Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
ciekawe co będzie z naszą Monią...


no ciekawe 🙂


będzie dobrze 🙂 musi być 😉

pewno 🙂
jutro z tata tez bedzie dobrze 🙂musi byc 🙂


powiem Ci, że narazie staram się nie myśleć o tym, robię coś cały czas, żeby się zmęczyć i jakoś choć trochę nocy przespać... ciężki dzień nas czeka, ale cóż, ważne, że to już jutro, nie będzie się musiał dłużej męczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
aha i gadałam z ginem o mojej siostrze..
podobno wirusem Hpv mozna zarazic sie tylko i wyłacznie droga płciową...przenoszą go faceci 🤪 wiec musi młoda sie wziąsć za swojego bo moze jakieś boki kreci:P:P albo za mało ona sie kontroluje...jesli chodzi o gina


i wcale nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
rozwarcie nic nie mówił, wiec b/z


czyli jeszcze jakiś czas pochodzisz 😉
no wiesz wszystkie pójda lezec do szpitala, to ktoś ci musi towarzystwa dotrzymać:P:P



:P :P :P
właśnie się zastanawiałam, z kim będę pisać jak Wy wszystkie chcecie się do szpitala kłaść
:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
aha i gadałam z ginem o mojej siostrze..
podobno wirusem Hpv mozna zarazic sie tylko i wyłacznie droga płciową...przenoszą go faceci 🤪 wiec musi młoda sie wziąsć za swojego bo moze jakieś boki kreci:P:P albo za mało ona sie kontroluje...jesli chodzi o gina


i wcale nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać 🙂


no własnie
nawet jak ma czynniki rakowe to nie oznaczaja że rak juz jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
rozwarcie nic nie mówił, wiec b/z


czyli jeszcze jakiś czas pochodzisz 😉
no wiesz wszystkie pójda lezec do szpitala, to ktoś ci musi towarzystwa dotrzymać:P:P



:P :P :P
właśnie się zastanawiałam, z kim będę pisać jak Wy wszystkie chcecie się do szpitala kłaść
:P :P :P

hehe jeszcze masz kilka dziewczyn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
bo wyniki badań, powinny być po ludzku pisane, a nie tak, że tłumacza trzeba, potem się człowiek denerwuje niepotrzebnie


dokładnie 🙂
mój T własnie mi oznajmił ze na badanie GBS pojedzie ze mna bo musze jechać 12km, normalnie szok 🤪 a ja juz plany walnełam ze 2 kolezanki zalicze po drodze:P:P:P
wiec musiałam biedaka uswiadomić ze sama dam rade:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
no ładnie, Tom, chce Ci pomóc, przydać się, ulżyć Ci, a Ty koleżanki będziesz odwiedzać, ale z Ciebie żona 😉 😉 😉 :P :P :P


a tam
specjalnie bedzie przepustki brał, niech pracuje na rodzinę...
ja dam rade jeszcze jechać:Pi tak kazdy sie dziwi, ze autem mykam choc juz dawno trabiłam że nie wsiąde i nawet pasy zapinam...jakos nie moge nie zapinać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
no ładnie, Tom, chce Ci pomóc, przydać się, ulżyć Ci, a Ty koleżanki będziesz odwiedzać, ale z Ciebie żona 😉 😉 😉 :P :P :P


a tam
specjalnie bedzie przepustki brał, niech pracuje na rodzinę...
ja dam rade jeszcze jechać:Pi tak kazdy sie dziwi, ze autem mykam choc juz dawno trabiłam że nie wsiąde i nawet pasy zapinam...jakos nie moge nie zapinać 🙂


ja też muszę mieć pasy zapięte, pierwsze co jak wsiadam to pasy zapinam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
mówisz masz dzis chate wolną:P:P:P


już nie długo...
jak mój W przyjdzie, to będzie musiał się kompem zająć, bo dalej pełno dziadostwa w nim siedzi...
więc nie wiem jak długo pogadamy 😞


ok wiadomo
ja na wieczor mam jeszcze posciel do maglowania, bo reszte zrobiłam przed lekarzem 🙂
no i czekam az mi synka siostra odda bo juz tęskno mi za małym obsikańcem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
mówisz masz dzis chate wolną:P:P:P


już nie długo...
jak mój W przyjdzie, to będzie musiał się kompem zająć, bo dalej pełno dziadostwa w nim siedzi...
więc nie wiem jak długo pogadamy 😞


ok wiadomo
ja na wieczor mam jeszcze posciel do maglowania, bo reszte zrobiłam przed lekarzem 🙂
no i czekam az mi synka siostra odda bo juz tęskno mi za małym obsikańcem 🙂


u mnie też tak jakoś cicho... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałas fotke chinszczyzny...potem weszła...

acha Atuś zapomniałm Ci napisac wczoraj sie wkur...wieczorem 😠 miałam po Bartusiu lezaczek dla niemowlaka i pozyczyłam na wieś kuzynce, czaisz ze małpa wczoraj powiedziała, ze wcale jej nie pozyczałam i go nie ma 😠

zła jestem na sama siebie 😠
bo ja zawsze taka dobra duszyczka, a potem ja musze kupować nowe...
jednak dziś inna kuzynka się zaoferowała że mi pozyczy a nawet da, bo ona juz nie planuje potomstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...