Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem 🙂 Musiałam synuiowi jeszcze ciągnik na polu narysowac,no nie wiem czy do ciągnika to podobne ale się cieszył 🙂

Tak nie ma jak własny biznes 🙂 pracujesz dla siebie i od siebie wtedy duzo wymagasz,bo to nie jest takie proste,tu trzeba więcej starań,poświęceń czasu,a jak pracujesz u kogoś to robisz co do Ciebie nalezy i wracasz do domu ,żadne składki ,zusy nic Cie nie obchodzi bo pracodawca to wszystko robi ..Ale lepiej byc na swoim..nikomu nie podlegac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki - macie już ciuszki, cholercia musze pomału się porozglądać i puścić famę wśród znajomych, ja nic nie mam, nawet nie wiem jak pokój dzidzi zrobić .... dopiero 19.05 będę wiedziała jakie cudeńko w sobie noszę (płeć) ... napewno aby było zdrowe, ale chciałabym Amelkę, a moj Adi Mikołaja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olenka_wi napisał:
laseczki - macie już ciuszki, cholercia musze pomału się porozglądać i puścić famę wśród znajomych, ja nic nie mam, nawet nie wiem jak pokój dzidzi zrobić .... dopiero 19.05 będę wiedziała jakie cudeńko w sobie noszę (płeć) ... napewno aby było zdrowe, ale chciałabym Amelkę, a moj Adi Mikołaja ...


Siemka Oleńka
Ja juz dawno zaklepałam sobie imię Zosia to po babci
🙂 🙂 🙂 Seba wybrał jak to typowo na faceta 🙂 🙂 Kornel.
Ja jeszcze nie mam zadnych ciuszków, nic a nic.
jescze nie bede kupowac, dopiro wybiore sie na zakupki w 9 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...