Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewuszki!

ASCB wszytsko będzie dobrze, najważniejsze, że masz dobra opieke. I wcale nei zdradzasz Filutka. Będziesz czuwac przy nim więc będzie czuł się bezpiecznie a to wszytsko dla jego dobra. Teraz jest mały i szybko zapomni.

Monia zdrówka dla dzieciaczków, no neistety przez pogode i latające wokól zarazki, najlepiej jakby mrozik był to dziadoskie choroby by tak się nei czepaiły.

Toju nawet lekarze mówią zeby maluchów do sklepów nie brać bo to siedlisko chorób, wirusow itp. a w żadnym wypadku nei sadzać dzieci do koszyków zakupowych, bo na nich jest dopiero siedlisko zarazków.

Mimi i ja Ci idzie kochana luzowanie do sprzątania? 😉

Karolka to Ci dopiero diagnoza 😮, smiechu warte
dobrze ze leki działaja i małemu lepiej.

dziewczynki ale mi dzisiaj Łucja orla wywineła, oczywiście nawet nei wiem kiedy 😞
ja akurat się odwrócilam a babcia po cos siegała w tym czasie mała spadła w wersalki w kąt, co ja przezylam, na sama myśl jeszcze się trzęsę. taka wygieta leżała, co prawda z wysoka nie spadła i tułów akutar jej na poduche poleciała ale głową gdzies przywaliła i na samym dole ma guza 😞
ale ostatnio za dużo u nas ludzi sie przewija chyba bo taka nieznośna sie zrobiła a babcię która u nas 3 dni była to zaczęła bic i drapac jak jej się coś nei podobało, brak słów...

musze się pochwalić, że dziś poraz pierwszy moje dziecko jadło samodzielnie obiadek 🤪 sama nabieraała na łyżke i do buzi, wystarczyło, że jej z dwa razy pokazałam i sama sobie piekniedawała rade 😁 nagrałam jej filmik i wszytskim sie chwalę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje że szybko mi przejdą mdłości już troche mniej mnie meczy niż tydzien temu ale nie mogę jesć wedlin miesa i nic słodkiego i cały czas żuje gume mietową bo mi nie dobrze , nawet teraz jogurta nie zjem z owocami tylko naturalne mi smakują puki co brzuch mnie nie boli tydzień temu mnie bolał i senna jestem, korolki moja to też tak fikła raz z wersalki aż sie wystraszyłma ale uszło sie bez guza moja to strasznie lubi bajki te w grubej oprawce ogladać i jak się jej czyta bierze bajki i daje mam czytać , muwi już ;pójde ;nie kotek sowje imnie probuje wypowiadać swoje imię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej slonka!!!

Wlasnie wrocilismy z rundy po Berlinie 🤢
O 7-mej wyruszylismy do pediatry wszystko cacy Filemon zostal dopuszczony do zabiegu.
Okolo 10 bylismy w klinice,tam czekanie na Boze zbawienie przez prawie 2h Wkoncu pani doktor nas przyjela,krtoka wymiana zdan i na korytarz.Po godzinie pojawila sie pani anestezjolog,mierzyla warzyla zrobila wywiad i poslala nas na stacje ortopedii dzieciecej,tam znowu 0,5h czekalismy na pielegniarke,ktora miala nas oswiecic z wszystkim co i jak na tym odziale.Padam na twarz juz dawno nie mialam takiego motorku w d... Phillus byl bardzo dzielny i grzeczny,pobiegal sobie poogladal rybki i wogole jakos tak dobrze czul sie w tej klinice.
W poniedzialek o 8mej juz bedzie na bloku.Strasznie sie boje tej narkozy i pierwszych chwil w szpitalu gnuciaka.No nic przezyje,wkoncu nie mam innego wyjscia.

ide ugotowac obiadek dla chlopakow,pozniej jeszcze sie odezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ja wiem, co chwile patrzę czy jej się nie powiększa, czy nei puchnie, i czy w sposbnormalny dla siebie się zachowuje. w razie jakiś nieprawidłowości napewno nię będę się zastanawiać tylko biegiem do lekarza!
ale mam nadzieję, że wszystko się rozejdzie...

ACSB widzisz może niepotrzebnie się martwisz skoro Phillus dziś sie dobrze tam czul, w sumei to nowe otoczenie więc go wszytski interesowało. Trzymamy kciuki z Łucyjka żeby wszystko szybko i sprawnie poszło 😉

Mimi super! ciesz się siostra i troche odpocznij bo pewnie ona pobawi się troche z Szymkiem 🙂

dziewczyny mam do Was ogromna prośbę, pomódlcie się w intencji mojego wujka, trafił dziś do szpitala z podejrzeniem guza mózgu, póki co robia badania żeby potwierdzic diagnoze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki naprawde bardzo wam dziekuje ze mnie wspieracie.Nawet nie macie pojecia ile ulgi daja wasze slowa 😘 😘 😘

Karolka83-Oby skonczylo sie na guzie u Lucji,buziak dla niuni ☺️ i 3majcie te kciuki,licze na was dziewczyny 🙂 Przykra sprawa z Twoim wujkiem,ale bedzie dobrze,nie moze byc inaczej w kazdym razie bede trzymac za niego kciuki.

Mimi-Zrelaksuj sie,nalezy Ci sie jak najbardziej.Wykorzystaj ten czas jak najlepiej potrafisz 😉.

Asiu-Grunt ze dobrze sie czujesz,po trzecim miesiacu dolegliwosci powinny ustapic,w najgorszym przypadku te 9 m-cy to nie tragedia.Dasz rade 🙂

Krolka-Ciesze sie ze z Batim juz lepiej,buziaczek dla misiaka co by wiecej tak nie chorowal 😘

Ide lulu bo padam na twarz,dzisiejszy dzien byl dluuuugi i jeszcze bardziej meczacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂

Toju-Dziekuje 😘 Ojojoj no nie fajnie,zamontuj cieple skarpetki na nozki,kubelek herbatki z miodem i pod cieplutki kocyk co by Cie nie rozlozylo.Fotki z pleneru rewelacyjne,ja tam juz widze w Tobie kawal dobrego fotografa.

Ja spakowalam torby,jak mnie tam zobacza coz tez nie wzielam to beda sie smiac.Fakt taki ze mam wziac tylko ubrania i uluione zabawki Filemona.Ale ja na wszelki wypadek spakowalam butelki,mleko,kaszki,przekaski,kakao,podgrzewacz,obiadki itd... wszystko co niezbedne wlacznie z radiem i kolysankami bez ktorych Filemon nie zasnie.Moj C stwierdzil ze do reszty zbzikowalam bo zebralam praktycznie wszystko co mozliwe.No nic przezorny zawsze ubezpieczony wole nie jezdzic pozniej 30km po jakis drobiazg,a jestem zdania ze Filusiowi nie moze tam zabraknac niczego.

Milej niedzieli kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie niedaje jej antybiotyku ,już[rcolor=] jej lepiej to niebede jej szkodzic antybiotykiem , [rcolor=][rcolor=][rcolor=][/color][/color][/color][/color][color=red][color=red][/color][/color] dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji walentynek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś samotnie , wczoraj sie popsztykałam z meżem cały czas do mnie sapie o byle co 🤨 pojechał dziś na pologon i za 2 tyg dopiero wruci może tam sie uspokoi , ja niewiem że jak sie pierniczy po ślubie , przed ślubem chodziliśmmy 4 lata i mieszkała u mnie i normalnie było ateraz szuka sobie guza o byle co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu będzie dobrze, a my razem z Toba będziemy przezywały ciażę... iw spominały jak to było... hahaha

Ciekawe jak tam Philluś?!

ps. mój wujek w srodę będzie miał operację, guz jest umiejscowiony jest w samym śrdoku mózgu 😞 ale ponoc nie wygląda na nic złośliwego... najgorsza jest chyba ta świadomość, że będą Ci głowę rozcinać i strach... jeżeli możecie trzymajcie kciuki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny witam musze znów brac luteine, zrobił sie krwiaczek dobrze sie nie przekleił płod do scianki co widac na zdjeciu miałam robione usg do pochowe bardzo bobrze było widac wszystko maluszek jest duży i starszy jak na 5 tygodni doktorka powiedziała ze ma 7 tyg nastepnym razem juz bedzie widomo jaki to tydzień i termin porodu może na 30 wrzesnia wklejam maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...