Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
Jak nie zjem, to nie zasne, albo jak nie pojem sobie dobrze, to obudze się w nocy z głodu





ta sobie myślę,może przegryź coś co nie rozepcha Ciebie jeszcze bardziej jesli taka głodna jesteś..może jakieś suszone owoce,po tym szybciej się trawi,ja tak mam 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Cześć
Miło że do Nas napisałaś. Też mam na imię Karolina 🙂
Jak samopoczucie?








a ja przyzwyczaiłam się do Aty 🙂 🙂będe "mówić" jak wolisz:P
Właśnie miałam Ci zaproponowć tą stronkę z suwaczkami 🙂 🙂Bardzo ładny wybrałaś 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Samopoczucie wspaniałe. Nudnosci ustapiły, piersi zaczeły w koncu pobolewać...i nie przybrałam ani kg. Jednak apetyt mam coraz lepszy, wiec moze w koncu zaczne tyć.


No to fajnie, że dobrze się czujesz. To twoja pierwsza ciąża?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Samopoczucie wspaniałe. Nudnosci ustapiły, piersi zaczeły w koncu pobolewać...i nie przybrałam ani kg. Jednak apetyt mam coraz lepszy, wiec moze w koncu zaczne tyć.


ja przez nudności też nie przytyłam ani kilograma,to normalne 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Aniu ,łatwo Ci mówic aby nie jesc slodyczy 🙂 kiedy ja nie moge się bez nich obejsc 🥴 w pierwszej ciązy objadałam się śledziami pod każdą postacia a teraz musze zjeśc coś słodkiego a na śledzie patrzec nie mogę 🥴 Co ciekawe nigdy nie lubiłam coca coli albo pepsi byłam wrogiem tych napojów ,ale teraz...mniam mniam musze przyznac ,że zdaży mi się je wypijac i to czasem sporo 😉 Ale jak narazie aż tak dużo nie przytylam,bo nie miałam apetytu w pierwszych tygodniach.

Witaj Karolinko 🙂 to też moja druga Ciąza,mam już synka Huberta ,ma 6 lat(skończy 26 maja 🙂)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Oj Aniu ,łatwo Ci mówic aby nie jesc slodyczy 🙂 kiedy ja nie moge się bez nich obejsc 🥴 w pierwszej ciązy objadałam się śledziami pod każdą postacia a teraz musze zjeśc coś słodkiego a na śledzie patrzec nie mogę 🥴 Co ciekawe nigdy nie lubiłam coca coli albo pepsi byłam wrogiem tych napojów ,ale teraz...mniam mniam musze przyznac ,że zdaży mi się je wypijac i to czasem sporo 😉 Ale jak narazie aż tak dużo nie przytylam,bo nie miałam apetytu w pierwszych tygodniach.

Witaj Karolinko 🙂 to też moja druga Ciąza,mam już synka Huberta ,ma 6 lat(skończy 26 maja 🙂)




Monia
Ja tam sienie przejmuje tym co jem, zjadłam całą tabliczke czekolady zaraz po śniadaniu, bo miałam ochote i już. Tak po prostu.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziekuję za miłe przyjecie. Troche sie gubie na tym serwisie, wiec patrzcie na mnie z przymrózeniem oka...jakos musze sie wdrozyć 🙂.
Mały widzi, ze brzuszek rosnie i codziennie wieczorem przytula sie do niego.
Teraz z utęsknieniem czekamy na USG, które potwierdzi płeć naszej kruszynka.
Ja obecnie już nie pracuję. Koło maleństwa rosnie rózniez mięśniak, który nie raz komplikuje Nam zycie.
Jednak damy rade!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przy pierwszej ciązy przytyłam 25 kg 🥴 a wazyłam 65 kg,cięzko było mi zrzucic te kg ale jak wrócilam do pracy i palenia(niestety)wróciłam do wagi 72 kg:laugh: ale znowu rzuciłam palenie ,bo z męzem planowalismy drugie dziecko,długo się staraliśmy ale w koncu sie udało alw waga po rzuceniu papierosow nie chciała spadac ,choc próbowałam wszystkiego,diet,ruchu ,tabletek i zachodzac w tą upragnioną ciąze ważyłam 82 kg 🥴 więc musze uważac aby za wiele nie przybyło,dobrze,że wysoka jestem:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ata - dzieki 🙂
co do wagi...w pierwszej ciazy startowałam z 54kg a na finiszu 65kg było...teraz startwoałam z 63kg, a obecie 60kg jest:P
Mój ginekolog tylko mi powiedział, zebym 80 nie przekroczyła...

ps. jak dodac avator?? zdjecie juz dodałam i nie wiem co dalej, nigdzie zakładni nie widze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...