Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!!!
ja juz po zakupach na targu
udało mi sie isc z moja mamą, a nie sama
kupiłam koszulę nocną /kopertówkę/ i teraz jeszcze wkł.laktacyjne i moge jechać na porodówkę:P:P:P:P

jutro sklepy pozamykane, to troszkę miałam sprawunków do zakupy...oczywiście najwiecej owoców...wpadłam do domu dopiero przed 10-ta, a moje chłopaki jeszcze w betach 🤪 🤪 🤪 tak to jest jak T w domu...zero organizacji...

Inka dzis na obiad gotuje pieczarkową, juz mam smaczka 🙂
Pochwal się wózeczkiem 🙂
Karola macie racje. My tak samo wolelismy poczekac, wiecej kasy dac i kupić porzadne auto.
Aska udanych zakupów.


Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

doczytałam zaległości wczorajsze i zmykam...
Za niedługo mam busa do Opola - muszę odebrać wypis ze szpitala i kupić M. prezent z okazji naszej pierwszej rocznicy, którą mamy w niedzielę 🙂 🙂

a potem po jego pracy jedziemy do Wrocławia do IKEI po 'parę' rzeczy 😁 😁 strrrasznie się cieszę.
Po drodze zabierzemy moją najmłodszą siostrę, będę ją miała u siebie cały tydzień 🙂 także pewnie będę rzadziej zaglądać znów 😞 ale będę się starać chociaż Wam dobrego dnia codziennie życzyć 😘 😘 😘


Moni buziak na odwagę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, a ja skonczyłam liste zakupów. Wszystko juz kupione!!!!
teraz niech się dzieje, co chce:P
dziś babcia nasza na operacje oczu pojechała, juz jest po i jutro wraca do domku 🙂

Inka chylę czoła zupa wyśmienita, nawet Bartus prosił o dokładkę 🙂

my zaraz wybywamy na działkę 🙂jest pieknie i wietrznie...cos dla mnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola, cieszę się, że zupka wyszła 😘

Na Wasze życzenie:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=752

Kolor naszego to ten ostatni, niebiesko-grafitowy.

Powiem Wam, że wogóle nie podobały mi się wózki chicco, oglądałam zupełnie inne i nie 3-funkcyjne, ale ten mi się strasznie spodobał, ma dużą gondolkę, super się prowadzi i dostaliśmy na niego duuuży upust, trafiliśmy wczoraj na ost. dzień promocji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tu sie spodziewałam z 30 str do czytania a tu 3 str, kupiłam to co chciałam ale wieksze puł dnia zeszło a teraz dopiero skaczyli znosic meble jeszcze w tyg, meble kuchene przywiozą to jeszcze bedzie wynoszenie jestem juz zmeczona ide spac odezwe sie jurto albo w niedziele bo muj jutro mi moze wziasc laptopa,dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutko dzis naskrobane tu u nas.

Inka wozek rewelacyjny,bardzo mi sie podoba!!!

Kar_ola nie ty jedna dzis sie objadlas,ja wcisnelam na kolacje
dwie kanapki,duuuuzego pomidora,pol ogora i gruszke.

Asiu,podziwiam,zamiast lezec i odpoczywac ty ganiasz po sklepach.

Padam na twarz,dzien byl dlugi i meczacy.

Dobranoc brzuszki,kolorowych i slodkich snow wam zycze!
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja dzis znów pierwsza muj mąż to teraz co 2dzien ma służyby na jw i rano i 5 trzeba wstac zeby mu przyszykowac do pracy kanapki ja juz po sniadaniu o 6 rano jadłam ost,zauwazyłam ze wiecej jem jak w 7 miesiacu czescciej czuje sie głodna tak ze musze cos zjesc bo niewytrzymam może sie troche jeszcze położe spac na chwile bo cos mi sie chce, potem wstane i musze poukładac w meblach to dzis sie niebede nudzic ale ciesze sie ze weszcie mamy drugi pokój i swoja kuchnie ,acsb rewazuje sie 😘 a wczoraj dałam oklasik jakies karolinie ale niepamietam której
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam porannie 🙂
dziewczyny ja juz wizje szpitala miałam wczoraj 😞
drgawiki, czekałam tylko na goraczkę...jednak T mnie wysmarował i lezałam pod kołdrą...nic jednak sie juz nie pojawiło i dzis jest ok, mała czuje a to najwazniejsze 🙂
pewno mnie wczoraj przewiało...

teraz kawulec- zbozowy:P
za chwilke sniadanko, upieke ciasto i znów działka...

Miłego Dnia.

Asiu na te układanie. 😘 Ciesze się, ze sie cieszysz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wczoraj byliśmy na grillu u kuzynki i było fajnie tylko, że mi to już ciężko siedzie, stać i nawet leżeć, wierciłam się ciągle i sama juz nie wiedziałam czego tak naprawdę chce. Ale najadłam się pyszności, a raczej przejadłam.

Dziś chyba spakuje sobie torby do szpitala, bo wczoraj wszyscy mi mówili, że brzuch mam nisko i spokojnie mogę się szykować na koniec sierpnia 🤪 mam taką nadzieje 😉 :P a tu już połowa więc nie ma na co dłużej czekać

Mój A jedzie w mała trasę więc posiedzę z rodzicami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki,
melduje sie z kawka zbożową.
Wczoraj wieczorek spędzilismy ze znajomymi i szwagrostwem. Było wesoło. Ja niestety nie podjadłam sobie pyszności bo nie moge 😞 , i tak jak Ty Karola83 nie mogłam znaleźć sobie miejsca i wygodnej pozycji.

Karola, uważaj na siebie, jeszcze tego brakuje żeby Cię rozłożyła choroba na koniec.

Inka wózek super.

Asia , na to urządzanie mieszkanka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski!

Asiulka poranny ptaszku,ty masz werwe nie ma co.

Kar_ola nie pochoruj sie na koniec 😘 na wypocenie.

karola83 to ty kochana jeszcze nie spakowana?

Moni brzuchy ida w dol,wiec w zoladku wiecej miejsca 😉
ty po obiedzie ja dopiero po sniadaniu 🙂

ide do tesciowej na ploteczki,pozniej wpadne!
Milego dnia brzusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam mija Wam popołudnie?

Ja się zdrzemnęłam 2 godz jak zwykle ostatnimi czasy :laugh:

spakowałam torby. Małej już kompletna a do mojej muszę jeszcze parę rzeczy wrzucić.
Zaraz zbieramy się do znajomych, pogoda się zrobiła i znowu ciepło ale jak dla mnie to za gorąco.

Udanego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...