Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a jakie plany na dziś??
juz coś wiecie??

ja skorzystam że T w domu i na miasto polece...na szmatki:P
do Rossmana po wkładki laktacyjne...
a potem moze pojedziemy gdzieś nad jezioro...bo znów upał u Nas....


no ja tak po 9 lecę do mamy, bo muszę listonosza łapać, a potem zakupy, bo w lodówce mam tylko światło i coś na obiad muszę wymyśleć, a nie mam zupełnie pomysłu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
ACSB napisał:
dzis zasnelam dosc pozno,bo mezulek chrapal okropnie


ja mojego raz nagrałam na telefonie, bo mi nie wierzył, a od tamtej pory spokój mam 🙂 🙂 🙂:laugh: :laugh: :laugh:


hehe Ata ja tak samo kiedys zrobiłam...i ustawiłam sobie jako dzwonek jak on dzwonił...az się wkurzył i mi skasoawał:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
ACSB napisał:
dzis zasnelam dosc pozno,bo mezulek chrapal okropnie


ja mojego raz nagrałam na telefonie, bo mi nie wierzył, a od tamtej pory spokój mam 🙂 🙂 🙂:laugh: :laugh: :laugh:


hehe Ata ja tak samo kiedys zrobiłam...i ustawiłam sobie jako dzwonek jak on dzwonił...az się wkurzył i mi skasoawał:P:P:P


wiesz co, my to jednak podobne do siebie jesteśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry pomysl,nagram go!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Sluchajcie mi ostatnio polozna sie wbila przez pomylke do sypialni,a tam moj maz spal po nocce.
Juz nie wspomne w jakiej pozycji i wogole.
powiem krotko typowo meskie spanie. :laugh: :laugh: :laugh:

Kobieta zrobila sie czerona i zaraz zawinela sie do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB napisał:
Dobry pomysl,nagram go!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Sluchajcie mi ostatnio polozna sie wbila przez pomylke do sypialni,a tam moj maz spal po nocce.
Juz nie wspomne w jakiej pozycji i wogole.
powiem krotko typowo meskie spanie. :laugh: :laugh: :laugh:

Kobieta zrobila sie czerona i zaraz zawinela sie do domu.


przynajmniej już więcej nosa do łóżka Waszego nie zapcha:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...