Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wczoraj rozmawiałam o tym z mamą przez telefon i powiedziała mi że jej pierwszy poród, czyli ze mną, trwał tylko 6 godzin 🤪 🤪

następny był pośladkowy a trwał 3 godziny 🤪 🤪

mam nadzieję, że odziedziczyłam to po niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. ja na sekundkę-przywitać się wpadłam. Rozpoczeliśmy remont mieszkania i chce mi się ryczeć, no masakra...ehh ...wszedzie mam pył, a mało tego po pomalowaniu sufitu, w jednym miescu delikatnie odprysł fragment, chcielismy to urwać to pól sufitu odpało-załamka:/ chyba czeka nas zrywanie i gładzie...ja nie wiem kiedy z tego remontu wyjdziemy(ps.pisze z balkonu:P hihi bo wszędzie kurz:P)3mcie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja pierwszy mialam 9 godzin...ale wiem, ze pojechałam za szybko do spzitala, bo gdy tylko czop mi pękł...a rozwarcia nie miaąłm ...wiec te 8,5 h chodziłam po sali i wyłam z bólu bo skurcze miała...a poród 0,5 godziny:P
mam nadzije ze teraz bede bardziej opanowana i dłuzej w domku wytrzymam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Remonty są okropne... Przed wprowadzeniem się do naszego mieszkania remontowaliśmy je z mężem 5 miesięcy, jeszcze przed ślubem zaczęliśmy i nie zdążyliśmy... Potem dwa miesiące mieszkania z kartonami. Do tej pory nie do końca się umeblowaliśmy i kartony stoją nam w pokoju, ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...