Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam nadzieje, że lepiej Ci już 🙂
Uciekam powoli, bo musze brać sie za zrobienie moich pysznych kopytek.
Spacer mi się nawet udał, spotkałam przyjaciele, który trzy lata już siedzi za granicą, ale przyjechał na święta do rodziców na kilka dni i zadzwonił 🙂 Posiedzieliśmy sobie na placu zabaw i pogadaliśmy... Fajnie, dobrze, że sobie wyszłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Bąble brzuszaste 🙂

Atuś gratuluję zakupów, nie ma jak szmatki 🙂

Karolcia, bądź dzielna, nospa nie jest szkodliwa więc nie bój się wziąć, możliwe że to wiązadła macicy, słyszałam że to może bardzo boleć jak rośnie brzuch, bo się rozciągają bardzo... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziekuje, juz lepiej.
Mąz wyciagnał mnie na spacer na Błonia Nadwislańskie- nawet fotki porobił.
Bylismy również ogladac tapety dla maluszka do pokoju- niesety po swietach, pojedziemy do Bydgoszczy bo u Nas żaden wybór 🥴
No-spa zakupiona, narazie obyło sie bez jej uzycia...mi sie wydaje, za mała tak sie niefortunnie usadowiła i naciska..a jak nie to jak Toja pisze te wiązadła zapewne 🙂

Atuś za oklask- 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Karolcia jak ten ból nie będzie przechodził to jedź do lekarza,myślę,że to z powodu wzrostu dziecka,ostatnio tez boli mnie strasznie brzuch 😞 wczoraj nawet chciałam zrezygnowć z zoo..
spódniczka z allegro bardzo mi sie podoba,najbardziej ekri,bo takie kolory uwielbiam:P natomiast sukienkę już któraś z dziewczyn kiedyś pokazywała,najbardziej podoba mi sie czerwona,jest niedroga może też sobie kupie,jeśli nie będzie Ci to przeszkadzać ☺️

Atuś ciesze się,że zakupy udane 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...