Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
no ja w sobote piekłam 🙂ciepłe jeszcze wiozłam na działkę 🙂
i poszło szybko...jak sie chłopaki z dziadkiem i T dosiedli...a miało byc na 2 dni...wiec musze cos upichcić:P


no ja aż tak zdolna nie jestem 😞


ja lubie piec jak sa owoce działkowe 🙂
takie szybkie raz dwa trzy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
widziałas fotke chinszczyzny...potem weszła...

acha Atuś zapomniałm Ci napisac wczoraj sie wkur...wieczorem 😠 miałam po Bartusiu lezaczek dla niemowlaka i pozyczyłam na wieś kuzynce, czaisz ze małpa wczoraj powiedziała, ze wcale jej nie pozyczałam i go nie ma 😠

zła jestem na sama siebie 😠
bo ja zawsze taka dobra duszyczka, a potem ja musze kupować nowe...
jednak dziś inna kuzynka się zaoferowała że mi pozyczy a nawet da, bo ona juz nie planuje potomstwa 🙂


ja już się dawno przekonałam, że z rodziną, to tylko na zdjęciu się dobrze wychodzi 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Pisałaś że musisz zrobić jeszcze wymaz na tego paciorkowca. Mnie to on pobierał próbke przy badaniu a na drugi dzień zanosiłam próbke do laboratorium. Na wynik czekałam dobty tydzień.

Monia ja jade w czwartek, a niewiem kiedy wynik bedzie.
Pewno w przyszłym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Dobrej nocki monia 😘 Karola a jak po wizycie u Ciebie??Ja dzisiaj byłam i babeczka badając mnie stwierdzila ze nic sie jeszcze nie ruszyło, takze mam marne szanse na poród w terminie, pewnie bede jeszcze z miesiąc czekała na syneczka 🤢

Mimi ja pisałam kilka postów wstecz...to przeczytaj a ja w tym czasie zrobie budyń synkowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rety dzisiaj pierwsza 🤪 .
Witaj Mimi, fajnie że juz masz necika 🙂

U mnie nocka spokojna, nawet ani razu sie nie obudziłam na siusianie:P . Ja juz po kawce i sniadanku. Dziewczyny oglądaja bajke i tez szamają śniadanko. Dzisiaj jestem sama bo musiał do pracy wrócić 😞 , ale ma przyjśc za godzinka mama 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...