Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powiem Ci Just, że ja mam wizyte 1 kwietnia i jest to wizyta ostatniej szansy dla mojej ginki. Tak mnie wnerwiła ostatnio, że ide do niej tylko dlatego, że ma mieć mój wynik cytologii. Zobacze jaka będzie, jaknie, to mam już wybranego nowego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem serio wkurzona stary doswiadczony lekarz były ordynator w szpitalu i nie wie gdzie usg robią jak on wszystkie tak wysyła to długo nie pociągnie tylko cieszy mnie to ze synka nie brałam ze sobą bo dopiero bym zła była ze go nie potrzebnie targałam w taka pogode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Karolcia mnie się wydaje,że Ty masz teraz takie tygodnie jakie ja miałam wcześniej,potrzebujesz w ciągu dnia wiecej snu..i nie możesz się teraz wyjątkowo przemęczać,bo Ci słabo..prawda?


tak Aniu...wciaz bym spala chociaz po 1 godzince...i czuje sie wtedy wypoczeta...
dajcie mi tylko herbatke owocowa i koc ciepły i mnie juz nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Aniu, już zjadłam i przenosimy sie do łóżeczka 🙂

Karolcia, fajnie, że pomogło, oby na długo 😉 [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ptak_fioletowy.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja na tym zdjeciu na n/k, byłam w ciazy ale dopero w 3tygodniu, to była sylwestrowa noc...u znajomych. Pani domu ledwo chodzila bo w 8 miesiacu była, a ja po 4 dniach dowiedziłam sie ze nosze pod sercem dzieciatko 🙂

A jak wam sie podobam w tych loczkach??
bo ja sie bardzo dobrze czuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Dziewczyny ja na tym zdjeciu na n/k, byłam w ciazy ale dopero w 3tygodniu, to była sylwestrowa noc...u znajomych. Pani domu ledwo chodzila bo w 8 miesiacu była, a ja po 4 dniach dowiedziłam sie ze nosze pod sercem dzieciatko 🙂

A jak wam sie podobam w tych loczkach??
bo ja sie bardzo dobrze czuję...


Dla mnie bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Dziewczyny ja na tym zdjeciu na n/k, byłam w ciazy ale dopero w 3tygodniu, to była sylwestrowa noc...u znajomych. Pani domu ledwo chodzila bo w 8 miesiacu była, a ja po 4 dniach dowiedziłam sie ze nosze pod sercem dzieciatko 🙂

A jak wam sie podobam w tych loczkach??
bo ja sie bardzo dobrze czuję...


bardzo ładnie,rozpromieniona 🙂

a ja przed sylwestrem dowiedziaam się dokładnie 29 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...