Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Atuś 🙂
Dziękuje za oklask 🙂ja równiez dałam Tobie 😉
Dziś niestety nie dowiem się płci dzidzi,bo nie będe mieć robionego USG,dziś ewentualnie dostane skierownie na wyznaczony termin..
Dziś od rana strasznie źle się czuje tzn,wczoraj też się źle czułam wieczorem,ale dziś jest gorzej,brzuch mam obolały 😞
samopoczucie mam do kitu,jestem rozdrażniona,płaczliwa,koszmar jakiś 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana, głęboki oddech sobie weż, nie nakręcaj sie... powoli... nigdzie sie nie spiesz i co najważniejsze niczym się nie denerwuj.
Jesteś już na półmetku ciąży, to wszystko normalne, maleństwo szybko rośnie 🙂
Powiedz lekarzowi o bólach i napiętości brzucha, może trzeba jakieś leki rozkurczowe...
Zobaczysz, że jest wszystko w najlepszym porządku 🙂
Obiecuje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
poza tym jak wstawałam z łóżka,to poczułam okropny,silny ból po prawej stronie podbrzusza 😞 miałam tam gule,za chwilke ona zniknęła i podejrzewam,że na nieodpowiednim miejscu ułożył się płód 😞


Kochana, powiedz o tym lekarzowi koniecnie, może karze Ci brać no spe, albo asmag. Mi pomagało, a asmag nieraz sama sobie biore, jak mnie coś pobolewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Ata za słowa otuchy,mam taką nadzieje..
ale i tak psychicznie czuje się do d.....
Dobra znikam Miłego dnia Wam wszystki życzę,może chociaż Wasz będzie udany,ja nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś wejśc na forum,bo po lekarzu musze zrobić zakupy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzwoniła Karolcia 🙂 Czuje sie dobrze, taka bardzo zadowolona była dzisiaj, nie dziwie sie, bo może nareszcie będzie w domu 🙂 🙂 🙂

Aniu
Karolcia kazała Ci przekazać, że może ból brzucha i jego napięcie spowodowane jest głaskaniem,. W naszym stanie nie wolno tego robić, ani też dutykać piersi, bo powoduje to skórcze i może dość do nieszczęścia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
wpadłam na chwilke , bo mam troche czasu. Popijam soobie mała kawke
Aniu, nie denerwuj się . Na pewno wszytko jest dobrze. Lekarz też tak napewno powie 🙂 . Ja tez niedawno miałam takie samopoczucie, więc domyślam sie jak się czujesz.
Oklask dla Ciebie na dobry poczatek 🙂
Super że u Karolci wszytko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...