Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a Ciebie??






Mnie tez nie, ale psychika juz mi pomału zaczyna siadac, cholernie sie boje, po nocach mi sie śnią koszmary o porodzie
np. ze urodziłam czyjes dziecko a nie swoje i poźniej mi je odebrano, albo ze zostałam zamknieta w izlatce na tydzien pod kroplówka zeby nie urodzic takie tam głupie rzeczy.....
Boje sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
a Ciebie??






Mnie tez nie, ale psychika juz mi pomału zaczyna siadac, cholernie sie boje, po nocach mi sie śnią koszmary o porodzie
np. ze urodziłam czyjes dziecko a nie swoje i poźniej mi je odebrano, albo ze zostałam zamknieta w izlatce na tydzien pod kroplówka zeby nie urodzic takie tam głupie rzeczy.....
Boje sie.

Mady to chyba każdej sie snia ...
mi wczora ze urodziłam najpierw synka 1800g Mateusza a pózniej córke Natalkę 1600g, synek był sliczny, ciemna miał karnacje, czarne włoski, ciemne oczy, a córka taka jakaś niewydarzona...ze wcale nie musiałam im jeśc dawac bo wciaz byli najedzeni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze w dodatku............... tesciowa mnie wkur....!!!!!!!!!!
odkad wyszłam ze szpitala mieszkamy sobie u mojej mamci i jest super!! rewelacyjnie wręcz!!!!
A ta pizda wiecie co zrobiła!!!!! aż normalnie mi ciśnienie podniosła do 220!!!!!!!!!
Myslałam ze jak bede u mamci to bedziemy mieli świety spokój, ja chyba od niej do konca życia sie juz nie uwolnie!

Sory za wyrażenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady co znowu odwaliła??
Hejka Aska 🙂


A Karola szkoda gadac, zadzwoniła i oznajmiła mi ze rachunki sa nie zapłacone za sierpien, i kiedy bede w mielcu bo ona do czermina nie przyjedzie po kase, wkurwiła mnie na maxa!!!! cholera jasna ja od sierpnia nie mieszkam w mielcu a ona ciagnie od nas pieniadze za rachunki???? no porabało babke!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mandy ja tez niemam rewlacyjnej tesciowej potym wekkendzie to stwierdziłam ze powinna sie troche chamoawc i zacząc wstydzic za siebie , niedosc ze lubi sobie wypic to jeszcze komus wypycha na chama mojemu mezowi to mało co do pyska niewlała na festynie wzielła flaszke , a muj tylko piwa pił i muwił ze niebedzie pił wódki bo zgona chyci ,a ta nic tylko pij pij itd, w koncu ja niepowstrzymałam sie i sie odezwałąm ze jak niechce pic to dajcie mu spokój a nie nasiłe pchacie, troche moze nieładnie wyszło ze tak powiedziałam bo muj to mnie opirniczył ze niepowinam sie donich tak odzywac , ale ja mam ją gdzies jak by była mądra kobietą to by nieprpopnowała na siłe komus wódki i jeszcze by pilnowała ze by si nieupił tym badziej ze ja w ciaży juz 9 miesiac,to jeste modre jej zachowanie , wczoraj rano poszła do sklepu i przyszła najeb...na i co chwile patrz noga mi spuchła ( a ja sobie myśle tak puchnie ci od picia)ojj ja to mam kolorowo ale to sie skonczy bo jak mi sie dziecko urodzi to ja tam jezdzic niebede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Mady co znowu odwaliła??
Hejka Aska 🙂


A Karola szkoda gadac, zadzwoniła i oznajmiła mi ze rachunki sa nie zapłacone za sierpien, i kiedy bede w mielcu bo ona do czermina nie przyjedzie po kase, wkurwiła mnie na maxa!!!! cholera jasna ja od sierpnia nie mieszkam w mielcu a ona ciagnie od nas pieniadze za rachunki???? no porabało babke!!!!!!


ale beszczelna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
mandy ja tez niemam rewlacyjnej tesciowej potym wekkendzie to stwierdziłam ze powinna sie troche chamoawc i zacząc wstydzic za siebie , niedosc ze lubi sobie wypic to jeszcze komus wypycha na chama mojemu mezowi to mało co do pyska niewlała na festynie wzielła flaszke , a muj tylko piwa pił i muwił ze niebedzie pił wódki bo zgona chyci ,a ta nic tylko pij pij itd, w koncu ja niepowstrzymałam sie i sie odezwałąm ze jak niechce pic to dajcie mu spokój a nie nasiłe pchacie, troche moze nieładnie wyszło ze tak powiedziałam bo muj to mnie opirniczył ze niepowinam sie donich tak odzywac , ale ja mam ją gdzies jak by była mądra kobietą to by nieprpopnowała na siłe komus wódki i jeszcze by pilnowała ze by si nieupił tym badziej ze ja w ciaży juz 9 miesiac,to jeste modre jej zachowanie , wczoraj rano poszła do sklepu i przyszła najeb...na i co chwile patrz noga mi spuchła ( a ja sobie myśle tak puchnie ci od picia)ojj ja to mam kolorowo ale to sie skonczy bo jak mi sie dziecko urodzi to ja tam jezdzic niebede


dziewczyno ja tez bym sie odezwała!!!
powinna się wstydzić...
a mąz nie powinien ci uwagi zwracac bo miałaś racje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
mandy ja tez niemam rewlacyjnej tesciowej potym wekkendzie to stwierdziłam ze powinna sie troche chamoawc i zacząc wstydzic za siebie , niedosc ze lubi sobie wypic to jeszcze komus wypycha na chama mojemu mezowi to mało co do pyska niewlała na festynie wzielła flaszke , a muj tylko piwa pił i muwił ze niebedzie pił wódki bo zgona chyci ,a ta nic tylko pij pij itd, w koncu ja niepowstrzymałam sie i sie odezwałąm ze jak niechce pic to dajcie mu spokój a nie nasiłe pchacie, troche moze nieładnie wyszło ze tak powiedziałam bo muj to mnie opirniczył ze niepowinam sie donich tak odzywac , ale ja mam ją gdzies jak by była mądra kobietą to by nieprpopnowała na siłe komus wódki i jeszcze by pilnowała ze by si nieupił tym badziej ze ja w ciaży juz 9 miesiac,to jeste modre jej zachowanie , wczoraj rano poszła do sklepu i przyszła najeb...na i co chwile patrz noga mi spuchła ( a ja sobie myśle tak puchnie ci od picia)ojj ja to mam kolorowo ale to sie skonczy bo jak mi sie dziecko urodzi to ja tam jezdzic niebede




Oj Asiu bardzo Ci współczuje 😞 😞 😞 dobrze ze chociaz moja nie pije bo bym juz chyba zwariowała!!!!!
Asia na twoim miejscu tez bym tam nie jeżdziła, ostatecznie tylko w świeta. a moim zdaniem Twoj mąż nie powinien Cie opierniczac za to ze stanęłas w jego obronie, oj nie powinien. tak mi sie wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też uważam ze niepowinien i niema racji , ale wiesz on jest wychowany tak ze maja tam straszny szacunek do rodziców i nawet zeby co zrobiła to on bedzie w jej obronie i tam kazdy z jego braci tez tak 7 -mioro ich w domu tam było ( ale muwią ze jaki syn ma szacunek do matki taki do żony potem bedzie miał ) może mnie opirniczac ile chce aale jak ja sobie pozwole na to teraz to potem bede miła przerabane i dlatego niech wie ze ja mam tez pysk i sobie niepozwole na rozpiżdzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany ju zsama nie wiem co robic, czy zadzwonic do Seby i powiedziec mu ze gina dzwoniła o pieniadze czy nie mówic i dla swietego spokoju dac jej?


oj nie udała sie babcia Kornelowi 🙂 🙂 🙂 Moja mamcia pracuje w mielcu i zawsze po pracy wstapi do jakiegos sklepu z ubrankami dla dzieci i zawsze cos kupi dla Kornela lub dla Lenki(mojej siostrzenicy) a mój brat po kazdej wypłacie daje mi 100zł zebym cos kupiła K(wujek chrzesny Kornela 🙂 🙂)
A ta babka nawet sie nie zapyta czy wszystko mam czy cos mi brakuje itp. a w dodatku bedzie jeszcze ciagneła pienadze, wie ze spodziewam sie dziecka i wydatki bedziemy mieli nie małe to jeszcze kaze nam dawac sobie pieniadze, ja juz nie mam do tego głowy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...