Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 ,
Karolcia , dzieki za odpowiedź. Troche mnie zatkało z tym głaskaniem brzucha 😲 Ale sie dostosuje 🙂.
Ja mam dzisiaj labe od wszytkiego. Idziemy tylko ze święconką.
Postaram sie jeszcze zajrzeć.
Dziekuje za kalski. Dzisiaj u mnie kolej na Monie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki,dziękuje za te "słowa" pocieszenia,weszłam na chwilke..
Wczoraj myślałam,że to już koniec..
Po tym jak wróciłam od lekarza,napisałam do Was i leżałam cały czas.Poczułam się lepiej,przyszedł Misza z pracy i tak sobie pomyślałam,że chociaż pójdę na spacer do sklepu,nie będe nic nosić..Misza wszystko niósł i zaczęło się na nowo z podwójną siłą,taki ból brzucha,że nie wiem 😞 ledwo co doszłam do domu..na szczęście sklep jest ulice dalej..
Dostałam skurczy,że aż płakałam,umówiliśmy się,że jeśli mi nie przejdzie do nocy to mama zadzwoni po pogotownie.Zrobiłam tak jak powiedziała mi doktorowa,leżałam cały czas bez ruchu z nogami do góry,przemęczyłam się do nocy i dziś jest lepiej,dużo lepiej..Nigdzie nie wyjdę dzisiaj nawet do kościoła,nie podnosze się z łóżka..z dzidzią jest ok,bo kopała i ruszała się 🙂
Karolcia święte słowa z zakazem masowania brzuszka,poza tym wczoraj dopiero uświadomiła mi doktorowa,że nie wolno dużo chodzić!a ja teraz chyba jestem najlepszym przykładem tego 😞
znikam..dziś już raczej nie wejdę.Jeszcze raz Wesołych Świąt wiWielkiejnocy kochane brzuszki,uważajcie na siebie i również dużo nie chodźcie,papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj, podobnie jak Ty, Olu, mam prawie labe od wszystkiego:0
Rano po śniadaniu poszzłam do kościoła ze świeconką, potem zajrzałam do mamy. Jak wróciliśmy, to okazało się, że mąż mój kochany jest w połowie sprzątania, więc poszliśmy sobie pochodzić po sklepach. Kupiłam synkowi nowe butyi sobie zapaz rajstop, bo zostałam z jedną parą na świeta, a planuje iść jutro w sukience 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Bąble moje kochane 😉
Ale jestem zmęczona dzisiaj... Był mój brat z żoną i dwoma synami i siostra Waldka z mężem i synem i dwójka mojego młodszego rodzeństwa. Ale było fajnie i wesoło 🙂 🙂 🙂
Miałam piątke dzieci w domu, normalnie masakra 🤪 🤪 🤪

Ale ledwo siedze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie pochmurno, szaro i chyba zimno... a taka piękna pogoda była jeszcze przedwczoraj...
Chyba nie pójde sobie tak jak planowałam w sukience, bo wydaje mi sie, że zmarzne...
i w co ja się ubiore...???
No nic, kawa wypita, więc ide przeglądnąć szafe, może coś sensownego wybiore...
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Wczoraj po południu znów mi się pogorszyło i tak miałam do wieczora..
Miałam bóle brzuch,twardnienie i ból w plecach straszny,poza tym skurcze brzucha i żołądka.Wieczorem pojechalismy do szpitala,tam zrobili mi USG i morfologie krwi.Z dzidzią jest wszystko wporządku,wyniki wyszły dobre.Prawdopodobnie mam coś nie tak z jelitami,to były skurcze jelit i żołądka 😞Jeśli będzie powtarzać się to muszę jechać do innego szpitala..Wczoraj wieczorem wzięłam dwie nospy,a dziś jest lepiej,zjadłam ostrożnie kanapkę,wypiłam rumianek..zobaczymy mam nadzieje,że przejdzie na czas ciąży..niestety nie znam jeszcze płci..wczoraj nie wypadało zapytać,poza tym nie byłam w stanie myśleć o tym..30 kwietnia idę na USG zwykłe(doktorowa dała mi skierowanie),a w maju na USG3/4D..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ata dałam Ci oklask 🙂
uciekam..może drugą kanapke zjem,bo znów głodna jestem..
do napisania 🙂 😘 [img size=173]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dalmatek612zq8__320x200_-9d0279b3f26d5c30c92e9fce942c1ae7.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
My juz po śniadanku świątecznym. Reszta rodzinki leży teraz przed tv , a ja wpadłam na momencik do Was 🙂
ANiu , bardzo sie ciesze że z dzidzia jest wszytko ok. Odpoczywaj i relaksuj sie 🙂
Ata , dzisiaj oklask wędruje do Ciebie 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj na 12 jedziemy na obiadek do mamy, pewnie posiedzimy tam do poźnego wieczora, bo zjeżdża sie reszta rodzinki. Oj będzie wesoło:laugh:
U nas też pogoda do bani, podobnie jak Ata miałam naszykowaną sukienke, ale raczej jej nie założe. Zero słońca a na termometrze tylko 9C 😞 . Zaraz usiąde przed szafa i bede kombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...