Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
a jakie plany na jutro???


Mój M. jutro nie pracuje więc zamierzamy pojeździć po sklepach i pooglądać wózeczki, bo jeszcze nie mamy 😞 Może wreszcie dam radę trochę pobiegać, bo ostatnie dni to mam nóżki jak baloniki i już żadne buciki mi na nie nie wchodzą, a wyjątkiem jednych japonek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inka906 napisał:
ata38 napisał:
a jakie plany na jutro???


Mój M. jutro nie pracuje więc zamierzamy pojeździć po sklepach i pooglądać wózeczki, bo jeszcze nie mamy 😞 Może wreszcie dam radę trochę pobiegać, bo ostatnie dni to mam nóżki jak baloniki i już żadne buciki mi na nie nie wchodzą, a wyjątkiem jednych japonek 😞



tak bywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Mieliśmy pojechać dziś, ale od rana byłąm strasznie wypluta i strasznie bolał mnie kręgosłup. Ostatnio w baseniku za mocno się wyciągnęłam i od tej pory mnie pobolewa 😞 Pół dnia dziś przeleżałam, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej...

napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
ata38 napisał:
mam nadzieję... a próbowałaś wygrzewać solą??


Nie próbowałam. Do wanny do kąpieli sól wsypać?


ja mam w poszewce na jaśka nasypane kilo soli 🙂 Podgrzewam ją, na garnku z ciepłą wodą kładę pokrywkę odwróconą do góry nogami i czekam aż się zagrzeje a potem w bolące miejsce, aż wystygnie i pomaga na takie różne bóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
inka906 napisał:
ata38 napisał:
mam nadzieję... a próbowałaś wygrzewać solą??


Nie próbowałam. Do wanny do kąpieli sól wsypać?


ja mam w poszewce na jaśka nasypane kilo soli 🙂 Podgrzewam ją, na garnku z ciepłą wodą kładę pokrywkę odwróconą do góry nogami i czekam aż się zagrzeje a potem w bolące miejsce, aż wystygnie i pomaga na takie różne bóle 🙂


No proszę, o takinm sposobie jeszcze nie słyszałam. Może pomagało by mi też na moje bóle stawów 🥴 Muszę wypróbować, dzięki Atuś.

A dziś mam obiecaną kąpiel z moim szanownym małżonkiem i masaż plecków. Nie możemy nić więcej, to chociaż tyle :P Tylko czekam aż mecz się skończy, bo teraz to nic nie jest w stanie go ruszyć :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Ata napisz jak gotujesz ta pieczarkową??


Z 6-8 dużych pieczarek kroję w plasterki, z dwie marcheweczki, parę ziemniaczków w kostkę i z 2-3 garści makarony, np. wstążki, trochę natki pietruszki i jak już wszystko dobrze ugotowane, to wsypuję gotową pieczarkową knorra, taką z saszetki, a jak nie mam, to doprawiam wegetą, solą i pieprzem, liściem laurowym i zabielam śmietanką, mniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...