Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
po wyjsciu ze szpitala pojechaliśmy do mojej mamci i tam tydzien siedzieliśmy, byłam zdrowa psychicznie 🙂 🙂 a jak tylko tu wróciłam odrazu mnie cos trafiło, złość, niechec do życia,nerwy, a wszystko naraz, nie umie mieszkac tu, a z drugiej stry sama na siebie jestem zła, bo dla tesciowej jestem taka milutka i zgadzam sie z nia we wszystkim a póżniej ide i sie wyrzywam na S za jej głupie pomysły i głupie gadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
po wyjsciu ze szpitala pojechaliśmy do mojej mamci i tam tydzien siedzieliśmy, byłam zdrowa psychicznie 🙂 🙂 a jak tylko tu wróciłam odrazu mnie cos trafiło, złość, niechec do życia,nerwy, a wszystko naraz, nie umie mieszkac tu, a z drugiej stry sama na siebie jestem zła, bo dla tesciowej jestem taka milutka i zgadzam sie z nia we wszystkim a póżniej ide i sie wyrzywam na S za jej głupie pomysły i głupie gadanie.


Mady, a co S na to wszystko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Mady biedulko, a nie możesz zamknąć się przed teściową w pokoju?


oczywiscie ze moge, tylko jakie ja mam drzwi, takie jakby ich wcale nie było, taka harmonijka, Ata wie. a jak zamkne to głupi pies zacznie skrobac do drzwi zeby go wpuscic i ona zaraz przybiegnie i mu otworzy, ja tu jestem bezradna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
po wyjsciu ze szpitala pojechaliśmy do mojej mamci i tam tydzien siedzieliśmy, byłam zdrowa psychicznie 🙂 🙂 a jak tylko tu wróciłam odrazu mnie cos trafiło, złość, niechec do życia,nerwy, a wszystko naraz, nie umie mieszkac tu, a z drugiej stry sama na siebie jestem zła, bo dla tesciowej jestem taka milutka i zgadzam sie z nia we wszystkim a póżniej ide i sie wyrzywam na S za jej głupie pomysły i głupie gadanie.


Mady, a co S na to wszystko???



Kaze mi to olewc, a jak mnie wkurza to mam jej sie postawic, tylko ze ja nie potrafie!, raz juz s nie wytrzymał zrobił jej awanture, i wiesz co............... kazała mu wyjsc z domu! to jest matka! ach szkoda słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Karola83 napisał:
Mady biedulko, a nie możesz zamknąć się przed teściową w pokoju?


oczywiscie ze moge, tylko jakie ja mam drzwi, takie jakby ich wcale nie było, taka harmonijka, Ata wie. a jak zamkne to głupi pies zacznie skrobac do drzwi zeby go wpuscic i ona zaraz przybiegnie i mu otworzy, ja tu jestem bezradna.


Mady, dlatego właśnie się wyprowadź skoro masz gdzie i na nikogo nie patrz, jak chcesz, to Ci pomogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
po wyjsciu ze szpitala pojechaliśmy do mojej mamci i tam tydzien siedzieliśmy, byłam zdrowa psychicznie 🙂 🙂 a jak tylko tu wróciłam odrazu mnie cos trafiło, złość, niechec do życia,nerwy, a wszystko naraz, nie umie mieszkac tu, a z drugiej stry sama na siebie jestem zła, bo dla tesciowej jestem taka milutka i zgadzam sie z nia we wszystkim a póżniej ide i sie wyrzywam na S za jej głupie pomysły i głupie gadanie.


Mady, a co S na to wszystko???



Kaze mi to olewc, a jak mnie wkurza to mam jej sie postawic, tylko ze ja nie potrafie!, raz juz s nie wytrzymał zrobił jej awanture, i wiesz co............... kazała mu wyjsc z domu! to jest matka! ach szkoda słów.


to ja nie wiem, co wy jeszcze tam robicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Karola83 napisał:
Mady biedulko, a nie możesz zamknąć się przed teściową w pokoju?


oczywiscie ze moge, tylko jakie ja mam drzwi, takie jakby ich wcale nie było, taka harmonijka, Ata wie. a jak zamkne to głupi pies zacznie skrobac do drzwi zeby go wpuscic i ona zaraz przybiegnie i mu otworzy, ja tu jestem bezradna.


A to współczuje bo ja mam takie same i dlatego właśnie kupiliśmy normalne, teraz czekamy aż przyjda zamówione.
Wiem, że te drzwi są okropne. Tylko, że ja mam o tyle lepiej, że mieszkam ze swoją mamą ale widze jak mój A reaguje bo on ma podobnie do Ciebie i czasem ma dość mojej mamy, bo też czasem jest zbytnio upierdliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
Karola83 napisał:
Mady biedulko, a nie możesz zamknąć się przed teściową w pokoju?


oczywiscie ze moge, tylko jakie ja mam drzwi, takie jakby ich wcale nie było, taka harmonijka, Ata wie. a jak zamkne to głupi pies zacznie skrobac do drzwi zeby go wpuscic i ona zaraz przybiegnie i mu otworzy, ja tu jestem bezradna.


Mady, dlatego właśnie się wyprowadź skoro masz gdzie i na nikogo nie patrz, jak chcesz, to Ci pomogę 🙂



mieliśmy sie wyprowadzac w tym czasie co trafiłam do szpitala,i sie odsuneło w sumie S mogł to sam zrobic ale 2 razy dnia biegał do mnie, a teraz on pracuje po 12h i tez nie ma jak i kiedy a ja sama nic nie zrobie, moj tatko w francji bratolek w niemczech a na tescia........ szkoda liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
Karola83 napisał:
Mady biedulko, a nie możesz zamknąć się przed teściową w pokoju?


oczywiscie ze moge, tylko jakie ja mam drzwi, takie jakby ich wcale nie było, taka harmonijka, Ata wie. a jak zamkne to głupi pies zacznie skrobac do drzwi zeby go wpuscic i ona zaraz przybiegnie i mu otworzy, ja tu jestem bezradna.


Mady, dlatego właśnie się wyprowadź skoro masz gdzie i na nikogo nie patrz, jak chcesz, to Ci pomogę 🙂



mieliśmy sie wyprowadzac w tym czasie co trafiłam do szpitala,i sie odsuneło w sumie S mogł to sam zrobic ale 2 razy dnia biegał do mnie, a teraz on pracuje po 12h i tez nie ma jak i kiedy a ja sama nic nie zrobie, moj tatko w francji bratolek w niemczech a na tescia........ szkoda liczyc.


No to nieciekawie 😞 tym bardziej, że Tobie nic nie wolno robić, choć nerwy i ta cała sytuacja też nie mają dobrego wpływu ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja już na naszą ciasną kawalerkę narzekać nie będę...
Naprawdę czasem człowiek nie docenia tego co ma...


Dzisiaj jedziemy do teściów na obiad, moja siostra z nami...
Rocznicę zaczęliśmy obchodzić przed 6:00 rano 🤪 🤪 obudziłam się żeby łyknąć antybiotyk (bakterie w moczu) M. też się trochę wiercił to mu zrobiłam niespodziankę i dałam prezent do łóżka 🙃 🙃 ale się cieszył :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...