Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór bąbelki!

Ja cały dzień jeździłam, bo szukaliśmy auta i dopiero wróciliśmy. Generalnie mamy jeden upatrzony ale jutro i tak będzie trzeba jechać żeby go na stację zabrać żeby pod kątem tech zbadać. Oczywiście przekracza też nasz fundusz ale chyba lepiej dołożyć i mieć lepszy 🥴
Mam dość i szczerze to nie wiem zbytnio co robić. Prześpimy się z tym i zobaczymy...

Zmykam poleżeć i na arbuza :laugh: bo cały dzień tylko siedziałam i już mnie .... boli 🙂

Spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki.
Ja dziś całą nockę przespałam 🤪 Obudziłam się dopiero po 6-tej, ale tylko na chwilkę i dalej w kimono 🙂 Synuś się nie wiercił i nie było wstawania na sikanko :P Ale za to nie mogę się ruszać, tak mi się mój kark daje we znaki, boli mnie szyja, nie mogę ruszać głową na boki i drętwieją mi ręce 😞 Ata chyba pora na okłady solne 😉
I jak na złość wreszcie udało mi się umówić z moją przyjaciółką na kawkę i powinnam trochę domek ogarnąć 😞
Idę jeszcze poleżeć, może mi trochę przejdzie.
Miłego dzionka kochaniutkie mamunie 😘
Asiula 😘 Ty ranny ptaszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki i ja sie melduje z rana 🙂 .
Nocka przespana, kawka (zbożowa 😞 ) zaliczona. Mężulek pojechał zrobic zakupy. I narazie planów na dziś brak.
Młody od rana bardzo ruchliwy 🙂 , juz mnie od tego wiercenia skóra boli.

Zmykam ogarnąć póki co mieszkanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu miałam do nadrobienia ze 30 stron!!! Chyba tak na Was działa kawa zbożowa :laugh: że takiego power'a macie po niej :laugh:

Ja mam dopiero plany na popołudnie, wybieramy się na grilla a w między czasie będę musiała trochę posprzątać, bo nakurzyło się od remontu ale mam lenia więc nie wiem jak to będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...