Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzisiaj ledwo oczy otworzyłam,zjadła banana i wafelka kokosowego w białej czekoladzie.Wieczorkiem zostawiam sobie coś do jedzenia na rano,bo czasem dobrze oczu nie owtorze,a mnie ssie 🤢
zgodnie od dnia poczęcia,jutro zaczyna mi się 17 tydzień,ale ten czas leci prawda.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uciekam dziewczynki,co będe sama tutaj siedzieć 🙂
poogladam sobie film i później zajrzę.Miłego dnia! 🙂 [img size=208]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/721.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś o mnie 🙂

Będę mamą po raz pierwszy i bardzo się cieszę. Mąż narazie przerażony hehe, choć oboje chcieliśmy już dzidziusia, stwierdził, że nie wiedział, że to tak szybko pójdzie. no coż. Nadal pracuję, ale jakoś mnie to męczy hehe. Poza tym wszystko w porządku. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewucha1983 napisał:
Coś o mnie 🙂

Będę mamą po raz pierwszy i bardzo się cieszę. Mąż narazie przerażony hehe, choć oboje chcieliśmy już dzidziusia, stwierdził, że nie wiedział, że to tak szybko pójdzie. no coż. Nadal pracuję, ale jakoś mnie to męczy hehe. Poza tym wszystko w porządku. Pozdrawiam 🙂



Gratulacje przede wszystkim 🙂
u nas też poszło zaskakująco szybko 😁 i reakcja M. była podobna 🤪 🤪

ale zobaczysz niedługo będzie Cię nosił na rękach 🙃 🙃

witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki.
Ata - to uwazaj przy tym myciu okien...ja sobie rozłozylam to na kilka dni...boje się myc okna jak sama jestem w domku...poczekam na męza...i bedziemy myc sukcesywnie... 🙂
Toja wspaniały kabaret. 🙂
Ewucha- witamy wśród Nas 🙂

powiem Wam, ze coraz mniej sił mam...bym chciała okna myc i firanki wieszac i tapicerke prać u małego....ale tylko checi mam... 🥴
w koncu odzyskalam chec na kawke...własnie sie nia delektuję...
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, nie mart sie 😉 dawkuje sobie prace 🙂 Dziś tylko duży pokój sprzątam, tak w somie, to powoli już kończe 🙂

Jeśli chodzi o Twój brak sił, to może przesilenie wiosenne tak na Ciebie wpływa.
Mimo wszystko uważaj na siebie 🙂 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, troche sie przeforsowałam, boli mnie w krzyżu i ledwo chodze 😞 Zrobiłam sobie przerwe na jedzonko, bo mnie już ssało w żołądku 😞
Jeszcze tylko wyprasować i powiesić zasłony i serwete na stół i ziemnieki do obiadu ugotować i będzie koniec.
Maż dzwonoł, że teściowa chce nas zaprosić na popołudnie, ale dzisija nie dam rady chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...