Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I co wierzysz w to?? Bo ja wcale.W pierwszej ciązy nosilam korale,obcinałam włosy,na kalectwo to sie napatrzalam bo chodziłam do szkoly medycznej i mialam praktyki w różnych lacówkach więc duzo widziałam i duzo wtedy łez wylałam 😞 Nie chce mi sie dalej wymieniac,po prostu nie wierze w to i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze to:
Po turecku siadać nie można ? dziecko będzie miało krzywe nogi. Nie można też podczas zmywania naczyń zalać sobie brzucha wodą: dziecku niechybnie grozi alkoholizm
Gdy dziecko szczęśliwie przyjdzie na świat, nadal trzeba uważać. Przed chrztem na przykład matka w połogu nie może odwiedzać sąsiadów. Grozi to ogólną wszawicą. Dziecko natomiast, jeśli styka się z obcymi ludźmi, musi być koniecznie "zabezpieczone" wspomnianą czerwoną kokardką. A jeśli nadal ciągle płacze, znak to niechybny, że i kokardka nie zadziałała i należy zły urok odczynić... W tym celu wylewamy nad dzieckiem wosk albo przeciągamy je przez... spódnicę.
Włosy w ciąży ścinałam, więc grozi jej "krótki rozum". Włosy też farbowałam, więc powinna być ruda. Mała, przez moją niewiedzę, może być jednocześnie łysa, bo nie wiedziałam, że depilacja daje "łyse" skutki... A prócz łysiny grozi jej... nadmierne owłosienie. Bo tuliłam i głaskałam naszą wielką kundlicę... Przyznam też, że nieodpowiedzialnie nosiłam apaszki i łańcuszki na szyi ? więc dziecko cudem chyba nie "owinęło się pępowiną". I kupiłam wyprawkę przed narodzinami, zupełnie nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób "mogę zapeszyć".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...