Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolcia, najpierw kwiaty, potem pączki, no jak tu nie chwalić takiego mężczyzny 🙂

Mimi a nie możesz pójść gdzie indziej na USG?

Moniu, USG podnosi temperaturę badanego obszaru, w sumie niby nie szkodzi, ale nie bez powodu w zdrowej ciąży ograniczają się tylko do trzech badań... Zapytaj lekarza, tego swojego, czy USG jest konieczne, jeśli idziesz za kilka dni... Ja bym przynajmniej tak zrobiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi kochana...mój mąz tez nie może ze mną pójśc,byl tylko jak byłam w 13 tyg i mało się nie popłakał 🙂 a mój synio to tak oczka wlepil w monitor hahaha:0 Teraz jedzie ze mna cała rodzinka,chociaż ich o to nawet nie prosiłam jadą moje dwie siostry,mama,syn i jak tato będzie miał wolne to i on jedzie 🙂 więc będzie wesoło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny coś mi tak wlazło w bark, albo kark, nie wiem, pomiędzy, że masakra, tak boli że aż piecze, Mąż już tyle razy masował, smarował kamforą i nic... Chyba się muszę przerzucić z mojej ślicznej torebki na plecak. Też śliczny, ale nie tak bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasami to aż drętwieje i nie czuję tego miejsca...

a z innej beczki, schrupałam jeden wielki pęczek rzodkiewki, dobrze że kupiłam dwa...
A ta rzodkiewka to nie byle jaka, ale świeża wsiowa spod folii 🙂 mmm, piecze porządnie w język, to się nazywa rzodkiewka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Moniu, buty to ja zawsze płaskie, nawet ślubne miały tylko 3 cm w obcasie... 🙂

Karola, zmykaj i się nie daj 😘

ja idę powiesić pranie...
mój mąż odsypia nockę, ciągiem cały tydzień będzie pracował nocą, biedny... Położył się dopiero po 16:00 bo tyle było załatwiania...

może zajrzę jeszcze wieczorkiem, ja też się położę jak to pranie rozwieszę

buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...