Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ok już uciekamy,lecimy teraz z mężem coś zjeśc i pakowac się albo razem albo ja jego tylko spakuje na ten wyjazd.

Dziewczyny trzymajcie kciuki za dobra decyzje... 🙂zależy mi 🙂

Karola będę trzymac kciuki abyś wyniki miała dobre i dolegliwości Ci przeszły 🙂 😘

Pozdrawiam Was,buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki

ja już po badaniu. Zastój w nerkach trochę większy, ale to przez to najprawdopodobniej że tyle wypiłam przed badaniem 😠 przygotowałam się wg karteczki, którą dostałam w czasie rejestracji, a dzisiaj pani dr powiedziała że niepotrzebne to było.

Więc niepotrzebnie wstałam aż tak wcześnie i niepotrzebnie z pełnym pęcherzem siedziałam tyle czasu 😠 🤨

ale wyniki krwi i moczu są ok, więc się cieszę...


Moniu 😘 dla Ciebie, ja bałabym się jechać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia gratuluję zakupu autka 🙂
ale masz nie lada rozterkę. Trochę strach w taką podróż się wybrać a z drugiej str możliwość spędzenia czasu z mężem. Jakby co to spakuj trochę rzeczy dla Malucha i tak jak Karola pisała dokumenty z przebiegu ciąży, w końcu wszędzie są lekarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja dobrze, że u Ciebie wszystko ok z wynikami.

Ja poprzekładałam już wszystko do nowej komody i znowu się nagimnastykowałam, aż Mała póki co spokojnie w brzuchu śpi i tylko czasem troszkę się zawierci :laugh:

Zjadłam sobie zupkę i czas na odpoczynek.
Mama ma od dziś urlop to sama w domu nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

A ja dzisiaj od ranka po mieście śmigałam. Najpierw fryzjer, obcięłam włoski, dawno nie miałam tak krótkich, ciekawe co mężuś powie... Ale w kucyk dadzą się jeszcze złapać, ważne, żeby było wygodnie, szczególnie teraz 😉
no i zrobiłam balejaż, wreszcie mogę na siebie w lustrze spojrzeć :P
później małe zakupki z teściową i szybki obiadek, a teraz czekamy na naszych mężów 🙂

Ata zdjęcia superowe 😉

Karola na Twoje próbuję się dostać, ale coś mi nie wychodzi, będę próbować dalej 😉

Moniś podziwiam Cię za odwagę, ja jestem straszny cykor i chyba bym się nie zdecydowała. Ale jesli zdecydujesz się pojechać, życzę Ci udanej i spokojnej podróży 😉

Miłego dzionka dziewuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki

trochę odpoczęłam przy 'Przyjaciołach' i innych serialach rozbawiających, ale spać nie mogłam... I nie chcę bo potem znów noc zarwana...

Zrobiłam sobie sok z marchewki i jabłek od babci z działki i jest po prostu przepyszny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór laseczki,
dzionek jakoś zleciał. Jedno dziecko juz śpi, drugie jeszcze buszuje. Ja tez sie zaraz kłade , bo coś mnie od popołudnia brzuch boli i cały czas mam napiety 😞 .

Inka906-też mnie kusi żeby iśc do fryzjera, ale jakoś nie mam odwagi. Jak pójde to pewnie skończy sie na podcieciu.

Zycze Wam spokojnej nocki 🙂 🙂 Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!no ja przed chwilą wstałam,bo leżałam po dzisiejszym wyjeździe do Lublina.byłam dzis u lekarza, ale mojej p.doktor nie było , inna była i tak jakos dziwnie czuje sie po tej wizycie, zmieniam lekarza, bo przenosze sie tam, ale mam jakis taki niedosyt..nie wiem dlaczego 😞 ani żadnego skierowania na badania krwi choc ostatnie mam z 1 czerwca 🤨 tak sobie pomyslałam, ze jeszcze mogły mi w sumie dac to bym zrobila sobie w tym tygodniu,nie wiem jakos tak dziwnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pozatym mam dzisiaj jakiegos doła 🤨 niby jestem tu w domu, a tak naprawde nikt-oprócz mojej siostry- sie mna nie interesuje, jak sie czuje itp 😞 a moja mama to zupełnie, jest teraz zaabsorbowana dziadkiem, którego przywieźliśmy do nas w sobote, jakos tak mi dziwnie smutno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...