył się ekspresowo i bezboleśnie :P Tylko w jednym z nich urodził się wczśniaczek i leżał w inkubatorze w różowym pajacyku 🤪 Ale nie ma już szans, żeby z Kuby zrobiła się dziewczynka 🥴

Nie przesadzałam dziś z tym sprzątaniem (już nawet nie pamiętam, która z Was się martwiła,a przed chwilą czytałam 😉 ), ale nawet długo nam nie zeszło 😉 Dzionek minął mi strasznie szybko. Po sprzątaniu, kawka z teściówką, obiadek miałyśmy gotowy, więc pobyczyłam się trochę z książką :P Po obiadku razem z M. wzięło nas na drzemanie i tak przespaliśmy prawie 3 godz. 🤪 no i tak zleciał dzień. A miałąm dzisiaj plan taki jak Karola83, zrobić ostanie już zakupki i jeszcze za wózeczkiem się rozejrzeć, ale nie wyszło :P

Kolorowych snów brzuszolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Inka odpoczywajcie we dwoje, póki mały jeszcze w brzuszku, bo potem kazda wolna chwila bedzie zbawienna 🙂

Atuś Twój mąz jest super, za kazdym razem daje tego dowody. Buzka dla Niego 😘

a my zaraz na działkę wybywamy na cały dzionek 🙂
jutro wyjezdzamy nad jezioro ze znajomymi...bylismy tak 13 lat temu jak zaczynalismy sie spotykac z naszymi chłopakami, a teraz jedziemy tak z kolejnym pokoleniem:P:P

a ja spalam dzis z synusiem...wyspałam się jak juz naprawde niewiem kiedy tak dobrze spałam 🙂nawet mała wcale nie buszowala w nocy 🙂

Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Pięknotki ! 🙂

Atula Trzymam z całych sił kciuki żeby Twojego Tatulka przyjęli na ten oddział i szybciorem rozprawili się z tym paskudztwem, a skoro on staje się pogodniejszy to być może wszystko jest na dobrej drodze, niech walczy dzielnie 🙂
Co do męża to widać dobrze "trafiłaś", i dzięki temu masz oparcie, w sumie po to on m.in jest. Mówiłam już kiedyś, że fajna z Was rodzinka i mocno się wspieracie, więc musicie pokonać wszystkie przeciwności losu 😆

Inka ja też sobie drzemałam po obiadku, uwielbiam to, mam nadzieje, że jak Mała się urodzi to będziemy sobie razem we 3-kę tak drzemać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja postanowiłam też "wyjechać" poza Gorzów, skoro A wybywa na Woodstock popołudniu to ja przeniosę się do rodzinki na ten weekend, trochę odpocznę i byc może uda mi się zrelaksować... i oczywiście spędzę trochę czasu z babunią moją. Ona biedulka całe dnie sama siedzi tak jak ja to chociaż trochę mi się wygada a poza tym odkąd jestem w ciąży to tak słodko mnie rozpieszcza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny dziekuje za wsparcie witam was gorąco już SIERPIRŃ no to teraz nam poleci jak nic..ja sie nie odzywałam bo od czwarku jestem u tesciowej pojechałam po zwolnienie i tak z meżem sie umuwilismy i jestesmy tu do jutra jurto tu festyn to by poszedł popatrzec jeszcze szwgierka ma imieniny ale mi sie tak niechce jechac i tam siedziec ,poztaym wyciągłłam dzis meżulka na grzyby na gołobki pychotka takie smarzone ale ja to niebardzo moge jesc grzyby,cos słyszałam ze w ciazy niemozna jesc to ja nie jem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj tala miałam ochote na zakupy dla małej i kurcze muj szef wypłatu nie przelał zawsze płacił ost, a wczoraj niepłacił bo sie dowiedziałam od kolezanki ze złosliwie to zrobił bo on chciał zeby dziewczyny do roboty pszyszły w sobote (podobno chodza teraz co sobote a on nie płaci za soboty tylko tak za darmo by chciał)to jest żłub ,ale on w poniedziałek bedzie musiał zrobic przelew do 5 tego musi ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...