Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Karola ja tak samo poprostu nie moge uwierzyc ze niedługo bedzie z nami mały człowieczek kserokopia moja i mojego męża hehe:laugh: :laugh:


:laugh: no właśnie i w dodatku to pierwsze dzieciątko, to ciekawe jak wszystko się ułoży, jak to będzie...

Az drugiej str już nie mogę się doczekać, aż włożę normalne ciuchy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no szczególnie teraz latem, jak kazdy w spodenkach spodniczkach krótkich, tez mnie to czasami złości..a moj mąż mnie pociesza i mowi mi teraz bardzo czesto ze i tak jestem ladna dla niego i że tak sie przyzwyczaił do brzuszka ze bedzie mu go brakowala jak już urodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Karola, Mimi, ja mam tak samo. Mój M. śmieje się ze mnie, że na początku ciąży jak jeszcze brzuszka nie było ja już za ciążowymi ciuszkami latałam, a teraz już nie chce na nie patrzeć i czekam aż normalne moje będę mogła założyć 😉 I też jestem strasznie drazliwa :P Właśnie przed chwilą fuknęłam na mojego M. i to o taką pierdółkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha, robiłam dziś badania już ostatnie przed porodem i wszystkie mam w normie 🤪 Hemoglobina 12,1 🤪 🤪 🤪
Jutro idę do doktorka, to zobaczymy też czy może coś się już ruszyło, ale mam przeczucie, że nic, bo nic innego nie czuję oprócz twardniejącego brzucha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór brzucholki 🙂 ,
Wpadłam na chwile bo padam na twarz i zaraz sie kłade. Pozwoliłam sobie na mały kawałek pizzy ☺️ i teraz mnie brzucho boli 😞 . Ale moja wina za łakomstwo sie płaci.

Ciesze się że u taty Aty wszystko dobrze 🙂

Karola, a Monia pisała co jej jest i od czego tak puchnie? Powiedzieli jej cos w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...