Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Jutro ja idę do gin'a mam nadzieje, że pod koniec nic niespodziewanego się nie wydarzy.
Trochę ten brzuch twardy, dziś cały dzień się byczyłam i odpoczywałam :P


Karola nie rób nic. Ja miałam twardy brzuch jak za duzo robiłam...wiec nakaz wypoczywania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
Jutro ja idę do gin'a mam nadzieje, że pod koniec nic niespodziewanego się nie wydarzy.
Trochę ten brzuch twardy, dziś cały dzień się byczyłam i odpoczywałam :P


Karola nie rób nic. Ja miałam twardy brzuch jak za duzo robiłam...wiec nakaz wypoczywania.


No właśnie dlatego dziś leże. Weekend był dość aktywny, wczoraj też trochę porobiłam i od razu brzuch twardy. Dziś nawet obiadu nie zrobiłam ☺️ ale nawet nie mam sił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już wruciłam z przechadzki po sklepie byłam na szmatkach pogrzebać ale nic niebyło a tak w sklepie kupiłam 3 kaftaniki i śpioszki i sobie koszule do szpitala z allegro zamuwiłam rozek mozecie sobie zobaczychttp://allegro.pl/item702060879_tanie_sliczne_rozki_z_poduszeczka.html , i pare ciuszków tez z allegro http://allegro.pl/item701314645_komplet_spiochy_kaftanik_p_r_o_m_o_c_j_a_r68.html i to wczoraj zamuwiłam rano wkurzył mnie ten facet z tego sklepu kupiłam u niego pare innych rzeczy z tym że płatne pprzy odbiorze i przesyłka pobraniowa tą wiadomosc dostał w emilu wczoraj wieczorem napisał mi zebym mu kase na konto w ppłaciła i przesyłka bedzie za 9 pln to mu jeszcze dzis 5 razy wysłałam emil ze chce pobraniwą bo jest taka możliwosc i nic nie odpisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
ja cos czuje ze mi tego towaru niewyśle bo bedzie czekał az ja mu kase wpłace na konto ( a ja mam jakies uprzedzenie do w płacania na konto ) tym bardziej ze kwota jest niemała


dobrze robisz, ja już raz się przejechałam i mam nauczkę, choć wszystko dobrze się skończyło i nie z winy sprzedającego, tylko poczty, ale jednak uraz pozostał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to super wieści!!! zawsze to lepiej urodzić w terminie, super że mięśniak robi miejsce do wyjścia 😉 i Natalka grzecznie ułożyła się jak trzeba, tak trzymać!!!

Moni, współczuję, tym bardziej że tak choroba tak rzadko występuje i musiała akurat na Ciebie trafić. Ale na szczęście jak urodzisz wszystko minie, a będąc w szpitalu będziesz miała pewność, że lekarze pilnują żeby dzidziusiowi nic się nie stało. Będzie dobrze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
no tak karolcia ale wiesz to tak samo idzie w drugą str . ja niemam 100% procent pewnosci ze mi wyśle przy wpłacie na konto jak nie wyśle to nie poczekam to nastepnego tyg. i kupie normalnie w sklepie


jezeli wysłałas mu email z twoja decyzja, ze chcesz za pobraniem, to powinien się do tego dostosować...a paczke powinnas dostac szybko nawet jutro/pojutrze 🙂

ja ostatnio kupiłam fotelik samochodowy dla małej i brałam za pobraniem bo kwota przesyłki byla taka sama...dostałam po 12h od zakupu 🙂
a tak ogólnie to zawsze wpłacam na konto sprzedajacemu...

Dziewczyny ale smaka robicie ta pizzą...a sałatke robie z pomidorami i jajeczkiem 🙂
mąz wrócił znów z połowu...wiec jeszcze rybke wszamamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...