Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to dopiero skaczyłam smarzyc krokiety dzis robiłam na dwa dni tak zeby jutro nierobic bo i tak czasu niebede miała bo meżulek rano przyjedzie po słuzbie i moze pojedziemy kupic meble kuchene stół z krzesłami do pokoju bo takie sa plany a potem jak jego szwagier wruci z pracy to go tu przywiezie i bedzie trzeba meble rodziców znosci na dół wiecie co normalnie to szwagierka mnie rozwala wczoraj pojechalismy do niej na chwile bo akurat wracalismy od tesciowej ,wymysiliła zeby sukienke jej przerobic która 2 miesiace temu szyła u krawcowejbo ona jest gruba i jescze chce wyciecie na pleach zrobic(chyba zeby sie jej tłuszcz wylał:laugh: )i ja jej powiedziałam ze ja jej tego niezrobie i jak juz tak chce to jutro jak przyjedzie to niechse sama zrobi ( bo potem by pyskowała ze zle jej zrobiłam albo nietakk jak ona chciała )no to sobie wymysliła zeby jej marek przywiózł moja maszyne ,chyba ją zadużo popiesciło 😠 ja sobie w kwietniu kupiłam maszyne nowa to ja jej pewnie jeszcze pożycze zeby mi schrzaniła ale to tez taka chamska ani sie niezapytała czy moze jej pozycze , tylko zeby jej przywiesc niech spada ja jej domu napweno niedam ,,ja niewwiem czemu sobie niekupi taka zwykła stebnówka kosztuje 200 zł to niejest tak dużo ,zamiast zamawiac głupoty z KDC pozatym jak kupie fieranki i zasłony to bede musiała wszyc taśme moze sobie poszyje falbanki,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...