Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
ja pewnie znikne na chwile musze na allegro buty wystawic ,kupiłam sobie przed weselem do sukienki na poprawiny i wogule ich nieubierałam bo wole chodzic w barelinkach a szpile do ja rzadko zakładam niejestem przyzwyczajona chodzic chyba ze obcas jest wygodny





Asieczku jak wystawisz to wstaw na forum linka 🙂 🙂 lukne sobie na te buciki, moze zalicytuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!

Ratunku, ja mam prawie 100 stron do nadrobienia, chyba już nie dam rady!!! 🤪 🤪

może napiszcie mi króciutko czy działo się coś szczególnego, bo kompletnie jestem nie w temacie...
Wczoraj miałam gości - brat i siostra na Harrego Pottera do kina przyjechali, dzisiaj szkoła rodzenia, jutro duże zakupy (IKEA) i zacznie się szykowanie mieszkanka na maksa, bo spanikowałam że to już tylko 8 tygodni zostało a czas tak szybko leci 😲 😲 😲

Moniu widzę że wróciłaś! Śliczne zdjęcia na nk!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady Witaj 🙂
Jak samopoczucie ??
lepiej już??




oj oj dziewczynki ale sie rozpisałyscie, piszcie powoli, bo mi komputer zmula i jestem do tyłu, a dziekuje Karola a lepiej sie czuje, ale tylko dlatego ze biore tablety, cholera tak mozne ze..........!!!!!!! biore je co 6 godzin i wypada mi brac je o północy, i dzis w nocy cholerna komóra mi nie zadzwoniła i przespałam, obudziłam sie o 1:30 a tylko dlatego ze cholernie mnie brzuch rozbolał i drgawek dostałam, sama sie troche wystraszyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Mady Witaj 🙂
Jak samopoczucie ??
lepiej już??




oj oj dziewczynki ale sie rozpisałyscie, piszcie powoli, bo mi komputer zmula i jestem do tyłu, a dziekuje Karola a lepiej sie czuje, ale tylko dlatego ze biore tablety, cholera tak mozne ze..........!!!!!!! biore je co 6 godzin i wypada mi brac je o północy, i dzis w nocy cholerna komóra mi nie zadzwoniła i przespałam, obudziłam sie o 1:30 a tylko dlatego ze cholernie mnie brzuch rozbolał i drgawek dostałam, sama sie troche wystraszyłam.


oj, to coś nie za ciekawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Kurcze czaje się czy dac zdjęcie ze stoczni w kasku moje hahahaha:laugh: rozśmieszają mnie te zdjęcia,szkoda,że mam ich tak mało,mąż przypadkiem skasował poprzednie 😞 no ale cóż jeszcze to kiedyś nadrobię ...ale z Dobrusią na rękach 🙂 🙂


Monia dawaj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Kurcze czaje się czy dac zdjęcie ze stoczni w kasku moje hahahaha:laugh: rozśmieszają mnie te zdjęcia,szkoda,że mam ich tak mało,mąż przypadkiem skasował poprzednie 😞 no ale cóż jeszcze to kiedyś nadrobię ...ale z Dobrusią na rękach 🙂 🙂


Monia dodawaj nie ma co się czaić :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Monia27 napisał:
Kurcze czaje się czy dac zdjęcie ze stoczni w kasku moje hahahaha:laugh: rozśmieszają mnie te zdjęcia,szkoda,że mam ich tak mało,mąż przypadkiem skasował poprzednie 😞 no ale cóż jeszcze to kiedyś nadrobię ...ale z Dobrusią na rękach 🙂 🙂


Monia dawaj!!!!


dawaj dawaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...